Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019  (Citit de 35947 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline IORDAN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Buna seara.
Pentru cei care pleacam din Iasi pe 31 iulie se propune o cazare, sau ne facem individual cazarea si se indica punctul de plecare a microbuzului pe 1 august pe ruta Sibiu - Sasca ?
Multumesc.
O seara linistita in continure si vise frumose  *|*

Offline Gabi sb

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Locul de plecare din Sibiu este indicat pe prima pagina a topicului, la PROGRAM

`1 august Plecare Bucuresti: ora 7.00 si se ajunge dupa cca 9-10 ore, adica la 17.00, la Sasca Montana. Plecarea din Sibiu ora 9.00 din Piata Garii (parcare, in fata Bisericutei). Se ajunge cam in acelasi timp cu cei din Bucuresti.`

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Sa nu va uitati costumele de baie ! ... pentru piscina de la pensiune, sau pentru traversarea Nerei in ziua de 3 august, cand putem sa facem si o baie, daca ne lasa Lidia, ghida noastra   ;)

Offline magda68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Revin la postarea mea de mai inainte. Vad ca la pozitia 5 exista Magdalena I. Cred ca eu sunt :)
Daca este cineva care m-a inscris pe lista ii multumesc frumos.


Astept un mesaj de la dumneavoastra ca sa stiu daca pozitia 5 imi apartine sau v-a trebui sa gasesc alt mijloc de transport.
O zi frumoasa tuturor.
Scuze de confuzii.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Transport SIBIU:

1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita

Offline IORDAN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #110 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 07:55 »
Locul de plecare din Sibiu este indicat pe prima pagina a topicului, la PROGRAM

`1 august Plecare Bucuresti: ora 7.00 si se ajunge dupa cca 9-10 ore, adica la 17.00, la Sasca Montana. Plecarea din Sibiu ora 9.00 din Piata Garii (parcare, in fata Bisericutei). Se ajunge cam in acelasi timp cu cei din Bucuresti.`

Mulțumesc Gabi de informație.

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #111 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 11:22 »
Revin la postarea mea de mai inainte. Vad ca la pozitia 5 exista Magdalena I. Cred ca eu sunt :)
Daca este cineva care m-a inscris pe lista ii multumesc frumos.


Astept un mesaj de la dumneavoastra ca sa stiu daca pozitia 5 imi apartine sau v-a trebui sa gasesc alt mijloc de transport.
O zi frumoasa tuturor.
Scuze de confuzii.


Buna ziua! V-am notat din tabelul nostru, dupa plata pe care ati efectuat-o, automat la numarul 5.

Offline DB-01-VIN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #112 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 13:41 »
Buna ziua. Daca apare vreun loc liber la acest eveniment prin renuntare/ imposibilitatea participarii vreunei persoane, cu drag ii pot lua locul. Stiu ca este tarziu, am zis totusi sa postez. Au mai fost cazuri cand din diferite motive unele persoane nu puteau participa. Pot veni cu masina personala sau cu microbuzul din Bucuresti sau de pe traseu. Weekend placut tuturor. Radu Ropotan, Targoviste.

Offline eClau

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #113 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 16:50 »
Transport SIBIU:

1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita
8. Claudia Z - din Orastie

Offline IORDAN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #114 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 18:27 »
Transport SIBIU:

1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita
8. Claudia Z - din Orastie
Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita
8. Claudia Z - din Orastie
9. S. Iordan

Offline serena64

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #115 : Sâmbătă, 27 Iulie 2019, 20:03 »
Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita
8. Claudia Z - din Orastie
9. S. Iordan
10. Ficuta G. - din Resita

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #116 : Duminică, 28 Iulie 2019, 07:04 »
Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Orastie
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G.
5. Calin S. - din Orastie
6. Cristina V.
7. Tania P. - din Resita
8. Claudia Z - din Orastie
9. S. Iordan
10. Ficuta G. - din Resita

Mi-am modificat locul de urcare in mmicrobuz. Poate e important sa anunt asta din timp.

Offline magda68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #117 : Duminică, 28 Iulie 2019, 11:20 »
Va multumesc frumos.
Astept cu nerabdare ziua de joi.
O saptamana minunata tuturor!

Offline Cristina V.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #118 : Duminică, 28 Iulie 2019, 23:56 »
Oare pentru plecarea din Sibiu ora de plecare ar putea fi putin schimbata, respectiv 9.30, in loc de 9? Va intreb asta pentru ca voi veni din Cluj si este un autobuz care pleaca la 6.00 din oras si ajunge la Sibiu la 9.15 la Autogara Transmixt de langa gara CFR. Astept raspunsul dumneavoastra.

Va rog frumos, daca nu se poate modifica ora de plecare, sa postati orele aproximative la care va ajunge autobusul pr traseu, pentru a ma putea organiza. Iau in calcul varianta de a lua trenul de dimineata catre Orastie si de a ma urca de acolo. Sau de a innopta in Sibiu.

Va multumesc!


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13255
Am rugat in agentie ca astazi sa fie reluata lista, reverificata astfel ca o sa va pot da raspunsurile la intrebarile referitoare la inscrierea la transport.

Cristina V, din pacate nu schimbam ore de plecare, pentru ca in acest fel s-ar crea impresia si pentru alte excursii ca exista o flexibilitate si atunci s-ar solicita permanent acest lucru, fondat sau mai putin intemeiat.

Iti raspund cu privire la orele aproximative:

Sibiu – Sebes Alba 9.45 - Orastie 10.15 – Hateg 11.30 – Caransebes 13.00 – Resita 13.45 - Oravita 14.45 – Sasca Romana 16.00

Orele sunt aproximative pentru ca depindem de trafic, de orele soferului, de pauze.