Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019  (Citit de 35550 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
multumesc, Bon Voyage :) macar m-am linistit ca nu am deschis lista degeaba  :applause:

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Cristina V. : te poti inscrie pe lista microbuzului care pleaca din Sibiu. Copiezi lista existenta, si iti adaugi numele la final. Asa stii ca ai transportul asigurat.
Alexandru : la fel poti face si tu, iti lasi masina...undeva(Alba Iulia, Sibiu) si alegi microbuzul.
Din experienta va spun ca transportul in comun e mult mai distractiv decat cel cu masina. Cel putin la intors :)  Si te duce direct la destinatie :)

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!
Buna!
Vreau si eu sa merg. M-am inscris pe site. Mai e liber locul? Pot sa fac plata maine? Si cu transportul din București cum fac? De unde se ia autocarul?

Mulțumesc.
Mihaela V.

Offline Ciaglic Alexandru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Dana, evident ca transportul cu microbuzul, ar fi mult mai plăcut. Te rog să-mi spui unde pot parca, astfel încât parcarea in Sibiu, sa nu ma coste mai mult decât excursia. Întâmplător, prin natura serviciului/profesiei ptr mine, ca geolog/geotehnician, distantele nu contează. Contează insa, siguranță locului unde pot sa-mi parchez in siguranță mașină. Multumesc

Offline Cristina V.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G
5. calin s - din Orastie
6. Cristina V.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Regret, Alexandru, dar habar nu am unde poti lasa masina in conditii de siguranta in Alba sau Sibiu, ca nu-s de acolo. Era doar o idee. :)

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Te rog să-mi spui unde pot parca, astfel încât parcarea in Sibiu, sa nu ma coste mai mult decât excursia.
In mai, eu mi-am lasat masina 3 nopti in centru, pe strada Justitiei, colt cu Bdul Victoriei - zona Palatului de Justitie, in santier acum. Aici nu se plateste.
Anii trecuti mi-am mai lasat masina in zona autogarii, langa gara Sibiu. Sunt si aici locuri unde nu se plateste.

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!
Buna!
Nu vine nimeni cu masina personala care poate sa ma lases si pr mine la intoarcere cat mai aproapr de Birchis?

Mulțumesc.
Mihaela V.

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!

Re: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019
« Răspuns #65 : Miercuri, 10 Iulie 2019, 20:15 »
Citat
Transport BUCUREȘTI
1. Onix ( Valeria C)
2. Ioana C.
3. Elena K.
4.Roxana S.
5. Liliana T
6. Pătru J. (urc din Slatina)
7. Cosma Daniela
8. Marian C
9.Silvia O.
10  DUMITRU  MARIA-
11. Tommi(Ion A.)
12. Cati Stuparu
13. Acsente Tomy
14. Gigi E. (urcare km 73 A1)
15 Camelia Ouatu
16. Piciorus Ionut
17.Micky C.
18. Geta Stan
19. Stancu Adina
20.Banu Natasa
21. Bogdan R
22. Maria O.
23. Carmen P.
24.Irina P.
25. Mihaela Dana Voicu
Mihaela V.

Offline banu natasa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
 Plecarea din Bucuresti ora 7 se face de unde ?  :help: Eu nu am găsit această informaţie. Mulţumesc!

Offline banu natasa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Din păcate datorită unor probleme medicale  la recomandarea medicului şi imobilizarea coloanei cu dispozitiv medical, sunt nevoită să renunţ la excursia din Cheile Nerei perioada 01-04 august 2019.Vă rog dacă este cineva interesat pentru găsire înlocuitor. Precizez că am achitat integral costul excursiei plus transport din Bucuresti.Vă mulţumesc anticipat .Banu Nataşa 0726698606

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!
Bună ziua!
De unde se pleacă din București? Și la întoarcere pot să merg cu cei dinspre Sibiu și să cobor la Caransebeș? Cam la ce oră o să fim în Caransebeș la întoarcere?

Mulțumesc mult.
Mihaela V.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Plecarea din Bucuresti ora 7 se face de unde ?  :help: Eu nu am găsit această informaţie. Mulţumesc!

Acest lucru se va anunta daca ce se completeaza lista cu cele 30 persoane doritoare si, de obicei, cu cateva zile inaintea plecarii o data cu datele de identificare ale masinii si soferului.

Sper ca cei care au lasat mesaje gen: rog sa fiu trecuta pe lista, mai intra totusi sa vada ce se intampla pe aici si care e treaba cu trecutul pe liste.

Am vazut si un mesaj lasat de Bon Voyage: 
Va rog sa va inscrieti in continuare pe lista de transport cu plecare din Sibiu.
Sper ca toata lumea sa fie receptiva  si sa faca inscrierea cit mai repede  pe forum pentru a putea confirma firmei transportatoare .

Ca sa nu va rataciti printre mesajele cu liste, eu zic sa le luati cu copy-paste (nu cu citat) pe ambele, chiar daca va treceti doar pe una dintre ele.

Transport BUCUREȘTI
1. Onix ( Valeria C)
2. Ioana C.
3. Elena K.
4.Roxana S.
5. Liliana T
6. Pătru J. (urc din Slatina)
7. Cosma Daniela
8. Marian C
9.Silvia O.
10  DUMITRU  MARIA-
11. Tommi(Ion A.)
12. Cati Stuparu
13. Acsente Tomy
14. Gigi E. (urcare km 73 A1)
15 Camelia Ouatu
16. Piciorus Ionut
17.Micky C.
18. Geta Stan
19. Stancu Adina
20.Banu Natasa
21. Bogdan R
22. Maria O.
23. Carmen P.
24.Irina P.
25. Mihaela Dana Voicu


Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G
5. calin s - din Orastie
6. Cristina V.


Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
wonderland, vii si tu pe chei ?! :)

Offline cosmina.a

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Transport BUCUREȘTI
1. Onix ( Valeria C)
2. Ioana C.
3. Elena K.
4.Roxana S.
5. Liliana T
6. Pătru J. (urc din Slatina)
7. Cosma Daniela
8. Marian C
9.Silvia O.
10  DUMITRU  MARIA-
11. Tommi(Ion A.)
12. Cati Stuparu
13. Acsente Tomy
14. Gigi E. (urcare km 73 A1)
15 Camelia Ouatu
16. Piciorus Ionut
17.Micky C.
18. Geta Stan
19. Stancu Adina
20.Banu Natasa
21. Bogdan R
22. Maria O.
23. Carmen P.
24.Irina P.
25. Mihaela Dana Voicu
26. Cosmina A


Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G
5. calin s - din Orastie
6. Cristina V.