Autor Subiect: Cheile Nerei, cascada Beusnita, Ochiul Beiului si distractie! 1 - 4 august 2019  (Citit de 35739 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline LUK

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Transport BUCUREȘTI
1. Onix ( Valeria C)
2. Ioana C.
3. Elena K.
4.Roxana S.
5. Liliana T
6. Pătru J. (urc din Slatina)
7. Cosma Daniela
8. Marian C
9.Silvia O.
10  DUMITRU  MARIA-
11. Tommi(Ion A.)
12. Cati Stuparu
13. Acsente Tomy
14. Gigi E. (urcare km 73 A1)
15 Camelia Ouatu
16. Piciorus Ionut
17.Micky C.
18. Geta Stan
19. Stancu Adina
20.Banu Natasa
21. Bogdan R
22. Maria O.
23. Carmen P.
24.Irina P.
25. Mihaela Dana Voicu
26. Cosmina A
27.Lucretia P.

Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G
5. calin s - din Orastie
6. Cristina V.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Magda68 ! Nu te-ai trecut pe lista de Bucuresti !

Offline Sanda Cimpeanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
 Bună seara!
Sunt interesată de locul liber aparut in urma unei renunțări. 
Sanda Cimpeanu-0741 29 41 51
Mulțumesc!

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Sanda, trebuie sa te inscrii aici :
 https://www.singlescamp.ro/eveniment/cheile-nerei-cascada-beusnita-ochiul-beiului-si-distractie-1-4-august-2019/
 si cineva de la agentie va lua legatura cu tine :) inscrierile nu au valabilitate pe forum. Hai, ca mai e putin pana in 1 august :)

Offline CRISROT

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Vrea și eu să merg cu transport din București la Cheile Nerei. Cum intru pe lista?

Offline Dana Hd

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 100
crisrot : cauti in postarile anterioare listele cu cei inscrisi, faci copy paste si te adaugi la finalul listei de bucuresti. :)

Offline CRISROT

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Transport BUCUREȘTI
1. Onix ( Valeria C)
2. Ioana C.
3. Elena K.
4.Roxana S.
5. Liliana T
6. Pătru J. (urc din Slatina)
7. Cosma Daniela
8. Marian C
9.Silvia O.
10  DUMITRU  MARIA-
11. Tommi(Ion A.)
12. Cati Stuparu
13. Acsente Tomy
14. Gigi E. (urcare km 73 A1)
15 Camelia Ouatu
16. Piciorus Ionut
17.Micky C.
18. Geta Stan
19. Stancu Adina
20.Banu Natasa
21. Bogdan R
22. Maria O.
23. Carmen P.
24.Irina P.
25. Mihaela Dana Voicu
26. Cosmina A
27. Rotaru Cristina


Transport SIBIU:
1. Daniela D. - din Hateg
2. Simona A. -  din Sibiu
3. Rodica M. - din Caransebes
4. Petrascu G
5. calin s - din Orastie
6. Cristina V.

Offline Bon Voyage - interne

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Mesaje postate: 90
Va rugam fiti mai atenti cand va inscrieti pe lista de transport, deoarece s-a luat cu copy paste lista gresita!

Nu mai sunt locuri pe microbuzul de Bucuresti:

1   Sofer   
2   Maria O.   
3   Silvia O.   
4   Lucretia P.
5   Magdalena I.   
6   Adina S.
7   Roxana S.   
8   Mihaela C.
9   Elena K.
10   Daniela C.
11   Ecaterina S.
12   Liliana T.   
13   Ecaterina C. I.   
14   Constanta C.
15   Irina   P.
16   Valeria C.   
17   Maria D.
18   Camelia O.
19   Georgeta S.   
20   Cristina M.
21   Mihaela V.
22   Georgeta N.
23   Cristina R.
24   Cosmina A.   
25   Bogdan R.   
26   Alexandru I.   
27   Tony A.   
28   Marian C.
29   Gheorghe E. (km 73 A1)
30   Jeana P. (urcare   Slatina )

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!
Bună ziua!
La întoarcere pot să iau microbuzul de Sibiu și să cobor la Caransebeș? Prin urmare la întoarcere va fi un loc liber spre București pentru cine are nevoie, dacă este posibil.

Mulțumesc,
Mihaela V.

Offline cosmina.a

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Buna ziua! S-a strecurat o greseala pe lista finala de Bucuresti. E trecut Cosmina R in loc de A(ca sa nu apara cumva probleme la urcare). Multumesc!

Offline Cogi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Buna seara!
M-am inscris pe lista de transport din Bucuresti din 28 iunie.Pe lista finala ,in loc de Ioana C.(sper ca eu sunt),apare Ecaterina I.C.-tot despre mine e vorba,sper.Va rog sa imi confirmati,nu vreau sa ma trezesc ca nu pot veni cu voi.

Offline marcos

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
  Salut ! Acum când microbuzul cu plecare din București are locurile ocupate complet poate ați putea anunța ora și locul exacte pentru plecare . Pentru mine contează să cunosc anticipat aceste informații .

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Da, din pacate, pare extrem de greu sa se alcatuiasca prin adaugare si urmarire individuala, o lista de transport. ??? In agentie trebuie reluate de fiecare data listele, verificate, puse cap la cap informatiile, scosi cei care renunta, schimbati cu cei care preiau. Am mai explicat ca Bon Voyage lucreaza in sistem online, nu exista oameni care fizic sa faca asa ceva, decat luandu-i de la alte lucrari care pot fi importante si creand presiune de timp. Este pusa cate o fata care in timpul acesta avea repartizata alta lucrare, ii ia 2-3 ore sa tot piguleasca...Si asta de mai multe ori...Cogi si cosmina.a, cineva din agentie o sa vada ce ati scris si va va da un raspuns. Dupa cate vad eu este vorba de corectii sau greseli de cate o litera ceea ce poate aparea cand trebuie sa finalizezi cat mai repede si sa te intorci la ceea ce ai de facut...

Voicu Mihaela Dana, daca in microbuzul de Sibiu o sa fie locuri disponibile pentru a face acest switch, nici o problema. Dar asta nimeni nu o poate confirma decat acolo. Schimbari apar asa cum va spuneam continuu...

Marcos, probabil esti new entry, pentru ca cei vechi stiu, intotdeauna precizarile in detaliu se fac cu 1-3 zile inainte de plecare, asta este regula aici. Ora de plecare din Bucuresti era deja mentionata in prezentarea excursiei: 7:00. Locul este cel pe care-l folosim la plecarile in acea directie: statia de benzina MOL PACII, B-dul Iuliu Maniu, Bucuresti. Numarul auto, numele soferului si numarul sau de telefon sunt transmise de firma de transport asa cu am precizat, cu 1-3 zile inainte de plecare. Bon Voyage se ocupa de fiecare data sa scrie cu rosu, mare si distinctiv toate aceste informatii, atunci cand le primeste de la dispecerul firmei de transport.

Offline Voicu Mihaela Dana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Nu uita sa zambesti!
Am înțeles. Mulțumesc mult.

O zi frumoasă!
Mihaela V.

Offline marcos

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
 Eu doar de două informații aveam nevoie - benzinăria Mol Păcii și ora 07.00 . Mulțumesc !