Autor Subiect: Pe valurile Dunarii. Distractie si multi prieteni noi! Braila 14 - 16 iunie 2019  (Citit de 22924 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Sunt sigura ca urmeaza sa le primesti!
Are adresa ta de e-mail?
Ne-a rugat sa i le trimitem!
Poate nu a reusit sa le trimita tuturor deocamdata!
Noapte buna!

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
Braila 2019 pe valurile Dunarii ! Sper ca v-ati simtit bine,am incercat sa fie un program diversificat si sa plecati cu amintiri faine si prietenie...cu soare...cu ploaie...cu muzica si experiente ! Va multumesc tuturor pentru energia pozitiva transmisa ! Mai multe foto veti primi pe email ( imi puteti tranmite emailurile voastre prin mesaj pe tel meu.il aveti la inceputul postarii excursiei)

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Buna dimineata!  *|*
Gabriel, felicitari pentru modul in care ne-ai insotit si pentru toate informatiile valoroase pe care ni le-ai transmis. Felicitari pentru tot ce faci! :)
Eu am primit pozele si am dat linkul si fetelor care nu ti-au trimis adresa de email. :magic:
🌻

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
O petrecere reusita, am reîntâlnit oameni dragi, am cunoscut altii noi, la fel de simpatici, Dane....you are the best !
Salutari tuturor si sa ne reîntâlnim cu același chef de distracție și în alte acțiuni !  :flori:

Offline ALINA-DELIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Felicitari Gabi! Totul a fost super! Despre gasca ce sa spun..... nemaipomenita!!! :applause: :applause: :applause:

Offline ALINA-DELIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
 Salutari tuturor si sa ne reîntâlnim cu același chef de distracție și în alte acțiuni !
:dance:  *|*  :dance:

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Sunt de acord cu tine Alina-Delia  :dance:  *|*  :dance:
Asa sa fie  :yeah:

Offline CatalinB

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Super Gabriel! Esti cel mai tare ghid din SC! Felicitari!  :worship:
Din nou am reantalnit oameni dragi sufletului meu si am cunoscut persoane noi deosebite, pe care sper sa le reavad si cu alte ocazii in aceasta mare familie a SC-ului!  :flori:
PS: Data viitoare sper sa apuc si eu sa dansez....   :magic:   :angel:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Ma bucur enorm ca v-a placut evenimentul, de asemenea ca lumea este dispusa pentru astfel de actiuni combinate care au si petrecere si plimbare si momente inedite. Sunt importante programele complexe, care dau posibilitatea interactiunii, a cunoasterii, a comunicarii intre participanti. Anii urmatori o sa mai gandim si o sa mai lansam evenimente asemanatoare si in alte zone ale tarii. Am mai facut-o, la Oradea, la Piatra Neamt, la Constanta, la Bucuresti, dar poate ca acolo programul nu a fost atat de bine conturat, adica nu atat cat mi-as fi dorit eu...si am renuntat pentru moment...Imi plac doar lucrurile care ies perfect, sau ma rog, cat se poate de bine...

Ce m-a impresionat negativ, trebuie sa spun si asta, pentru ca imi place ca intotdeauna sa spun lucrurilor pe nume, a fost corespondenta intensa care s-a creat spre agentie si spre mine. Tot felul de cereri, mutati-mi serviciul de aici acolo, nu pot veni la cina asta, dar vreau sa merg la cealalta, eu am fost cu ambarcatiuni pe Dunare si nu mai vreau asta, vreau doar petrecerea.

Pai oameni buni, explic inca o data, a nu stiu cata oara: Bon Voyage lucreaza ONLINE cu pachete prestabilite de noi, in club. Impreuna cu Lidia, Gabi, Daniela, Diana, Iulian, Gusti, gandim niste programe personalizate pentru Singles Camp&Travel. Care au in vedere scopul nostru principal: acela de a va determina la interactiune, sa va cunoasteti, sa puteti comunica intre voi. O petrecere nu poate oferi aceasta posibilitate, doar daca are cateva elemente de program in jurul ei. Am putea face simplu, petreceri in fiecare oras din tara, la care s-ar aduna cu siguranta zeci de persoane, dar NU ASTA ESTE SINGLES CAMP!

Pachet prestabilit inseamna incarcarea in sistemul online a unor produse unitare care cuprind mai multe servicii. De acolo nu poti scoate sau introduce ceva personalizat la cerere individuala, pentru cineva anume. Si pentru evidente separate offline nu exista timp, fiecare om din agentie are felia lui din ONLINE si nu are cum sa se ocupe de altceva. De aceea precizam ca nu facem corespondenta nici telefonic, nici Email, ca informarea si comunicarea o facem doar pe forum.

Trebuie sa intelegeti ca asa cum intrand pe un site de vanzari online nu puteti cere inainte sau dupa ce ati facut comanda, ca de exemplu pantofii sa vina fara sireturi pentru ca deja aveti acasa asa ceva, la fel si in Bon Voyage nu se pot face modificari nici inainte de rezervare, nici dupa. Produsul in sine este un pachet de servicii, din care nu pot fi luate sau adaugate altele.

Discutand in agentie m-a impresionat cata corespondenta inutila s-a creat din neintelegerea modului de rezervare si comunicare. Pe care l-am anuntat pe site, pe forum si pe care cineva care s-a inscris inseamna ca l-a inteles si insusit. Fiecare aveti un job sau un business. Realizati cum este cand in afara de cantitatea mare de lucru pe care o aveti in mod normal si normat, mai primiti si lucruri care nu tin de ceea ce trebuie sa faceti? Pai daca stiti cat de neplacut este, atunci va rog mult intelegeti si respectati oamenii care lucreaza acolo. Sunt in agentie pentru lucrurile ce tin de rezervari de hoteluri, sali, transport, ghizi, decontari, o multime de lucruri care sunt si care apar pe parcurs, nu pentru a explica niste lucruri deja prezentate si pentru cereri de modificare. Am tinut mult sa fac aceste precizari, pentru ca aici chiar s-a exagerat cu corespondenta. La o actiune simpla, la care erau oferite alternative.

Inchei intorcandu-ma la partea buna a evenimentului, la scopul lui. Mi-as dori mult sa stiu ca s-au format noi prietenii, ca cei mai vechi v-ati revazut cu bucurie, ca experienta unei nave istorice asa cum e Borcea a fost ceva inedit. Ii multumesc Getei pentru ca a fost o gazda buna, o "amenintam" deja ca o sa venim si la anu'... ;D ;D ;D

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Buna dimineata Gigi, buna dimineata tuturor!
Chiar asa a fost, am revazut oameni dragi si am legat noi prietenii  :yeah:
Plimbarea cu nava Borcea chiar a fost ceva inedit, am vazut motoarele și chiar si zbaturile, iar atmosfera pe vas a fost tare faina, am dansat, am cantat cu Gabriel, am admirat Dunarea, care era imensă, si tot cea era in jur...
Chiar merita sa mai fie excursia in fiecare an  :applause:
A avut sare, piper si absolut tot ce i-a trebuit  :giggle: 
Partea nevazuta, cu toate acele frecusuri, noi nu am stiut-o, :'( si sa speram ca nu se va mai intampla...
Va multumesc mult pentru tooot  :bow: :flori:
Sanatate multa tuturor, spor la treaba si zile frumoase cu tot ce vă doriti :angel: :kissing:

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
Braila-foto din prima seara...

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
...plimbarea de a doua zi cu nava Borcea pe Dunare....








Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
...sambata in centrul istoric al Brailei...si o ploaie de vara......

pnc atm close to me



shell gas station open near me


Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Amintiri, amintiri... :applause:
Multumim mult pentru tooot Gabriel  :bow: :flori: