Autor Subiect: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019  (Citit de 17861 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #45 : Luni, 16 Septembrie 2019, 20:06 »
Gigi, multumesc. Singles Camp a insemnat mult pentru mine inca de la inceput si am si acum convingerea ca este cel mai bun concept de vacante de grup. Am cunoscut atatia oameni cu care mi-e mai mare dragul sa calatoresc, sa povestesc, sa descoperim impreuna locuri noi, care  se stiu bucura de clipele libere, oriunde ar fi, fara sa isi puna prea multe intrebari incat ceilalti, putini, nu mai conteaza. Chiar daca sunt mai vocali si incearca sa intimideze, sa isi impuna punctul de vedere. Am, din fericire, si experienta didactica si inteleg mai mult decat au ei impresia. Cu atat mai mult cu cat am tot mai multe satisfactii in urma unui proiect personal, tot in turism. Cand intalnesti oameni educati, cu bun simt, cand esti apreciat pentru munca depusa, ceilalti nu prea mai au cum sa iti demonstreze contrariul.

Programul de la Azuga l-am gandit ca pentru mine, sunt locuri in care as reveni oricand cu placere si unde nu esti sufocat de turismul de masa pe care il cunosc destul de bine. Stiu ca promovarea marketing cantareste greu, ca imaginea conteaza dar aceste destinatii se adreseaza celor care nu isi doresc sa demonstreze ceva celor din jur. Cred ca e bine sa incercam tot mai mult sa ne bucuram de lucrurile simple cum ar fi susurul unei cascade sau o drumetie pe un deal care, aparent, nu are prea multe de oferit.
Ideea cu picnicul mi-a venit dupa ce, anul trecut, nu am fost tocmai incantata de serviciile unui local din zona si, cum alte optiuni nu prea exista, o masa in aer liber este cea mai placuta varianta. Marturisesc, insa, ca nu ma asteptam ca ideea sa fie imbratisata cu atata entuziasm, eram, totusi, 25 de persoane…Dar ne-a iesit. Multumesc tuturor pentru implicare, baietii s-au intrecut pe ei, mi-a placut si mie, m-am simtit bine cu voi.

Am sa va trimit in zilele urmatoare o arhiva cu pozele de grup. Revin si pe forum cu fotografii, prea a fost frumos.

Offline Cătălin Sachelaru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #46 : Miercuri, 18 Septembrie 2019, 17:08 »
VAIIIIIII !!!  MULTUMESC tuturor celor din grup. Am cunoscut oameni extraordinari. A fost super. Deja mi-e dor de Nelu , Dana , Roxana , Gabi , Ana , Ioana , Mădălina și de toți ceilalți  . Despre Diana numai aprecieri. Mai vreeeeaaaauuu.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #47 : Sâmbătă, 21 Septembrie 2019, 16:56 »
Asa a fost in prima zi...





















Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #48 : Sâmbătă, 21 Septembrie 2019, 17:46 »

Pensiunea Rhein, un loc minunat


Brasov, o vedere altfel












Valea Zimbrilor



Picnic traditional la cascada, o fotografie facuta in graba, foamea era prea mare..



Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Sampanie, castele si voie buna. Azuga 13 - 15 septembrie 2019
« Răspuns #49 : Sâmbătă, 21 Septembrie 2019, 18:21 »

Manastirea Dealu




Mormantul unde a fost ingropat capul lui Mihai Viteazu


Targoviste


Curtea Domneasca de la Targoviste




Turnul Chindiei












Parcul Chindia


Pentru microbisti


A fost o actiune vesela, revigoranta, o placere sa revad  locuri dragi mie prin ochii vostri si, mai ales, ma bucur ca v-au placut si voua.

Intamplator sau nu, anul acesta am inceput actiunile Singles Camp cu sejurul de la Brasov de Florii si le-am incheiat acum cu voi, tot aproape de casa.
Ne revedem la anul!