Autor Subiect: Predeal. Primavara cu drumetii, distractie, prieteni. 31 martie - 2 aprilie 2023  (Citit de 3424 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline valiv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
 Total de acord cu tine, Diana. Un supergrup si super atmosfera la Predeal  :applause:. Chiar mi-a placut ce am vazut si ce am simtit in timpul petrecut impreuna, venind pentru prima data aici.
 
 Oameni faini, "suflete speciale" cum a scris atat de frumos Giulia. Ii multumesc Giuliei pentru asta.

 Iar Diana a fost extraordinara, cu o energie debordanta, si in hotel si pe traseu, s-a preocupat tot timpul sa ne fie bine.

 Mii de multumiri, Diana,  :applause:, pentru tot, de la intampinare pana la alegerea traseelor, la sfaturi privind alegerea echipamentului si toate informatiile privind locurile vizitate si cele care le vedeam in departare (varfuri, culmi, cabane, etc).

 Le multumesc si celor cu care am socializat mai mult, colegei mea de camera, Mirela din Craiova  :thumbup:, Miki din Timisoara, Giulia din Constanta, Luminita si Claudia din Bucuresti, Cornelia din Turda, Geluta din Bacau (ca sa numesc doar cateva, sper sa nu se supere nimeni  :D) toate in afara de Mirela, mai vechi participante la excursiile Singles camp.

 Asa stand lucrurile, abia astept urmatoarea excursie la care m-am inscris, cea din Apuseni.

 Sa ne vedem cu bine! *|* :thumbup:


Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Vali, multumesc pentru impresii! Conteaza mult feedbackul, in special din partea celor noi. Tot ce ai gasit la Predeal nu ar fi fost posibil fara Samiza si Gigi, sufletul acestui proiect, fetele din agentie si, nu in ultimul rand, membrii vechi care duc mai departe spiritul comunitatii Singles Camp.

M-am simtit foarte bine cu voi la Predeal si m-am bucurat si eu sa regasesc atmosfera faina din excursiile de  munte. Am simtit asta chiar din prima zi, cand v-ati dorit cu totii sa prelungim plimbarea la Trei Brazi. Apoi, totul a fost usor.

Ati fost un grup fain, unit, vesel, exact asa cum imi doresc inaintea unei actiuni. M-am bucurat ca ati parcurs cu totii integral traseul de sambata, asa cum a fost, mai usor pentru unii sau mai dificil pentru altii :) Important este ca nu v-ati dat batuti  *|*

E drept ca ne-a ajutat atunci si vremea, am putut zari toate imprejurimile, culmile maiestuoase ale muntilor. Si, pentru ca stiam ca sansele ca vremea sa nu se schimbe erau destul de mici, dupa-masa am urcat si la Cioplea :)

Seara ne trecuse toata oboseala si, cum cui pe cui se scoate, dansul e cel mai bun remediu impotriva febrei musculare :) Si dovada cea mai buna ca distractia cea mai faina este dupa o tura cu miscare in natura  *|* :dance: *|*

Pacat ca ploaia nu ne-a mai permis sa ne miscam si duminica dar recuperam.

Ne vedem in Apuseni, cu forțe proaspete! E tare fain la Gârda, un loc special unde revenim de multi ani.

Ati fost minunati, sa ne revedem cu bine si alta data!