Autor Subiect: Pe valurile Dunarii. Distractie si multi prieteni noi! Braila 14 - 16 iunie 2019  (Citit de 22722 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
......iar duminica, dupa mega-party....o plimbare de ramas-bun in statiunea Lacu Sarat.....


Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
....locatia de seara pentru dansuri si petreceri.....




Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13222
Braila a fost pentru mine o mega-surpriza. Mi-a placut mult orasul acela, iar Galatiul invecinat, la fel a fost extraordinar. Le credeam pana atunci doua orase periferice, unde nu se mai intampla nimic...Am descoperit insa neasteptat si foarte placut, doua orase pline de istorie, cu centre istorice superbe, cu povesti, cu Dunarea aceea ce paseste in pas de vals pe langa amandoua...

Facem de 3 ani de zile cate o meg-petrecere zonala acolo si ma gandesc sa facem o traditie in Singles Camp cu eveniment anual acolo! Vad ca lumea vine, se distreaza, socializeaza, totul e asa cum isi doreste un organizator...

Asa ca Braila, ne vedem si la anul!

Offline Vicky

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
 :flori: :flori: Multumim Gabi pentru toate informatiile din timpul excursiei, multumim si pentru organizare, sa ne vedem cu bine la petrecerea de la anul ! Daca se poate sa-mi trimiti si mie ceva fotografii, eu nu am reusit sa salvez nimic de la petreceri ! Multumesc anticipat ! nicolvict@yahoo.com

Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
 A fost un week-end frumos cu oameni deosebiti ! Voi trimite foto !