Autor Subiect: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 9 - 11 august 2019  (Citit de 8570 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 9 - 11 august 2019
« Răspuns #15 : Duminică, 11 August 2019, 10:51 »
Ati avut o vreme superba, cel putin asa am vazut la meteo! Locurile sunt minunate, interesante, iar Gabi un povestitor extraordinar. Un om plin de pasiunea de a arata, de a explica. Locatia este aceiasti in care mergem an de ani de 2-3 ori si de fiecare data lumea a fost incantata. Nu ma indoiesc ca si acum a fost la fel.

Ca totul sa fie o excursie cu amintiri placute, trebuia doar ca voi cei din grup sa armonizati, sa fiti asa cum cineva care merge intr-o excursie de socializare trebuie sa fie. Sper ca atui fost o gasca faina si s-au format din nou prietenii...Imi doresc ca toata lumea sa se intoarca relaxata, binedispusa, cu bateriile incarcate si cu nostalgia locurilor prin care a trecut.

Si poate la intoarcere va faceti un pic de timp sa ne aratati pe unde ati fost, sa ne povestiti cate ceva in imagini si cuvinte. Asa pentru a mentine si a duce mai departe spiritul Singles Camp&Travel, acela de a impartasi cu ceilalti... :)

Offline estera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 9 - 11 august 2019
« Răspuns #16 : Marți, 13 August 2019, 20:49 »
am revenit din superbul tinut al Buzaului cu amintiri placute, cu bateriile incarcate  :yeah:

pt inceput un vulcan noroios (am incercat sa postez aici videoul, am urmat instructiunile, nu am reusit, dati click dreapta pe link si go to )

www.youtube.com/watch?v=0laXkbGIY4g&feature=youtu.be


Offline Gabriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 347
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 9 - 11 august 2019
« Răspuns #17 : Miercuri, 14 August 2019, 17:17 »
Au fost trei zile de vara cu obiective turistice si peisaje frumoase din judetul Buzau, unele mai celebre, altele mai putin cunoscute.Va multumesc tuturor pentru super atmosfera creata, atat in timpul excursiilor dar si.... seara, la racoare,la serile cu party de pe terasa pensiunii. Multumesc si pentru superbul moment de ecologie derulat la popasul din zona izvorului sulfuros-Piatra Lerei !







russian image host





closest chevron to my location

exxon gas station locations

exxon station nearby

fev fallout





upload and share your photos













where is the nearest exxon mobil

Offline estera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Calatorie in minunatul Tinut al Buzaului. 9 - 11 august 2019
« Răspuns #18 : Marți, 20 August 2019, 18:27 »
Fotografiile lui Gabriel spun aproape tot despre excursia aceasta, daca aveti poze de pe pod cu mine, colegilor de excursie,va las adresa mea de email: elenaioana705@gmail.com - Elena din Mures, va multumesc frumos  :flori:
Si o precizare pt cei care se vor inscrie in aceasta excursie - intrarile la obiective au fost: 4 lei-vulcanii noroiosi, 12 lei-herghelie, restul au fost cu intrare libera
Vreau sa multumesc inca o data ghidului si tuturor organizatorilor acestei excursii reusite! :applause: