Autor Subiect: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019  (Citit de 22859 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
01.11.2019
Nu mai sunt camere disponibile la Hotel Business.


26.11.2020
Nu mai sunt locuri disponibile la Hotel Plaza.

Tarif: 780 RON/persoana cazare in camera dubla
Avans: 300 RON (ocuparea locurilor (rezervarea) se face in ordinea achitarii avansului, nu in cea a inscrierilor pe site)

Rezervare: https://www.singlescamp.ro/eveniment/minivacanta-de-1-decembrie-spa-petreceri-si-prieteni-noi-29-11-02-12-2019/

Check in: vineri 29 noiembrie
Check out: luni 2 decembrie

Locatie: Hotel Business Conference&SPA 3* Tg Mures http://v.hotel-business.ro/ro/home/

Servicii incluse in tarif:
•  3 nopti de cazare in camera dubla
•  wellness & spa nelimitat (cel mai mare centru hotelier din Romania)
•  mic dejun 3 zile   
•  bufet suedez finger food
•  party cu DJ in doua dintre seri, cu muzica si socializare in cea de-a treia. Toate se vor desfasura in clubul hotelui, rezervat exclusiv de Singles Camp                                                                   

Tariful nu include:
- asigurare medicala, asigurare storno
- transportul pana la locatie
- alte mese
- bauturi alcoolice si racoritoare
- eventuale activitati extra, excursii optionale

Numar de locuri disponibile: 60

Insotitor de grup: Lidia Mandache 0743 122 214

Observatii:pot participa doar persoane single. Profil: comunicativ, tolerant, sociabil si…”petrecaret”  :dance: :)

Detalii program: diminetile o sa fie iesiri in Tg Mures si imprejurmi, cu vizitare, plimbare. Dupa amiaza SPA iar serile party in clubul hotelului, care este rezervat exclusiv de grupul nostru. O sa mai organizam proiectii cu fotografii si filmulete din excursiile incheiate, o sa prezentam programul 2020, detalii despre noi.

Precizari Este o excursie friendly, tinem ca in acest tip de iesiri lumea sa viziteze, sa socializeze, sa se distreze. Pot participa doar persoane single. Profil: comunicativ, tolerant, sociabil si…”petrecaret”  :dance: :)

Organizam de cativa ani acest eveniment si de fiecare data s-au format prietenii stranse, reintalnim pe cei care au fost de 1 Decembrie la Tg Mures in alte si alte excursii, impreuna! Se dovedeste asadar a fi un excelent prilej de a va relaxa, distra, dar si de a cunoaste, de a interactiona cu oameni noi, sa va faceti prieteni compatibili si placuti.

Hotelul este nominalizat, aveti link-ul catre site, studiati-l, cititi pe portalurile de feed-back review-urile. Noi l-am ales pentru ca lumea s-a simtit excelent aici de fiecare data. Si sunt cativa ani buni de cand organizam aici evenimente. Dar exista, am intalnit in excursii, persoane foarte pretentioase (eu zic ca nejustificat... ???) care sau din dorinta de a arata ce pretioase sunt, sau pt ca nu se pricep si nu pot face o evaluare corecta, au de comentat. De aceea rog la fiecare excursie, verificati unde mergeti, asumati locatia si acolo ne ocupam doar de lucruri bune si placute... ::) :) 

:oops:!!!! Inainte de inscriere si rezervare cititi va rog cu atentie serviciile incluse si cele care nu intra in tarif, programul excursiei, si particularitatile acesteia. Cantariti daca este sau nu potrivita profilului de turist pe care il aveti. Va recomandam sa va consultati cu atentie perioada de concediu, de zile libere, de disponibilitate, astfel incat sa va asigurati ca acestea coincid cu cea in care se tine excursia. Trebuie sa stiti ca din momentul rezervarii intrati intr-un regim contractual cu agentia tursitica ce ne asigura serviciile turistice. Acest lucru impune intelegerea clauzei pe care ati acceptat-o in momentul inscrierii si achitarii, referitoare la renuntarea unilaterala la o excursie. Cititi aici: http://www.singlescamp.ro/conditii-de-renuntare-la-o-actiune/. Deci
in situatia renuntarii la o actiune, vechi sau noi in acest grup, avem rugamintea sa nu ne sunati, sa nu ne scrieti, solicitandu-ne restituirea sumelor achitate sau sa ne cereti mutarea acestora la alte excursii. Existand o intelegere prealabila, comunicata si cunoscuta, consideram ca nu este necesar sa avem o corespondenta in acest sens.

La actiunile noastre se pot inscrie doar persoane single (fara partener), care inteleg si respecta conditiile de calatorie si de petrecere a vacantei intr-un grup. Respecta orele de intalnire, pe cei cu care au plecat in excursie, armonizeaza cu cei din jur, sunt toleranti, nu au tabieturi excesive care pot deranja sau care nu pot fi satisfacute in conditiile unui grup. Nu vrem cu noi persoane de genul "eu vreau acolo nu acolo", care au mereu critici, remarci...Dorim sa oferim o atmosfera de vacanta cu prietenii, nu ceva rigid, formal si pur turistic.

La fel ca la toate actiunile noastre, informatiile si detaliile legate de aceasta excursie, vor fi transmise si vor aparea DOAR pe acest topic. O sa gasiti aici detaliat si din timp tot ce aveti nevoie pt pregatirea excursiei. Comunicarile nu se fac deci telefonic si nici Email, avand in vedere ca am facut deja aceasta precizare in prezentarea actiunii avem rugamintea sa nu ne solicitati informarea in alt mod.

Inscrierile in excursie se fac pe site-ul www.singlescamp.ro. Imediat dupa inscriere veti primi un Email care contine datele agentiei si care va comunica in ce mod si unde se face plata avansului.  Toate actiunile noastre sunt organizate printr-o agentie turistica specializata pe turismul de grup Bon Voyage Sibiu, singura autorizata OSIM in Romania sa organizeze „evenimente, vacante si excursii pentru persoane single – Singles Camp”. 

Despre hotel Construit in 2007, renovat în 2013, Business Hotel Conference Center & Spa 3* este situat pe drumul european E60 la 5 minute de mers cu masina de centrul ora?ului Târgu Mures.
Camerele sunt moderne, au aer conditionat, TV cu ecran plat cu canale prin cablu, minibar, birou ?i baie. În camere este disponibil acces gratuit la internet Wi-Fi.
Din hotel se intra direct in zona SPA si tot fara sa se iasa din cladire se face accesul in restaurant si in club.

Centrul SPA:
- piscina
- jacuzzi
- sala de fitness
- tepidarium
- aroma sauna
- sauna finlandeza
- baia turceasca – masaj Hammam
- baie de aburi
- cromo/meloterapie
- dusurile fantezie
- fantana cu gheata
- zona de relaxare
- masaj (nu este inclus in tarif si este necesara programare). Masaj Sportiv, reflexoterapie, drenaj limfatic, masaj detoxifiant, masaj aniticelulitic, masaj cervical, masaj facial, masaj suedez, masaj de relaxare, masaj in baia turceasca, masaj cu pietre vulcanice, masaj pe pat de apa


Offline Claudiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #1 : Sâmbătă, 14 Septembrie 2019, 11:29 »
Salutare! Merge cineva din Suceava, Iasi, Targu Frumos sau Targu Neamt?  :-\

Offline stefanel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #2 : Miercuri, 09 Octombrie 2019, 17:00 »
Cam devreme, dar hai să vedem cine merge în această excursie.
Deci eu, sigur, din Timișoara, cu auto personal.
Următorul vă rog! :applause:

Offline Cristidani

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #3 : Miercuri, 09 Octombrie 2019, 20:42 »
Vin si eu, din Cluj, tot cu masina. As putea duce pe cineva, daca mai sunt persoane din Cluj

Offline DB-01-VIN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #4 : Marți, 22 Octombrie 2019, 08:33 »
Salutare. Daca este vreo persoană interesată, îi cedez avansul si rata 1 pentru acest eveniment contra sumei de 300 lei. Mai este de achitat 1 rată de 280 lei până la data de 5 noiembrie.

Offline anair

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #5 : Duminică, 27 Octombrie 2019, 13:11 »
Hello! Aș încerca și eu! Merge cineva din Satu Mare?

Offline Hono

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Pt. DB-02-VIN: Sună-mă. Poate preiau eu înscrierea de la tine pt. Minivacanța de 1 dec. 0766-650437.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #7 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 00:16 »
Salutari dragilor ! merg si eu cu plecare din Roman -Piatra/Neamt....astept sa vad cine are chef de condus.... daca nu... ramane microbuzul de baza !  :)
Nu puteam sa ratez SPA-ul , Wellness nelimitat si muzica cu DJ dupa atata sauna  :D ::)
Oricum fac rezervare si la masaj...deci va rog .... sper ca nu ne certam pe-acolo   :kissing:  :surrender:

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #8 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 00:35 »
 :flori:  Din cate am inteles merge si Cristina din Piatra Neamt , deci distractia este garantata !
Va pup !  *|* :thumbup: :smitten:

Offline Cristian Silviu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #9 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 10:13 »
Va salut cu drag...As incerca si eu,merge cineva cu auto personal din Braila,Galati,Vrancea,Covasna etc care nu are transport... spre Tg Mures?Detalii tel 0746244255

Offline Andreeamus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #10 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 15:41 »
Vin si eu, din Cluj, tot cu masina. As putea duce pe cineva, daca mai sunt persoane din Cluj
Salut, eu vin din Cluj, oare mai ai un loc disponibil? Multumesc,

Offline Carmen Patrascu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Buna pentrutoti!

Este cineva cu plecare din Pitesti sau Bucuresti?

Offline DB-01-VIN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Bună Carmen. Daca nu reusesc sa cedez locul meu altei persoane voi veni cu masina personala si trec prin Pitesti, pot sa te iau.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #13 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 17:51 »
DB-01-VIN , Eu speram sa vii la petrecere  :)
Daca chiar nu mai poti vb cu agentia... eu zic ca ar trebui sa ne mai inveti si pe noi la ceva....
Apropo ...stii sa dansezi ?  :D

Offline DB-01-VIN

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 51
Re: Minivacanta de 1 Decembrie: SPA, petreceri si prieteni noi. 29.11 - 02.12.2019
« Răspuns #14 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 18:14 »
 Da, sunt coregraf & dansator acrobat printre altele. Desi mi-as fi dorit mult sa petrec langa acesti oameni minunati, nu voi mai ajunge. Sunt sigur ca vă veti descurca la dans si distra inclusiv pentru mine. Voi fi acolo cu spiritul la orice pahar ciocnit si orice piesa dansată. Am cedat deja locul atat pt.acest eveniment cat si pentru Revelion. Va salut pe toti si va urez din tot sufletul distractie maximă.