Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967515 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4080 : Marți, 19 Martie 2019, 10:28 »
Buna dimineata!
Bun venit, Mona!  :flori:
🌻

Offline Pantolila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4081 : Marți, 02 Aprilie 2019, 17:42 »
Buna tuturor, bine v-am gasit! Eu sunt Mirela, 47 ani, single si fara stres din cauza asta. Imi place sa calatoresc, comunicativa si fara fitze. M-au atras excursiile vazute in oferta si asa am ajuns si aici. Urmeaza sa vad ce mi se lipeste de suflet (asta la excursii ma referer :))))) ) Va doresc la toti un an frumos in amintiri si sa le savuram impreuna in masura timpului disponibil!
....my mind is one with my soul.. :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4082 : Miercuri, 03 Aprilie 2019, 06:59 »
Un an bogat in amintiri frumoase si tie! Bine ai venit!

PS- pentru cei care v-ati ales deja excursiile, nu uitati sa intrati pe topicurile respective sa impartasiti emotia asteptarii, pregatirilor, sa incepeti sa va cunoasteti,  sa puneti intrebari sau sa aflati informatii.

Zi cu soare-n privire, tuturor!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Pantolila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4083 : Miercuri, 03 Aprilie 2019, 11:38 »
Neatza si multumesc. Astept sa se deschida topicurile pentru croazierele din 2020, si am trimis deja un email agentiei, in legatura cu ce m-a atras. Pentru anul acesta, ramane sa vad unde ma mai potrivesc cu programul. Inca ma familiarizez cu forumul si descopar in fiecare moment chestii interesante. Keep in touch pe aici, prin zona. O zi frumoasa tuturor.  :flori:
....my mind is one with my soul.. :)

Offline GabrielStanescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4084 : Joi, 04 Aprilie 2019, 00:25 »
-Buna tuturor, stingher ma uit cu drag pe acesta platforma , incerc sa inteleg ,cei drept fara prea mare succes , cum ma pot bucura de o plimbare alaturi de alti oameni ca mine (singuri),ce vor sa cunoasca si sa impartaseasca experiente de viata. Astept o mana de ajutor .

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4085 : Joi, 04 Aprilie 2019, 04:37 »
Bine ai venit, Gabriel!
Pe forum, daca intri pe Excursii si evenimente 2019, gasesti fiecare excursie prezentata in detaliu, cu informatii despre cum se face rezervarea.

Poate iti e mai usor sa intelegi daca te uiti un pic si pe site: https://www.singlescamp.ro/
Aici gasesti: Calendarul excursiilor pe luni, Informatii (cum se face inscrierea, rezervarea, unde mai sunt/nu mai sunt locuri etc), ceva despre Singlesc Camp, ca sa intelegi cum a aparut, cum s-a dezvoltat, care este rolul forumului , echipa.
Cu putina rabdare, daca parcurgi informatiile, apoi devine mai usor.
Daca mai ai intrebari, nu ezita...

 
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Elena1112

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4086 : Joi, 04 Aprilie 2019, 12:34 »
Buna ziua!
Sunt nou venita ,m-am inscris la excursia din Apuseni si vad ca trebuie sa ma inscriu pe listele de transport dar nu stiu cum .Poate cineva sa ma indrume?
Multumesc !

Offline Iacob Aurora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4087 : Joi, 11 Aprilie 2019, 17:26 »
Bună ziua, mă bucur că v-am găsit. Sunt o persoană veselă, sociabilă. Aștept să ne cunoaștem cu proximă ocazie. Mă înscriu în excursia din Turcia-Cappadocia din septembrie.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4088 : Joi, 11 Aprilie 2019, 19:04 »
Bine ai venit printre noi Aurora!  :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Aymee

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4089 : Marți, 16 Aprilie 2019, 10:01 »
Buna ziua!

Imi pare bine ca am intrat in aceste grup, cu cel putin un element comun! Astept cu nerabdare sa va cunosc, sa calatorim impreuna
si sa scap de intrebarea,,Nu-ti este greu singura, nu te plictisesti?!''.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4090 : Miercuri, 17 Aprilie 2019, 07:00 »
De intrebare poate n-ai sa scapi, dar sigur vei avea alte raspunsuri. Sau alta stare. :kissing:
Bine ai venit!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Aymee

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4091 : Miercuri, 17 Aprilie 2019, 14:04 »
Bine ca v-am gasit!
 Bun, dar poate avem aceleasi raspunsuri!D-abia astept sa mergem in excursie, imi place ca sunt frumos valorificate si o sa ne imbogatim, pe langa suflet, si  *|*cultura locurilor vizitate. *|*
Chiar nu am timp de plictiseala, imi mai trebuie o viata sa pot face cate imi doresc! :)


Offline Valaentius

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4092 : Joi, 18 Aprilie 2019, 10:25 »
Hello si bine v-am gasit. Sunt Robert, 37 ani, divortat, curios sa cunosc oameni si locuri noi. Tind sa fiu rezervat la inceput, dar cu persoanele potrivite devin foarte extrovertit. Sunt economist de formare si interesele imi graviteaza in jurul subiectelor: idei de afaceri, muzica, principii de viata, limbi straine, wellness si fitness. M-am inscris in excursia Poiana Narciselor din 10 - 12 mai si astept cu entuziasm sa respir aer de munte, sperand ca va fi o zi cu vreme buna. Din nou, incantat sa va cunosc!
"De crezi ca poti sau crezi ca nu poti, probabil ca ai dreptate." - Henry Ford

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4093 : Joi, 18 Aprilie 2019, 11:02 »
Bine ai venit Valaentius!   :applause:
Si eu sunt inscrisa in excursia de la Poiana Narciselor.  :thumbup:
Asa cum spunea si wonderland  :), poti intra si pe topicul excursiei unde poti pune intrebari, a obtine informatii, sau pur si simplu pentru a incepe sa cunosti pe cei care participa in aceasta excursie:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2864.0.html
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Ggabitza

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4094 : Luni, 22 Aprilie 2019, 11:04 »
Buna, ma numesc Gabriela, din Bucurest, am 52 de ani.
 De cateva luni ma tot uit pe forum din umbra, acum indraznesc sa ma prezint. Sunt un pic timida  :blush: insa cred ca o sa depasesc asta in mijlocul vostru pentru ca sunteti minunati. Sunt deschisa la nou, nu am idei preconcepute si nici fitoasa nu sunt. Altruista din fire, am toate calitatile zodiei mele, taur. Bine v-am gasit ! :thumbup:
" Nu recunosc alt semn al superioritatii decat Bunatatea !"