Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967473 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline tommi_f1master

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
  • Wondering and wandering
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4155 : Miercuri, 24 Iulie 2019, 12:37 »
 O0
 :dance:
 :angel:

Offline LAURAL

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4156 : Miercuri, 31 Iulie 2019, 15:31 »
Buna ziua si bun gasit !
Azi am descoperit acest grup si nu va pot spune cat de incantata sunt ca exista acest concept si la noi (stiam ca exista ceva similar in alte tari), lucru pentru care va felicit. Sunt "single" dar nu singuratica, imi plac calatoriile, oamenii de calitate, petrecerile si sper sa iau parte cat de curand la una din calatoriile afisate.

Offline stefanel

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4157 : Vineri, 02 August 2019, 11:57 »
Bine v-am găsit pe toți!
Mă supun și eu cutumei de a mă prezenta: sunt din Timișoara, am 52 de ani, sunt pensionar, deci am timp berechet, și evident îmi plac călătoriile.
Sper să fie o experiență plăcută!

Offline Gabbryela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4158 : Duminică, 04 August 2019, 00:13 »
 Buna tuturor ! Cu emonitie astept data de 22 august!  :)
😊

Offline cozmyn1

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4159 : Duminică, 04 August 2019, 22:59 »
Buna ziua,

Se pare ca suntem tot mai multi din centrul tarii, Brasovul din cate observ este tot mai bine reprezentat aici, dar oricum bun venit tuturor.
 :)


Salut,

Si eu sunt Cosmin am 37 ani si sunt tot din Brasov. Deja am fost la a 2-a excursie cu SingleCamp, ultima fiind acuma in August pe Transfagarasan. A fost un weekend superb cu distractie maxima si oameni faini! Urmatoarea mea excursie o sa fie tot acuma in August in Delta Dunarii!
Distractie maxima la toti, si astept sa cunosc cat mai multi si din Brasov in excursii! Pana acuma nu am cunoscut pe nimeni din Brasov.... :)
Cosmin B.

Offline Iarina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
  • Forma supremă a inteligenței este bunatatea
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4160 : Miercuri, 07 August 2019, 09:18 »
Buna dimineata! Dupa indelungi ezitari m-am inscris in acesta comunitate. Sunt Iarina, am 50 de ani, sunt divortata. Ma bucur ca am gasit intamplator acesta comunitate reunita pentru un scop minunat - acela al calatoriilor. Felicitari membrilor fondatori pentru initiativa si pentru sustinerea proiectului. Sper sa reusesc sa aleg prima mea calatorie alaturi de voi si sa imi fac timp in viitor pentru noi calatorii. Sunt inginer si economist dar invat mereu ceva nou despre muzica, arta, istorie, traditii, pictura si nu numai. Multumesc membrilor fondatori.

Offline LauraA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4161 : Miercuri, 07 August 2019, 10:44 »
Buna ziua Singlescamp,
Ma bucur sa va cunosc (mi-a luat ceva timp pana sa prind curaj sa ma inscriu :) ).
Sper sa particip la cat mai multe excursii.

Offline estera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4162 : Miercuri, 07 August 2019, 13:12 »
Bun venit! :thumbup:
Primul pas a fost facut, cititi cu atentie si alegeti excursiile care vi se potrivesc!

Offline Cerasela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4163 : Miercuri, 07 August 2019, 23:17 »
Buna seara!
Prenumele meu este  Nadia-Cerasela. Locuiesc in  Iasi.  Multumesc pentru accept.

Offline Gisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4164 : Vineri, 16 August 2019, 15:59 »
Buna ziua,
Ma numesc Isabelle si sunt din Bucuresti. Sunt single nu de foarte mult timp, dar pur si simplu imi e frica sa iau viata de la zero din nou. Sunt din Bucuresti si, cu toate ca sunt inscrisa de ceva vreme, acum m-am hotarat sa ma prezint. Sper sa particip la cateva excursii. Ador sa calatoresc si sunt foarte speriata ca fiind singura, nu ma voi mai putea bucura de pasiunile mele ca pana acum.

Offline Iarina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
  • Forma supremă a inteligenței este bunatatea
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4165 : Vineri, 16 August 2019, 18:40 »
Bună Gisa! Și eu sunt din București și sper sa ne cunoaștem în excursiile următoare. Și mie îmi plac călătorile și mai cred ca acum pot decide singura unde sa merg.. asa ca vad (momentan :angel:) partea buna a lucrurilor... mai ales acum ca abia am descoperit SC.. Și eu am emoții și dacă dorești, hai la Azuga sa le împărțim împreună..  :)hi!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4166 : Vineri, 16 August 2019, 19:26 »
Bun venit noilor inscrisi! Alegeri inspirate, sa va bucurati de excursiile in care veti merge.

Cosmin, de Florii a fost o actiune la Brasov, probabil nu ai aflat la timp. Brasoveni suntem destul de multi.

@larina, noi ne vedem la Azuga.

Numai bine tuturor!

Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4167 : Luni, 19 August 2019, 12:12 »
Buna ziua SC si membrilor sai,
Sunt noua aici, v-am descoperit ieri si tot ieri m-am inscris in prima mea excursie alaturi de voi, cea de la Azuga.
Ma numesc Gabriela, sunt din Pitesti, sunt divortata si am 51 de ani.
Nu stiu daca toti dintre voi, noi fiind in breasla, v-ati pus cateva din intrebarile pe care mi le-am pus eu in aceasta dimineata, pana sa ajung sa pot intra pe forum dupa acceptul admin. Evident, intrebarile retorice erau iscate de ceva neincredere...., chiar daca citisem emailul primit ieri la inscriere.
Prima postare pe care am citit-o aici insa a fost una din 2013, a unei fete aflate la prima experienta SC (imi pare rau ca nu i-am retinut numele inca, sunt atat de multe lucruri noi incat sunt constienta ca toate se vor face step by step), care mi-a spulberat pur si simplu toate indoielile. Ea a si mi-a raspuns la toate intrebarile inutile si prostesti care se nascusera in mintea mea.
Ce sa spun, as spune multe, sunt o fire sociabila si vorbareata (numai atunci cand ma aflu intr-un mediu si grup care mi se potriveste si imi prieste) incat v-as tine ocupati pana diseara cu micile/marile mele emotii si asteptari in materiem de SC.
Ma rezum pentru moment sa spun:
Bine v-am gasit!
Ma bucur ca v-am gasit!
Abia astept sa ne cunoastem!

(Anul acesta sunt un pic mai stramtorata financiar, insa sper sa pot participa la cat mai multe evenimente cu voi.)
Felicitari admin-ilor acestui grup pentru ideea proiectului, munca depusa in sustinerea lui, longevitate si, nu in ultimul rand, pentru "ecoul" pozitiv provocat in randul membrilor (va dati seama ca in timpul scurt din dimineata asta am citit destul de putin din miile de comenturi de pe acest forum, insa mi-am facut deja o parere, care sigur nu ma insala, cum ca totul este ok si de calitate).

Pana una alta va salut cu drag, va doresc o zi buna si abia astept sa intru la discutii in sectiunea rezervata evenimentului la care m-am inscris (Azuga).
Numai ca....un pic mai tarziu, sunt totusi la serviciu  :oops:  :slap:
👵

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4168 : Luni, 19 August 2019, 12:56 »
Gabriela, bine ai venit!
Te asteptam si pe firul de discutie pentru actiunea de la Azuga.
Pe curand!

Offline roxanamaria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4169 : Joi, 22 August 2019, 10:37 »
Buna, ma numesc Roxana si sunt noua aici. Din Iasi va salut.
Va caut de ceva timp (caut o varianta de mers in vacante, dar nu chiar singura prin lume) si ma bucur ca v-am gasit.  :yeah: :yeah: ...
Sper sa ne vedem la multe iesiri ... doar ca la acest moment, in multe vacante, deja nu mai sunt locuri.....
Happy Happy sa va cunosc!!!!! :dance: :thumbup: