Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 976587 ori)

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline swissheart

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2235 : Miercuri, 30 Iulie 2014, 08:54 »
buna. numele meu este alina si pot spune ca forumul acesta a venit ca o salvare pentru mine. de ce? mi-e groaza de singuratate. nu ma plictisesc cu persoana mea insa singuratatea imi produce o stare de disconfort. citeam pe diverse bloguri despre ce experienta minunata este plecarea in concediu singura. pentru mine nu stiu cat ar fi o experienta buna: cred ca mi-ar fi greu sa ies din zona de confort...simt nevoia sa am oameni in jur, persoane cu care sa pot pastra o legatura profunda...poate din cauza asta n-am nici prea multe persoane pe care sa le pot numi cu adevarat prieteni

in alta ordine de idei sper sa cunosc cat mai multi din voi si ma gandesc serios sa particip si eu la actiunile organizate de singlescamp.imi pare rau ca am pierdut excursiile organizate in afara

Offline fragola

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2236 : Miercuri, 30 Iulie 2014, 15:15 »
Buna ziua, lume! Am dat peste site si apoi peste forum intamplator, cautam o fotografie postata de un prieten pe FB si am ajuns pe aici.
Numele meu este de fapt Diana si sunt din Deva.
O sa mai studiez ofertele ramase pana la finele anului, poate vom reusi sa ne intalnim mai devreme sau mai tarziu.
Vacante placute va doresc celor deja inscrisi!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2237 : Miercuri, 30 Iulie 2014, 19:46 »
Alina, Diana bine ati venit!

Offline maya13

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2238 : Joi, 31 Iulie 2014, 21:47 »
Buna seara,

Sunt Monica din Pitesti am 41 de ani , ma bucur ca v-am descoperit. Felicitari pentru aceasta initiativa si-mi pare rau ca nu v-am gasit mai de mult timp ( cam de prin 2010 din cate am vazut ) dar sper sa recuperez impreuna cu voi locurile si  intamplarile frumoase  care s-au petrecut .
Multumesc !   
 

Offline Ania86

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2239 : Vineri, 01 August 2014, 22:12 »
Buna seara la toti! Sunt Antonia, din Timisoara....Ma alatur cu drag voua pentru ca oamenii au nevoie mereu de prieteni. Eu sunt dispusa sa fiu unul :).
Un weekend minunat!
Sa ai o inima care sa nu devina niciodata aspra,
un calm care niciodata sa nu oboseasca si o atingere care niciodata sa nu raneasca!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2240 : Sâmbătă, 02 August 2014, 08:44 »
Multumim! Si sa-ti uram si tie, cat mai curand, drum bun. Pana atunci, o vara frumoasa, orice alegi sa faci!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline kittytina2

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2241 : Vineri, 22 August 2014, 15:03 »
Buna ziua, sunt Cristina, din Bucuresti si as dori si eu sa ma alaturi voua, sa si particip la excursia pentru cei noi, din noiembrie. Am inteles ca deja exista un grup in Bucuresti, as putea afla amanunte? Multumesc!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2242 : Vineri, 22 August 2014, 15:34 »
Chiar daca stii, mai spun o data (asa, ca sa se amuze stiu io cine ::) ), inscrierile in excursie se fac pe http://www.singlescamp.ro/, vezi butonul din dreapta, sus Rezervari.

Pe forum  se socializeaza, se ia pulsul participantilor, si, mai ales se ia aminte la  informatii organizatorice postate de Gigi :)

Nu exista un grup in sine. Multi membri SC sunt din Bucuresti. Uneori, cate 1, 2 sau mai multi se lanseaza cate o propunere de iesit in weekend, in sectiunea Subiecte generale, pe topicul Chat, aici putem discuta orice (aproape orice), adica ...aici http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,86.0.html

Welcome and... enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline denisa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2243 : Sâmbătă, 23 August 2014, 12:00 »
Buna dimineata dragi "singuratici".M am decis sa fac parte din comunitate ,fiind destul de greu sa accept conceptul de singuratate ca pe o povara.Sunt divortata de multi ani,dar nu am simtit apasarea singuratatii; eram utila,prea ocupata cu cresterea baiatului sau consolidarea situatiei materiale...Scopul a fost atins,am nevoie de altul,asa ca,iata ma !

Offline jugaru ionut

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2244 : Duminică, 24 August 2014, 10:18 »
Buna ziua , sunt incantat ca am gasit acest forum/site , numele meu este Ionut (fara inspiratie la alegerea nickname-ului  ^-^) , am 31 de ani si sunt din Bucuresti .   

nickescool

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2245 : Duminică, 24 August 2014, 14:08 »
Buna,,,uite am revenit din nou pe aici ,a trecut vara au plecat musafirii la mamele lor si am ramas iar singur,vad  ca e multa lume pe aici care este in aceeasi situatie,eu a si indrazni sa fac o invitatie celor care au timp sa ma viziteze la mare la douamai linga Vama Veche,,,,va astept,nu cer nimik in schimb decat optimism :) si voie buna

Offline Mioara Rus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2246 : Marți, 26 August 2014, 09:58 »
Buna, sunt Mioara din Tg Mures, 43 de ani...........ma bucur ca am gasit acest site/forum...........
sunt singura si am nevoie de prieteni..........singuri....pentru vancante, intalniri......

Offline Mioara Rus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2247 : Marți, 26 August 2014, 10:00 »
vacante............scuze

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2248 : Marți, 26 August 2014, 10:55 »
Bun venit celor noi. Sa gasiti aici momente de relaxare si sa va lasati inspirati de spiritul pozitiv al acestei... comunitati  :strong:

Nikes, nu-i cam frig? :giggle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ggabibadea12

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2249 : Marți, 26 August 2014, 21:04 »
Buna seara ! Sunt Gabriela, am 47 ani, sunt din Bucuresti si abia astept sa particip la actiunile SC. Ma bucur ca am gasit aceasta "familie " si felicit inca o data "organizatorii " pentru aceasta initiativa . Cu drag !