Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 977025 ori)

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline sandra33i

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2265 : Luni, 22 Septembrie 2014, 15:55 »
buna. vreau doar sa ma prezint...deocamdata. ma numesc ioana, sunt din bucuresti si sunt noua pe aici. ma bucur ca exista asemenea site-uri. abia astept excursiile viitoare si sunt nerabdatoare sa ne cunoastem

Offline liviu59

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2266 : Luni, 22 Septembrie 2014, 18:32 »
Buna tuturor,
 Am dat absolut intamplator peste acest site si cum sunt curios din fire m-am inscris, pare foarte interesant!
  O mica prezentare: numele meu este Liviu, sunt din Navodari, am 55de ani, apropos! acceptati in forum si batrani ca mine? Multumesc!

Offline Daniele65

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2267 : Luni, 22 Septembrie 2014, 20:46 »
Buna, si eu ma bucur ca v-am gasit. Sper sa reusesc sa ma integrez si sarbatorile astea de iarna sa nu le mai fac singura. Sunt Daniele, adica...scuze sunt Adeline si am 49 de ani, din Bucuresti. Bine v-am gasit!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2268 : Luni, 22 Septembrie 2014, 21:39 »
Bine ati venit, dragilor. Sa va simtiti bine pe forum si in excursii!
Daniela, e usor sa te integrezi intr-un grup in care fiecare vrea acelasi lucru :)
Liviu - SC-ul isi rezerva dreptul de a selecta membrii (iaca vorbesc in numele lui Gigi), dar nu face discriminare.  ;D
Sandra, cu SC-ul e bine sa faci planuri de prezent, nu de viitor. :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline sandra33i

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2269 : Marți, 23 Septembrie 2014, 10:42 »
Este f adevarat wonderland, dar anul acesta e mai greu pentru mine sa-mi permit vreo excursie. Asa ca abia astept anul viitor :D. Si pana atunci poate reusim sa ne cunoastem cumva printr-o iesire prin Bucuresti.

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2270 : Joi, 25 Septembrie 2014, 11:41 »
Citind postarile, am observat una care invita si la organizarea  unei actiuni in Bucuresti, cazul meu, unde am inteles ca sunt multi  la SC, care ar fi o ocazie de "prins curaj" pentru alte activitati. Capitala are multe de aratat.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2271 : Joi, 25 Septembrie 2014, 13:37 »
Am ramas in urma cu urarile de bine ati venit! Sunteti multi noi cei care ati intrat in vara aceasta in Singles Camp, pe unii o sa ajung sa-i cunosc, pe altii din pacate nu...Din pacate timpul meu este tot mai scurt, sunt dintr-o excursie in alta si nu mai ajung "sa ghidez" oamenii si pe aici... Mai ajuta cei vechi, se mai citeste despre ce este vorba si uite asa o parte din voi o sa ajunga si in actiuni...

Ce pot sa va spun este ca trebuie sa aveti un pic de rabdare, sa urmariti ce s-a scris, sa va informati la ce se refera aceasta actiune. Si sa va planificati (daca puteti) cu ceva vreme inainte locurile pe care le doriti a le vizita impreuna cu ceilalti. Locurile sunt putine si cum intentia mea nu este ca SC sa devina ceva comercial si sa pastrez actiunile intr-o limita de interrelationabilitate, nu o sa fie mai multe decat anul acesta sau decat anul trecut. O sa mai "strecor" cate o actiune pt new entry, adica pt cei noi intrati astfel incat sa va cunoasteti intre voi si sa puteti crea asa cum au deja cei vechi niste legaturi. O sa aleg locuri accesibile celor din Bucuresti care sunt majoritari dar evident si celor din tara...

Va spun bine ati venit si succes aici!  :)

Offline lumi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2272 : Joi, 25 Septembrie 2014, 15:09 »
Buna, sunt Lumi, 51 ani, Bucuresti. Intentionez sa merg in excursie in Ungaria 7-12 oct. Cine mai merge din Buc?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2273 : Vineri, 26 Septembrie 2014, 10:10 »
Bine ai venit Lumi! In caz ca cei 2-3 care vin din Bucuresti (de data aceasta sunt minoritari :)) nu intra sa citeasca aici, am sa te pun in legatura cu ei.

Offline lylyelena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2274 : Vineri, 26 Septembrie 2014, 21:50 »
Buna ! Sunt Lili am 47 ani si locuiesc langa Bucuresti . M-am inscris in excursia din Ungaria de ceva timp si astept cu nerabdare . Am scris un mesaj unde intrebam daca mai sunt participanti din Bucuresti dar la topicul actiuni . Saptamana viitoare poate luam legatura si mai vorbim . 

Offline loterista

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2275 : Marți, 30 Septembrie 2014, 13:00 »
Ma numesc Elvira si am ajuns aici la indemnul unei prietene :)
Vreau sa cunosc persoane noi, de orice sex, sa imi fac prieteni si sa discutam pe multele subiecte ale vietii.

Offline sandra33i

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2276 : Miercuri, 01 Octombrie 2014, 21:00 »
Buna elvira. Si eu sunt nou venita, si eu caut prieteni noi.  *|*

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2277 : Vineri, 03 Octombrie 2014, 15:33 »
Cred ca toata lumea e bine venita, dar am o curiozitate despre structura pe virste a ultimilor doua actiuni, de exemplu. Nu ca nu as crede in integrare la orice virsta, asta tinind de spirit, dar totusi...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2278 : Duminică, 05 Octombrie 2014, 08:01 »
cam 25+ e structura pe varste ;)
Dar media e undeva intre 38 - 50. E doar o medie stabilita empiric. Si cred ca grupurile se structureaza si in functie de specificul actiunii - de munte, de socializare, de gatit, de calatorii in exterior s.a.m.d
Spiritul, cum bine ai zis, profilul participantilor, dincolo de varsta, fac diferenta  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Nasabv

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2279 : Vineri, 10 Octombrie 2014, 18:04 »
Hei,
de inscris pe site m-am inscris....cam prin primavara, cand eram gata si de duca:)
Nu au mai fost locuri, apoi nu am mai putut eu, dar :), niciodata nu e prea tarziu.....asa ca, o sa ajung in apuseni, o locatie de care imi e dor.
Cum m-oi descurca pe carari? asta ramane de vazut, deocamdata stiu doar ca imi lipsesc aceste iesiri si mi-as dori sa devina o constanta in viata asta ori prea agitata, ori prea lenesa....Sunteti de acord?
Nume: Angela
Locatie: cu munca in Bucuresti, cu casa si adresa de domiciliu in Brasov .... unde e tot mai dificil de ajuns:(
Varsta:  :coolsmiley: va spun doar ca incepand cu 50 nu mi-am mai sarbatorit ziua de nastere...prea se aduna  :whistle:
Copii: 2, juniorul de ceva ani de acum in Cluj, junioara momentan in Bucuresti
Dihanii: (nu doar ale mele) un Golden batraior de acum, care isi chinuie oasele prin apartamentul din capitala asta sufocanta si o persana, d-soara inca, care ii tine companie si il sacaie ca toate muierile; iar la Brasov un metis, batran si el de acum, ramas mai mult singur pe acolo. Noroc ca m-am inscris doar acum pe site, pentru ca altfel, cu ceva timp in urma, lista era mult mai lunga si mai diversificata. Si se pare ca nu am terminat, ca cica dihorii ar fi tare dragalasi ;D
Pentru cei din Bucuresti, va anunt ca ies la teatru, terase, concerte si nu imi plac weekendurile in Bucuresti, decat maxim 2 pe luna, ca e musai sa mai facem si aprovizionare si activitati casnice :yeah:
O zi placuta tuturor, iar daca nu aveti nimic deosebit de facut, planificati o iesire viitoare :)
Angela