Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967730 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2280 : Luni, 13 Octombrie 2014, 09:28 »
O prezentare completa trebuie apreciata. Tocmai intrebasem care e "structura"  pe virste la actiunile Singlecamps, eu avind tot peste ... 50. Hai sa-i convingem sa organizeze si o actiune in Bucuresti, capitala tarishoarei noastre...

Offline Liliana Tudorache

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 175
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2281 : Luni, 13 Octombrie 2014, 09:40 »
Recitind cum insist pe o intilnire de grup si in Bucuresti, vreau sa nu fiu rau inteleasa ca nu imi plac drumetiile, chiar foarte mult imi plac, dar intotdeauna e greu la inceput nu? si pe la mijloc de drum Pitesti, Arges sunt destule de vazut pentru ... curaj! Da, imi place sa merg la teatru, la concerte, ultimul a fost cel in memoriam Florian Pittis din fata Ateneului. Astept finalizarea programului 2015.

Offline Gbrl

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2282 : Marți, 14 Octombrie 2014, 10:44 »
Buna ziuala toti! Sunt Gabi, din Bucuresti....Ma alatur cu drag voua si abea astept sa ne intalnim si sa ne cunoastem.
O saptamana cat mai buna tuturor.  :thumbup:

Offline simo arad

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2283 : Joi, 23 Octombrie 2014, 09:36 »
Bună. Sunt Simona din...Arad, nouă pe aici. Dar am o acțiune la activ  :), am fost la Sibiel la serbarea toamnei și a fost minunat.  Luna viitoare voi merge la Bran  :applause:. Mă bucur să fiu aici, cu voi. 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2284 : Joi, 23 Octombrie 2014, 09:58 »
Tuturor celor noi, asa intre doua plecari Apuseni si Cozia: bine ati venit aici!  *|*

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2285 : Luni, 27 Octombrie 2014, 08:47 »
Bun gasit "Forumului" si tuturor celor ce lasa aici amprenta lor..Sant noua, nu am mai scris dar am citit cele postate deja..M-am inscris pentru actiunea din noiembrie 2014 -" Cooking Camp" si sant foarte curioasa despre ceea ce urmeaza..mentionez ca am achitat avansul si as dori sa achit si restul sumei..as dori amanunte despre ceea ce va fi de facut in continuare..am inteles ca acesta este locul unde pot gasi ajutor..pot spune doar ca sant nerabdatoare sa particip deoarece urmaresc de mult timp actiunile desfasurate dar am considerat ca acesta ar fi inceputul indicat pentru a ma alatura familiei "Singles Camp"..

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2286 : Luni, 10 Noiembrie 2014, 12:36 »
Salutari celor din Singlescamp!!!!!   *|*
Numele meu ete Silvia,am 46 ani si sunt singura. :'(
Astept cu nerabdare sa va cunosc!!!! :kissing:   

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2287 : Luni, 10 Noiembrie 2014, 12:47 »
Salutari si tie !

andrew

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2288 : Miercuri, 12 Noiembrie 2014, 17:33 »
Salutare ...sunt Andrei din snagov ilfov ..sunt inginer ..48 de ani ..abia aștept sa ne vedem ..pe unde poate fiecare !...cu respect Andrei ilie!

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2289 : Miercuri, 12 Noiembrie 2014, 20:00 »
Bine ai venit,Andrei! In general, suntem foarte primitori, dar acum nu stiu ce s-a intamplat .

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2290 : Joi, 13 Noiembrie 2014, 10:26 »
karmen rodica, cred, sper ca intre timp ai si fost la Cooking Camp.

Ca regula generala, imi email-ul in care primesti datele pentru avans, ai si termenul pentru restul de plata. Oricum toate detaliile legate de plata se discuta direct cu agentia, respectiv cu Samiza, mai putin pe Forum.

 :kissing: si bine ati aterizat pe planeta Singles Camp, tuturor celor nou -intrati!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline tashamaddy

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2291 : Joi, 13 Noiembrie 2014, 12:21 »
Hello tuturor sunt Madalina din Constanta ..33 ani.. cu toate ca sunt un "boboc" printre voi sau cel putin asa ma simt..dar e funny.Oricum..unul dintre lucrurile pe care imi doresc sa le fac in viata e sa calatoresc muuult,dar imi trebuie putin curaj asa de inceput;).Si stiu ca si voua va place sa va "plimbati" deci presupun ca sunt in locul potrivit *|*
Sa calatoresc inseamna un progres personal pentru mine. Simt ca traiesc, ca vad, miros, ating lumea toata atunci cand calatoresc. Si inteleg ca este mare, foarte mare si interesanta lumea aceasta. Cu cat calatoresc mai mult si mai departe, cu atat as mai calatori.
Sper sa ne vedem curand .... :yeah: :dance:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2292 : Joi, 13 Noiembrie 2014, 12:40 »
Bine ati venit tuturor celor noi!  :flori:  Pe unii v-am vazut deja pe lista de inscriere in actiuni, altii cred ca inca sunt sceptici si stau in expectativa...Mai discut cu cei care vin prima oara despre momentul deciziei de a participa la o actiune de vacanta sau eveniment...Si aflu ca au stat un an, doi chiar si trei pana sa se hotarasca. Si acum ii intalnesc de 3-4 ori pe an...Este un moment in care entuziasmul este maxim....Atunci decizia se ia mult mai usor si mai fara atatea intrebari...Cu cine merg? Ce fac acolo?  Oare e ok grupul? ... ??? Daca se trece de acel moment, e nevoie de o perioada mai lunga pana la decizie...Asa cum spuneam un an, doi.... ::)
Asa ca daca simtiti ca o actiune de vacanta sau de excursie va face bine, vreti sa cunoasteti alte persoane, s va largiti cercul de prieteni, recomendarea mea este sa va decideti in saptamanile urmatoare inscrierii in comunitate...

andrew

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2293 : Joi, 13 Noiembrie 2014, 22:33 »
Mulțumesc ...Ella.... :giggle:

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2294 : Joi, 13 Noiembrie 2014, 22:37 »
Poate ca trebuia sa astept sa-i raspunzi tu...