Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 971416 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline razvan5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2370 : Duminică, 25 Ianuarie 2015, 14:58 »
Sunt Razvan, 42ani, Piatra Neamt. Salut intreaga comunitate de aici.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2371 : Duminică, 25 Ianuarie 2015, 19:32 »
Bine ai venit Razvan, am vazut ca te-ai descurcat usor si cu inscrierea la vacante...Ma bucur ca o sa ne intalnim in doua dintre vacantele externe...Asa ca...pe curand! Samiza o sa-ti trimita (daca nu a facut-o cumva, pt ca azi am lucrat amandoi, eu la documentare  ea la partea de rezervari) un Email cu detaliile pentru rezervarea propriu zisa.

Offline Gica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2372 : Duminică, 25 Ianuarie 2015, 21:41 »
       
      Buna seara! Sunt Gica ,am scris de cateva ori,m-am si inscris la cateva excursii in tara,as vrea sa ma inscriu   pentru revelion,dar nu stiu daca au inceput inscrierile.Am o nedumerire,de ce nu primesc nici un raspuns pe forum?Nu am experienta,invat din mers ,vreau totusi sa stiu daca sunt sau nu binevenita .Multumesc ,astept cu nerabdare o lamurire,noapte buna !

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2373 : Duminică, 25 Ianuarie 2015, 22:10 »
Bine ai venit!
Nu-ti face griji ca nu-ti raspunde nimeni, de fapt ti-a raspuns(intr-un fel) Gigi cand a spus ca si-a dat intalnire Iasul . Nu este cineva anume care sa raspunda intrebarilor, Gigi e prea ocupat pentru a putea sa ne raspunda tuturor. Fiecare dintre noi spune ce crede la topicul respectiv. :)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13254
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2374 : Luni, 26 Ianuarie 2015, 08:35 »
Buna dimineata Gica, nu te supara si nu lua lipsa de reactie la postarile tale ca dezinteres pentru ele...Explicam in mesajul de intampinare, atunci cand va inregistrati, ca forumul acesta nu este de tip chat, adica lumea nu sta pe platforma pentru un dialog in time. Faptul ca nici ulterior nu au venit reactii... :-\ e o alta discutie, la care nu am raspuns.

De cele mai multe ori, cand sunt acasa si disponibil, adica nu sunt plecat intr-una dintre actiuni si am timp printre documentari si organizari de evenimente viitoare, intru pe forum si raspund eu...Am mai spus asta, din pacate undeva si candva continuitatea acestui forum s-a rupt. A fost un val care nu a mai preluat emulatia de comunicare virtuala si asa asa cu tot efortul pe care-l fac cativa din cei de aici sa-l mentina, dialogul s-a cam stins din pacate.

Activitatea mea pe forum se rezuma la informatii despre actiuni, detalii si din cand in cand mai scriu si cate un articol. Acum un an si ceva am incercat sa dezvolt acest forum prin acest gen de postari, mai consistente si tin minte ca atunci am si transmis un newsletter la toata lumea, invitand la a posta astfel de subiecte mai amplu dezvoltate. Acele articole au devenit in timp subiecte, ceea ce au scris doua dintre fetele de aici, s-au dezvoltat si au creat dezbateri.

Singles Camp nu este un grup intimizat si o comunitate inchisa. Exsta o usa deschisa prin care se intra si se iese. Intradevar este foarte important ca cei care intra pe acea usa sa gaseasca pe cineva in prag...Sa vada ca sunt bine primiti aici...Se simte, vad si eu asta nevoia unor gazde, altele in afara de mine...O sa vad, o sa ma gandesc si la acest aspect si o sa gasesc o solutie...Oricum mi-am propus deja ca urmatorul newsletter sa fie despre comunicarea in Singles Camp.

Pe langa forum, avem un canal youtube, https://www.youtube.com/user/Singlestourism pe care postez colaje si scurte filmulete cu locurile prin care trecem (fara personaje pt ca asta este regula aici), suntem prezenti pe facebook cu Singlescamp Romania https://www.facebook.com/singlesforum, avem panouri deschise si pe Pinterest: http://ro.pinterest.com/singlesforum/

Lansez din nou invitatia celor care au un pic de timp sa-mi transmita articole - subiect care pot genera dezbatere. Isi pot alege orice tema, hobby, calatorie, single, orice...Si la fel rog si invit pe cei care pot fi gazde alaturi de mine sa intre pe-aici...

Multumesc,  :flori:

Offline Gica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2375 : Luni, 26 Ianuarie 2015, 20:40 »
       
 Buna seara admin,multumesc pentru promtitudine.am citit si am inteles tot ce se poate despre ,Singlescamp ,Forum.Nu am fost suparata,doar nedumerita,acum totul e clar si multumesc !Am toata admiratia pentru  tot ce-ai facut pentru Singlescamp,felicitari!

Offline Gica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2376 : Luni, 26 Ianuarie 2015, 21:02 »



       Buna seara ella,multumesc si tie!Sper sa nu fiu luata drept cicalitoare.poate si faptul ca sunt incepatoare in comunicarea pe Forum,a dus la nedumerirea mea .Sper ca de acum inainte  lucrurile sa decurga simplu si frumos.O seara placuta!

Offline om_shirley

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2377 : Luni, 26 Ianuarie 2015, 21:56 »
Bine ai venit Gica printre noi! Sa stii ca si eu am avut aceeasi impresie dupa ce m-am prezentat. Apoi am citit si postarile de la alte subiecte si am constatat ca nu prea se scrie pe forum. Poate ca o parte dintre noi suntem mai ocupati in prima luna a anului....

Offline om_shirley

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2378 : Luni, 26 Ianuarie 2015, 22:02 »
Am vazut ca s-a ni s-a alaturat si un nemtean de-al meu... Bine ai venit Razvan!

Offline Gica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2379 : Marți, 27 Ianuarie 2015, 19:36 »
       

       Buna seara Shirley,multumesc de primire,mi-a placut mai ales ca suntem amandoi moldoveni si marturisesc ca ma simt din ce in ce mai relaxata. O curiozitate;se fac inscrieri pentru Revelion,deja?             
     O seara linistita!       
   

Offline crstn

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2380 : Marți, 27 Ianuarie 2015, 23:26 »
Buna seara! Ma bucur sa va cunosc si sa intru in comunitate !  *|*

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2381 : Miercuri, 28 Ianuarie 2015, 00:49 »


       Buna seara ella,multumesc si tie!Sper sa nu fiu luata drept cicalitoare.poate si faptul ca sunt incepatoare in comunicarea pe Forum,a dus la nedumerirea mea .Sper ca de acum inainte  lucrurile sa decurga simplu si frumos.O seara placuta!
Nu ai de ce sa-mi multumesti, inainte erau foarte multi dintre cei vechi care ii intampinau pe cei noi. Acum nu stiu ce se intampla...E normal sa te simti putin ciudat cand nu-ti raspunde nimeni, dar, chiar daca se intampla acest lucru , sunt destul de multi cei care citesc forumul insa nu se incumeta sa scrie.Deci, nu-ti face griji! Tu scrie tot ce consideri ca trebuie sa spui!

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2382 : Miercuri, 28 Ianuarie 2015, 00:51 »
Buna seara! Ma bucur sa va cunosc si sa intru in comunitate !  *|*
Bine ai venit! :)

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2383 : Miercuri, 28 Ianuarie 2015, 10:05 »
ai dreptate ella , nu stiu de ce  multi nu au curajul sa comunice . Eu sunt relativ nou intrata si am observant doar citeva personae care sunt prezente pe forum .

      Bine ai venit crstn  ,  sper ca macar cei noi intrati sa fim mai curajosi si sa comunicam .

Offline aaaddd

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2384 : Miercuri, 28 Ianuarie 2015, 10:22 »
Buna!
Numele meu este Alexandra.Sunt din Ploiesti dar lucrez in Tg Mures .Va spun :
BINE V-AM GASIT!
Pe curand.