Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 972369 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2430 : Vineri, 06 Martie 2015, 18:16 »
BUNA!
MA BUCUR CA V-AM GASIT!  :)
 IMI PLACE TARE MULT IDEEA SINGLES CAMP SI DEJA AM SUBSCRIS PENTRU O EXCURSIE.SA VEDEM DACA AM SI NOROC SA MAI GASESC LOC!
ABIA ASTEPT SA CUNOSC OAMENI NOI!
O ZI BUNA TUTUROR!  *|*

bun venit EmiDragan
Andreea

Offline ella

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2431 : Sâmbătă, 07 Martie 2015, 10:03 »
Hei!!! Chiar nu vrea nimeni la teatru?
Asa cum am postat acum doua zile, spuneam ca am luat doua bilete la teatru si nu stiu cu cine sa merg!!!!
E cineva amator/amatoare?
Piesa - Noapte buna mama - ArCub (in zona str. Batistei), sambata 7 martie, ora 19.
Autor Marsha Norman, in regia lui Mircea Cornisteanu şi cu o distribuţie de excepţie, Florina Cercel şi Cerasela Iosifescu.
Vorbesc serios! E cineva amator/amatoare?
Daca da, trimiteti mesaj pe mirianas2002@yahoo.fr
Sau lasati un mesaj aici.
O zi buna va doresc!
Am vrut sa-ti trimit mail dar spune ca adresa e gresita. Daca vrei , suna-ma la nr. 0786473160.

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2432 : Sâmbătă, 07 Martie 2015, 15:55 »
:tomato:toate sint ocupate..poate la anu..
Ai sa afli singur maine cand vei vedea cate suntem online. Eu una voi spune prezent la apel.
Andreea

Offline mariana0212

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2433 : Duminică, 08 Martie 2015, 15:27 »
Buna ziua si bine v-am gasit !Laudabila ideea unui grup de acest gen si actiunile pe care le initiaza.Desi am intrat de ceva timp in comunitatea grupului ,nu am reusit sa-mi fac cont pe forum,desi mai intram si doar citeam postarile.Deabia astept sa va intalnesc pe 22 la Predeal :thumbup:

Offline merylungu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2434 : Duminică, 08 Martie 2015, 17:29 »
cred ca sint singur si aici.... :help: :surrender:
daaa...am citit lucrurile frumoase in care sunteti antrenati. Desi nou inscrisa si nestiind axact ce se.ntampla mi se pare destul de interesant...Ma numesc Maria si astept sa mi se intample si mie, unei "devenita persoana singura"' de cativa ani, lucruri frumoase... :)

Offline Alexandra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2435 : Luni, 16 Martie 2015, 18:12 »
Buna, eu sunt Alexandra, sunt din Targoviste si sunt noua pe aici. Sper sa reusesc sa ma imprietenesc cu voi :)
As vrea sa stiu pana cand se poate achita avansul pt vacanta de Revelion, daca mai sunt locuri libere.
Multumesc.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2436 : Luni, 16 Martie 2015, 19:14 »
bine ai venit Alexandra. :)

Pentru Revelion 2016 inca nu s-au fixat toate datele, asa ca mai ai ceva ragaz pana la plata avansului. Oricum, de obicei rezervarile se fac pe site, nu pe forum. Apesi butonul rezervari, alegi destinatia si in scurt timp primesti un email de la Samiza, respectiv de la agentia Bon Voyage, unde ti se dau informatii legate de plata (cand, unde, cum)
vezi aici http://www.singlescamp.ro/

Pe forum, afli informatii legate de organizare, cunosti pe ceilalti membri, mai ales pe cei care merg in aceleasi actiuni cu tine, socializezi pur si simplu.

Aici gasesti situatia locurilor disponibile:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2125.0.html

Cat despre imprietenire, nu e greu. suntem prietenosi. chiar daca nu petrecem mult timp pe forum, petrecem tare bine in excursii :dance:

Gand bun!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Alexandra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2437 : Luni, 16 Martie 2015, 20:50 »
Multumesc frumos pt informatii.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2438 : Marți, 17 Martie 2015, 07:35 »
cu drag  :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline rodi_

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2439 : Miercuri, 18 Martie 2015, 17:08 »
Buna ziua! Cred despre mine ca nu sunt o persoana timida, dar ale vietii valuri m -au facut sa fiu usor circumspecta si sa nu cred ca tot ce zboara se mananca ! Imi place f mult sa cunosc locuri noi ,oameni noi.Am o conditie fizica buna mai ales ca ma apropii cu pasi repezi de al saselea deceniu al vietii ! Stiu sa- mi creez si singura o buna atmosfera ma bucura o multime de lucruri(un peisaj, un obicei local , un copac , un copil, o masa buna s.a.m.d.) ma si supara o multime dar le tin secret !As merge cu cea mai mare placere cu D na la teatru dar din pacate stau in Constanta . Sper sa gasesc un loc liber intr-o excursie in luna octombrie.

Rodica

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2440 : Miercuri, 18 Martie 2015, 19:17 »
Bne ai venit, rodi. pari o persoana de la care avem ce invata  :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Julian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2441 : Miercuri, 01 Aprilie 2015, 17:22 »
Buna ziua si bine v-am gasit ! Numele meu este Iulian si sunt din Resita ! O zi buna va doresc !  :)

Offline cris_gl

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 91
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2442 : Miercuri, 01 Aprilie 2015, 18:44 »
             Bine ai venit in gasca Iulian , sa ai mereu  pregatite   cheful de duca , buna dispozitie si dorinta de a cunoaste persoane noi. 

Offline Julian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2443 : Joi, 02 Aprilie 2015, 01:03 »
Multumesc Cris !  :)

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2444 : Duminică, 05 Aprilie 2015, 15:35 »
Buna ziua si bine v-am gasit ! Numele meu este Iulian si sunt din Resita ! O zi buna va doresc !  :)

bun venit Iulian
Andreea