Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 972578 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2520 : Sâmbătă, 25 Iulie 2015, 15:41 »
papadie cu aroma de calatorie


aaaaaaaa..... papadie cu zbor la pălărie,  :whistle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2521 : Sâmbătă, 25 Iulie 2015, 15:43 »
Bun venit Carmen, salutare Timi, cu povestile de viată și sperantele voastre, cu tot.
Sa gasiti bucurie in fiecare calatorie!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline parfum_de_femeie

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2522 : Vineri, 31 Iulie 2015, 13:34 »
Buna ziua. :)
Sunt din Pitesti, intrata de foarte curand si vreau sa va multumesc pentru acceptare in comunitatea voastra. Am tot citit comentariile de pe aici si imi place tare mult. Sper ca si in realitate sa fie la fel. Deocamdata......fara suparare..........am rezerve.
Inca odata va multumesc si va doresc un weekend minunat!

Cu drag,
Flori

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2523 : Vineri, 31 Iulie 2015, 15:39 »
e bine sa avem niste rezerve. Important e sa nu fim total reticenti. Oricum doar tu vei putea spune daca ceea ce ti s-a parut pe forum e la fel si in realitate. Pana atunci, bine ai venit! :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Karmen Rodika

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 53
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2524 : Sâmbătă, 01 August 2015, 10:07 »
Ma numesc Carmen Rodica..voi fi (in curand) la a 3-a iesire cu Singles Camp...eu sincer as participa la toate actiunile grupului...dar trebuie sa limitez timpul in care lipsesc de acasa...imi plac mult animalele , drept pentru care am cateva acasa..iar ele vin primele...Sant din Mangalia ...nascuta in Piatra Neamt...am 51 de ani...vaduva de 4...imi place mult sa ies din casa...imi plac locurile deosebite..vreau sa imi cunosc tara...nu prea am reusit pana acum..pana in urma cu 3 ani a trebuit sa muncesc din greu ca cei 2 baieti ai mei sa termine facultatea...cel mic impartaseste pasiunea mea pentru calatorii...chiar ne distram mult impreuna...Imi place mult sa gatesc...sa conduc masina e super(am luat permisul la 45 de ani...)imi plac cum spuneam animalele...fac voluntariat cu drag...am scris poezii...computerul nu lipseste nici cand gatesc..Despre oameni pot spune ca-i iubesc ....de departe..ma simt bine asa cum sant..Imi cer scuze ca nu m-am prezentat pana acum...Sant super fericita ...inca 2...sper trei iesiri cu Singles Camp pana la sfarsitul anului...am cunoscut persoane foarte interesante in iesirile trecute..sper sa le intalnesc din nou..Zile bune sa aveti...voie buna ...si sa ne intalnim sanatosi...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2525 : Sâmbătă, 01 August 2015, 15:37 »
 Cam tarziu sa-ti uram bine ai venit, esti deja... veterana!  Pentru ca ai zis ca scrii poezii, nu-i trimiti si lui Gigi sa le posteze pe forum la POEZIILE NOASTRE? 
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Adrloc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2526 : Marți, 04 August 2015, 09:18 »
Buna ziua. Sunt Adrian 45 ani. Singur:) Lucrez in domeniul feroviar. luati-ma si pe mine cu voi:)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2527 : Marți, 04 August 2015, 09:22 »
Esti binevenit, sa maesti randurile curajosilor de gen masculin din SC. Dar cred ca mai degraba zicem noi - Ia-ne si pe noi cu  trenul :)  ;D
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2528 : Marți, 04 August 2015, 11:14 »
Lucrez in domeniul feroviar.

Ma întrebam câte vagoane ar fi necesare ca să încapă toate fetele din Singlesc Camp. Unul cred ca e de ajuns  pentru băieți. :faint:

Gigi, cum ar fi să tratezi cu Adrian sa faci o actiune de plimbare cu o garnitură de tren exclusiv SC :happy:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 276
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2529 : Marți, 04 August 2015, 11:50 »
Ce idee buna worderland. DADADA, un tur al Romaniei cu trenul.
Gata! deschidem lista ??? :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2530 : Marți, 04 August 2015, 14:01 »
 *|*Pregătim fluiere, pompoane, baloane și steaguri :) ;D
Ar fi o....mare comedie (cu accentul de rigoare pe e)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Adrloc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2531 : Marți, 04 August 2015, 16:29 »
Eu ma ocup doar de locomotive deci pe parte de tracțiune. Oricum știu ca exista ceva oferte comerciale de genul tren charter

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2532 : Marți, 04 August 2015, 16:57 »
Citat
știu ca exista ceva oferte comerciale de genul tren charter


Trenuri charter - trenuri special comandate începând cu 25 de euro/tren/km
http://www.fedafer.ro/feroviar/288-cfr-calatori-inchiriaza-trenuri-pentru-fite.html

Ideea nu e rea deloc...  *|* *|* *|*


L.E:
Bine ai venit, Adrian!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2533 : Marți, 04 August 2015, 20:10 »
Eu ma ocup doar de locomotive deci pe parte de tracțiune.

Bine, atunci la serile cu dansuri gen conga și alte trenulete tu poti fi locomotiva  :thumbup:

In rest PGabriela, Krondia, eu am glumit dar acuma și mie mi se pare o idee buna. Cine știe, dacă și lui Gigi îi place :coolsmiley: ;D Numai să vorbim cu ăștia din linkul pus de krondia să schimbe titlul și descrierea că SC-ul nu ia trenul pentru.... fițe, doar de distractieeeee și de cunoaștere a frumuseților țării (era să zic patriei, ups) :yeah: :dance: *|*
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2534 : Marți, 04 August 2015, 23:59 »
 *|*De o săptămana nu am intrat pe forum SC , sunt incantata de câte se întâmpla pe aici , lume noua si interesantă , va urez sa va simțiți excelent in compania noastră , sunt sigura ca așa va fi , toată lumea este deschisă si prietenoasa 😄👍👯  *|* *|* *|*