Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 976648 ori)

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 276
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2535 : Miercuri, 05 August 2015, 13:29 »
Wonderland nu spun NU! chiar mi-ar placea sa hoinaresc o saptamana buna cu cei din Singles.
DADADA, un tren dar cu viteza mocanitei  sa poti savura si distractia CONTINUA a grupului si peisajele.

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 276
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2536 : Miercuri, 05 August 2015, 13:32 »
Eu ma ocup doar de locomotive deci pe parte de tracțiune. Oricum știu ca exista ceva oferte comerciale de genul tren charter

Locomotiva e baza :) Adrloc :)
De restul avem noi grija, punem umar langa umar si impingem la nevoie vagoanele :)

Offline Adrloc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2537 : Miercuri, 05 August 2015, 14:07 »
oricum in afara de Buc Constanta unde se merge cu 160 km/h cam toate merg precum mocanita. Dar pt cele de constanta exista si reversul medaliei: o gramada de geamuri frontale sparte din cauza impactului cu pasari la aceasta viteza.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2538 : Miercuri, 05 August 2015, 19:26 »
Locomotiva e baza :) Adrloc :)
De restul avem noi grija, punem umar langa umar si impingem la nevoie vagoanele :)

N-auzi ca el e responsabil cu tractiunea? Ce nevoie e sa impingem? ;D

Dar stiti ca suntem  :offtopic: rau de tot, nu? Eu una am luat trenuletul si l-am tras-impins la topicul cu chatul. Adica aici :blush:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,86.2160.html
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2539 : Miercuri, 05 August 2015, 22:17 »
 Ce-ți zice de o plimbare cu Orient Express ???😉  :applause:

Offline totoescua

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 124
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2540 : Miercuri, 05 August 2015, 22:31 »
 :oops: de frica sa nu pierd trenul am scris ce-ți in loc de ce-ați  :worthy:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2541 : Joi, 06 August 2015, 06:38 »
zic ce am zis si mai sus  :giggle: sa lasam aici loc pentru cei noi care vor sa se prezinte.
raspunsul la propunerea ta: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,86.2160.html  :whistle:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline carmendobre

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Arta de a fi femeie.
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2542 : Joi, 06 August 2015, 09:06 »
buna!
Sunt Carmen, am 49 ani, din Focsani.
Boboc, boboc...
Bine v-am gasit!

Offline Adrloc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2543 : Joi, 06 August 2015, 14:48 »
pai daca nu e ok cu trenul hai la mare cu masina.
am 3 locuri libere. sa nu zic 4 ca stam inghesuiti
bineinteles ma refer la cei care nu merg la braila.
cine stie poate ne intalnim cu grupul ce merge in dobrogea

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2544 : Joi, 06 August 2015, 16:31 »
In primul rand bine ati venit celor noi!  :flori: In al doilea sugerez sa se inceapa cu a citi ce este Singles Camp, cum se filtreaza participarea, cum si cine organizeaza si desfasoara iesirile, evenimentele si vacantele noastre. Nu este un site de intalniri si nici de programari de iesiri in grupuri - grupulete. Am vazut acum 2-3 zile pe cineva aici care-si dadea  numarul de telefon si adresa de Email... ??? Pai asta se face pe site-urile de dating sau de meeting up. Am explicat clar pe site, nu suntem asa ceva. Tinta Singles Camp este socializarea persoanelor single in conditii de grup organizat. Participarea este filtrata, profilul trebuie sa fie apropiat pt a se asigura confortul celorlalti...

Am mai citit zilele astea cat sunt cu grupul de Spania - ceva de era sa cad de pe scaun, cineva anunta ca nu mai poate veni si vinde locul pe OLX.  :crazy2: Oare cum sa mai explic ca noi nu vindem prin agentii revanzatoare si prin nici o forma care nu asigura posibilitatea filtrarii!  ??? Darmite sa acceptam revanzarea de locuri pe site-uri de ceasuri si calculatoare!  :-\

Nici macar Bon Voyage Sibiu, singura agentie din Romania abilitata sa organizeze actiuni Singles Camp nu poate sa vanda locuri in excursii fara acordul Singles Camp. Singles Camp este cea care trimite catre Bon Voyage Sibiu, inscrierile in vacante facute pe site-ul sau si ACCEPTATE, agentia doar asigura partea de rezervare, nu poate interveni cu nimic.

In regulamentul de membru inscris in Singles Camp este stipulat de asemenea ca nu sunt permise reclamele si promovarile unor actiuni turistice folosind platforma forumului sau in grupurile de contacte formate aici. Mai concret se cere o anumita fidelitate.  :)   

Offline PYN

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2545 : Luni, 10 August 2015, 16:24 »
Buna tuturor!
Sper sa am experiente minunate alaturi de oameni minunati!

luchina

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2546 : Marți, 11 August 2015, 18:57 »
Bine v-am gasit!
Ma numesc Lucia, am 56 ani si sunt din Cluj.
Prima mea actiune in SC va fi in Fagaras, unde sper sa fie vreme buna si atmosfera si mai buna.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2547 : Marți, 11 August 2015, 21:30 »
Bine ati venit  carmen, pyb, luchina :bow: (adrloc deja ne-a plimbat cu trenul :giggle: asa ca doar il salut).
Sa vi se implineasca sperantele cu care ati intrat pe forum cu care v-ati inscris in calatorii.  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Beea3

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2548 : Joi, 13 August 2015, 19:51 »
Buna, tuturor! Sunt Bea, am 31 de ani si sunt din Iasi. Mi-ar fi placut sa ma duc in excursia din Grecia, dar nu mai sunt locuri. Ar fi minunat daca s-ar organiza inca o excursie in aceasta tara la sfarsitul lui august sau la inceputul lui septembrie, cand lumea este inca in concediu. Mai sunt doritori care nu au prins locuri? Mai sunt persoane din Iasi pe site?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2549 : Vineri, 14 August 2015, 06:20 »
Mai sunt persoane din Iasi pe site?

Pe site, nu. Dar pe forum, da. Sau, cel putin printre membrii inscrisi si participanti la excursii. ;)
Calatoria in Grecia nu cred ca se va mai organiza anul acesta. Poate la anul...

Oricum, bine ai venit si sa petreci momente frumoase pe aici sau in vacante cu SC. :flori:

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.