Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967867 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Ioana Oti

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2670 : Duminică, 06 Martie 2016, 00:46 »
Buna tuturor, eu cu toate ca nu am mai participat la nici o intalnire, pentru ca nu aveam cum sa merg la Scrovistea, mi-am facut curaj sa ma inscriu pentru "3 zile la castel". Ma gandesc ca intalnirea de la Scrovistea nu este o conditie pentru noii veniti...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2671 : Duminică, 06 Martie 2016, 09:30 »
Bine ai venit Ioana.  :)
Participarea la intalnirea de la Scroviste nu este o conditie pentru a participa la alte actiuni. Te poti inscrie la alta excursie si sa te bucuri de atmosfera frumoasa de acolo.

Offline rose

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2672 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 10:03 »
Buna ziua , bine v-am gasit , sunt o persoana destul de activa(mai ales pt varsta mea-cum spun colegii) ,sper sa ma imi gasesc prieteni alaturi de care sa-mi petrec timpul liber in mod placut  :).Inca nu m-am prins cum functioneaza exact tot site-ul ,dar o sa invat .Multumesc de intelegere. :dance:
Rose

Offline raz

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2673 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 13:18 »
Bine v-am gasit .
Sunt Razvan si sunt proaspat intrat . Vin si eu la Scroviste si am locuri libere in masina .
E bine de mentionat ca vin din Bucuresti .

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2674 : Sâmbătă, 12 Martie 2016, 21:50 »
Bine ati venit rose, raz.

Rose - zici de site, unde se fac rezervarile sau de forum? Cum spuneai, daca ai un pic de timp, inveti. Dar e ok sa ceri si ajutorul, ca sa inveti mai repede.

Razvan, astfel de oferte ajung la tinta doar pe topicul cu actiunea. Sunt persoane care intra doar sa vada informatiile si noutatile de la excursiile la care s-au inscris.
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2260.msg117257.html#msg117257
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline roxanas

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 78
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2675 : Duminică, 13 Martie 2016, 11:33 »
Buna Razvan,
Ma intereseaza disponibilitatea de locuri din masina ta, pentru Scrovistea? Cum procedam? Cum te contactez?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2676 : Duminică, 13 Martie 2016, 13:32 »
Azi am sa postez pe topic-ul de Scroviste, partea de grupaj auto. Aici suntem la alt subiect.... ??? ::)

Offline Sandral

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2677 : Duminică, 20 Martie 2016, 21:28 »
Buna seara tuturor,

Sunt membra noua a grupului. Conceptul Singles camp mi se pare o idee excelenta. Cum iubesc mult natura si drumetiile montane, abia astept sa ne intalnim in excursiile din Ceahlau si Fagaras (la cea din Apuseni nu mai sunt locuri libere  :(
Fiind din Bucuresti, as sugera si organizarea unor ture scurte de weekend (Sa, Du), in Bucegi si Piatra Craiului. Am vazut ca sunteti multi fani  excursii montane. Poate in viitor se vor organiza si ture in afara, in Alpii austrieci sau elvetieni.
O saptamana excelenta va doresc, Raluca

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2678 : Luni, 21 Martie 2016, 07:48 »
Buna dimineata Sandral si bine ai venit! Ma bucur sa mai avem inca un montagnard printre noi!  :)
Referitor la propuneri, ture de o zi in zona apropiata Bucurestiului - nu intra prea curand in calcule pt ca ideea este sa ofer posibilitatea socializarii, ori pt asta e nevoie macar de o noapte de cazare...Un spatiu intimizat in care sa fim doar noi, o petrecere de seara... :dance:
Am in plan sa organizez ceva si afara, mai ales ca Lidia are experienta altor munti. Ramane sa vad daca sunt amatori...

Offline anca ionescu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2679 : Marți, 22 Martie 2016, 12:53 »
Buna!
Eu nu sunt noua aici, si totusi sunt, pentru ca nu am participat pana acum la nici o actiune... Atat de mult m-a incantat vacanta-circuit Napoli, Amalfi, Ischia,  ca m-am hotarat aproape pe loc si am rezervat si platit in aceeasi zi! asta cred ca am facut-o ca nu cumva sa ma razgandesc  :D...as dori sa stiu daca mai este cineva ca mine, nu nehotarat :),  nou venit sau mai bine zis, nou participant. Si daca m-ar baga si pe mine in seama din cei vechi, as fi foarte fericita!

Offline Dana Caragea

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2680 : Marți, 22 Martie 2016, 20:47 »
Bine ai venit Anca! Si eu merg in excursie in Italia si abia astept sa vina luna mai! Ciao!

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2681 : Miercuri, 23 Martie 2016, 08:18 »
Bine ai venit Anca! Nu stiu exact daca ma calific la "cei noi" sau "cei vechi", dar sigur merg in Italia... de abia astept!!!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline f.tint65

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2682 : Duminică, 27 Martie 2016, 08:10 »
As dori sa salut membrii singlescamp.Sunt nou in aceasta comunitate si astept cu nerabdare prima iesire.
Va doresc la toti o zi frumoasa.

SIMONA_ARAD

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2683 : Duminică, 27 Martie 2016, 08:40 »
Bine ai venit f.tint65! :flori:
Esti intr-un loc fain. Sper ca te-ai decis deja pentru prima iesire .Avem atatea actiuni pe care Gigi si Samiza le pregatesc intr-un mod original si foarte atent gandite. ( pentru asta le multumim) .
Sper sa te simti bine alaturi de noi.  :)

 

Offline f.tint65

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2684 : Luni, 28 Martie 2016, 17:53 »
Multumesc Simona. Eu sunt Lian si cred ca o sa merg aproape sigur la Scrovistea in mai.Iti doresc o zi buna.