Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 972934 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline oliver

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Dragostea nu cade niciodata!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2730 : Marți, 24 Mai 2016, 14:18 »
Salut! Sunt din Gura Humorului si lucrez in Suceava.Am platit deja avansul pentru Samothraki si sper sa fie frumos. Mie imi place Grecia!

Offline Carmen7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2731 : Miercuri, 25 Mai 2016, 12:16 »
Buna, sunt Carmen din Baia Mare, ma bucur mult sa fac parte din ,,familia" singlescamp, observ ca sunteti prietenosi, draguti si veseli, am si facut rezervare la excursiile la Garbova si Maramures si sper sa mi se potriveasca perioadele.
Va salut si va doresc o zi buna  :-*

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2732 : Miercuri, 25 Mai 2016, 13:26 »

   Onorati ca ne-ati ales Oliver si Carmen.In familia asta fiecare ia cat vrea si da cat poate.
   Unora le place sa scrie, altii fac fotografii,altii gatesc sau sunt buni organizatori.
   Incercam sa folosim tot mai des cuvantul "noi".
   Din acest motiv la ultima excursie am impartit de la sosul tartar, din partea casei, pana la sticla de apa rece
   a lui Sel.

Offline laura1234

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2733 : Miercuri, 25 Mai 2016, 17:33 »
Buna! Sunt Laura si mi-am facut curaj sa ma prezint. :) Am facut rezervare pentru Samothraki si sper sa fie o experienta placuta.
Poate pana atunci voi putea sa ma mai inscriu si in alte excursii.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2734 : Joi, 26 Mai 2016, 08:27 »
Bun venit tuturor!

Nu uitati sa va anuntati prezenta si pe link-ul actiunilor la care v-ati inscris. Acolo puteti sa-i cunoasteti, virtual, pe cei cu care veti calatori si veti afla informatii organizatorice.


Oliver, Carmen, aici e linkul cu Samothraki:  http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2190.msg118450.html#new

Carmen vad ca deja ai postat la topicul pentru Garbova, dar Maramuresul...te asteapta :) http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2237.15.html

Dana, uite calea scurta si sigura pentru Delta http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2238.msg118417.html#new

Zi frumoasa si vacante superbe!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Willi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • Termina cu vaicareala si fa ceva cu viata ta! L.W.
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2735 : Sâmbătă, 28 Mai 2016, 13:11 »
Servus tuturor,
Ma numesc Willi si sunt din Medias. Sunt incantat ca reusesc sa cunosc pe aceasta cale si pe ceilalti membrii din aceasta comunitate.
M-am inscris deja la unele evenimente (Garbova, Bran si Sibiel) si de abia astept sa va cunosc, cel putin o parte dintre voi, la excursiile planificate.
Pe scurt, ca prezentare, imi place muzica buna, drumetiile in grup si conversatiile cu oamenii deschisi ?i activi, si de ce nu, cu fetele faine  ^-^.
Pe curand!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2736 : Marți, 31 Mai 2016, 12:22 »
Bun venit Will! Nu uita sa iti anunti intrarea si pe topicurile excursiilor alese de tine. Vezi mesajul anterior postarii tale :)  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline claudiadi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
  • ASTEPT CU INCREDERE - O EXPARIENTA MEMORABILA
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2737 : Marți, 07 Iunie 2016, 06:21 »
Buna!Sunt Claudia!Ma bucur sa am un nou grup de prieteni impreuna cu care sa  traiesc experiente noi!Imi place sa drumetesc si sa admir ceea ce vad.Ne vom cunoaste mai bine la Garbova.

Offline Aira

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2738 : Miercuri, 08 Iunie 2016, 11:14 »
Salut Gigi Cindea, salut comunitatea Singles Camp! Sunt fericita ca v-am descoperit si ca ati avut amabilitatea de a ma accepta in aceasta comunitate. Sunt o femeie singura de aproape 20 de ani si incerc sa port cu decenta cei 55 de ani. Ador calatoriile (in ciuda dusmanului meu de temut numit "timp liber") sunt adaptabila oricarui mediu iar faptul de a intalni oameni cu aceleasi pasiuni m-a incantat. Bine v-am gasit!

Offline Silvia_C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2739 : Miercuri, 08 Iunie 2016, 12:42 »


     Bun venit Aira!! :flori: :flori: :flori:

Offline lidia aidil

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2740 : Miercuri, 08 Iunie 2016, 19:34 »
Buna seara tuturor, ma bucur ca m-am alaturat acestei comunitati pe care o descopar foarte interesanta. M-am inscris pentru Sulina si Samothraki si abia astept sa va cunosc.

Offline Tania S.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2741 : Joi, 09 Iunie 2016, 12:13 »
Buna,sunt Tania din Ploiesti...m-am inscris de curand (Ceahlaul la apus) cu dorinta de a trai experiente frumoase, in tovarasia unor oameni deschisi si iubitori de natura ,cum inteleg de aici...citind printre randuri.Abia astept sa drumetim impreuna.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2742 : Joi, 09 Iunie 2016, 13:02 »
Bine ai venit Tania. Drumetie placuta in Ceahlau!  :)
Bun venit si Lidiei. Si Sulina si Samothraki destinatii superbe!  :)

Offline beyaz

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2743 : Joi, 09 Iunie 2016, 22:22 »
Seara faina tuturor!
O prezentare scurta si din partea mea:
imi place: cafeaua cu lapte dimineata, ciocolata cu menta, culoarea verde, jazz-ul, marea cand e singura, muntele, diminetile insorite, Phoenix, Zdob si Zdub, limba romana, intelepciunea batranilor, istoria, cainii, bratarile din piele, pantofii cu toc, sa-mi ascult gandurile, caii, meseria mea, sa citesc

nu imi place: ciorba de burta, ignoranta, rujul pe buze

iubesc: sa iubesc

urasc: nimic

Ma bucur sa va intalnesc!
 ::)
Be the One, not anyone!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2744 : Vineri, 10 Iunie 2016, 19:57 »
Mie uneori imi place sa fac nimic  :giggle:

Bun venit si gand voios c?tre cei nou intrati. :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.