Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 973366 ori)

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Mihaelamika

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2835 : Sâmbătă, 13 August 2016, 18:49 »
Buna! Sunt Mihaela, sunt din Slatina, am 39 de ani. Mi-a placut conceptul si mi-a zis, hai sa ma inscriu asa ca, iata-ma. Bine v-am gasit!

Offline cristinabotea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2836 : Sâmbătă, 13 August 2016, 18:59 »
Buna ziua si bine v-am gasit .. Cu emotia primului mesaj ma prezint . Ma numesc Cristina si am 42 de ani. Sunt single de 6 luni .. Ca sa raspund si urmatorului topic (De ce suntem single)  - momentan nu m-am dumirit de ce sunt single dar probabil intr-un viitor apropiat voi afla ..
M-am inscris in iunie pe site-ul SC, dar am avut emotii sa devin "membru" adevarat al comunitatii. M-am tot "invartit " pana sa ma inscriu la  un eveniment SC, dar acum o saptamana am facut primul pas - m-am inscris in prima excursie .. Si da, acum pot sa strig:sunt single si supravietuiesc foarte bine in pielea unui "single, si voi supravietui atat cat imi va fi dat  :)
Astept cu nerabdare sa va intalnesc, sa va cunosc si sa devenim prieteni.
O seara buna!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2837 : Duminică, 14 August 2016, 06:58 »
Bun venit, Mihaela si Cristina!

dar acum o saptamana am facut primul pas - m-am inscris in prima excursie ..
nu uita sa anunti participarea ta si pe topicul excursiei alese de tine.  acolo vei cunoaste, virtual la inceput, pe cei cu care vei petrece prima experienta de calator single in grup  :giggle: si vei afla informatii utile. :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Cali58

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
  • vreau sa omor singuratatea!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2838 : Duminică, 14 August 2016, 08:39 »
 :oops:am nimerit... sunt incantata ca deocamdata am gasit virtual alti prieteni...singuri dar ,totusi singuratatea mea zic eu e si o forma de refugiu..
ei am inceput aiurea.....deci ma prezint- ma numesc Caliopi sunt doamna- ca mereu sunt confundata din cauza numelui si prenumelui meu-.am 5 si multi ani...si sunt singura de cred multi ani si ma bucur de descoperirea facuta, adica a cestui loc,multumesc!

Offline Esenta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2839 : Marți, 16 August 2016, 20:05 »
Bun g?sit!
M? bucur mult c? exista?i ?i v? doresc mult succes în tot ce întreprinde?i :)!
În speran?a c? ne vom ?i întâlni în realitate din când în când v? trimit cele mai bune gânduri! :applause:

Offline Belu Elena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2840 : Joi, 18 August 2016, 11:24 »
 :)Bine v-am gasit!Numele meu este Elena,am 46 de ani si sunt din Buzau.Salut aceasta initiativa de intilnire a celor singuri!..

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13257
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2841 : Vineri, 19 August 2016, 11:41 »
De mult n-am mai intrat pe aici... :-[ Sunt destul de departe de online...majoritatea timpului mi-l petrec cu voi in offline... :)

Multi "noi", anul acesta este cel in care Singles Camp efectiv a "explodat"...Le urez celor care au pasit aici sa-si fi gasot locul si grupul dorit, sa-si faca prieteni, sa se bucure de zile frumoase de excursie! Va spun tuturor bine ati venit si poate cine stie, intr-o zi o sa ne cunoastem!

Ce tin sa atrag atentia celor care vor sa vina cu noi este sa incerce ca inainte de a se inscrie in excursii sa citeasca explicatiile de pe site si  forum referitor la profilul excursiilor noastre, despre modul in care sunt organizate actiunile si foarte important, cui ne adresam. Fac sublinierea aceasta pentru ca din pacate, anul acesta din cauza numarului mare de nou intrati, nu am mai reusit sa facem filtrarea asa cum ne-am fi dorit...si pe langa foarte foarte multi oameni faini, ne-am trezit cu cativa, care nu stiu ce au cautat pe aici... :-[ ??? :-\ Atragem atentia si specificam clar ca nu este vorba de actiuni 100% turistice ci de ceva care combina calatoria, vizitarea cu socializarea...Ca intr-un grup trebuie sa fi tolerant, sa armonizezi cu ceilalti, sa intelegi ca faci parte dintr-un grup. Ca este nevoie de intelegere...Pentru unii degeaba insa..iau doar ce le convine din ce organizam si restul ar dori sa-l adaptam la stilul, la nevoile lor. Imi pare rau, nu putem face asta... ::) Stilului de om vesnic nemultumit, "detasat", excesiv de tabietar, caruia ii face impresia ca este "unic" pe acest pamant, care are nevoie de confirmari asupra "cunostiintelor si personalitatii sale deosebite", NU I SE POTRIVESTE CEEA CE FACEM NOI. Le recomand, fara ironie ci ca informare - VIP VOYAGES - sunt excursii exclusiviste care se organizeaza de agentii straine. Acolo se pot etala, acolo gasesc mediul de care au nevoie. In nici un caz aici.

Offline Cosmin Sovu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2842 : Sâmbătă, 20 August 2016, 11:25 »
Buna ziua. Eu sunt Cosmin si am 33 de ani . Am descoperit acest grup intamplator (imi doream o sau mai multe excursii single) insa am gasit ceva mai mult si , poate , mai bun .
Doar idiotii accepta normele sociale fara critica.

Offline Mareea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 49
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2843 : Sâmbătă, 20 August 2016, 11:37 »
Hello! Sunt Luminita, locuiesc in Bucuresti, ma bucur ca v-am descoperit si abia astept sa ne cunoastem. Am 48 de ani, sunt vaduva dar stiu ca viata merge inainte. Sunt sociabila, vesela, imi plac excursiile si iesirile in grup, si cred ca ma incadrez in profilul membrilor Singles Camp.

Offline Cory

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 550
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2844 : Sâmbătă, 20 August 2016, 12:22 »


Bun venit tuturor celor noi!

Offline Felicity

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2845 : Luni, 22 August 2016, 14:12 »
Buna tuturor!

Multumesc de accept in comunitatea voastra!
Ma bucur ca v-am gasit si sper sa reusesc sa ies cu voi la o tura faina pe munte.

Multa bafta!

Offline Livia_2

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2846 : Miercuri, 24 August 2016, 13:29 »
Hello!
Sunt Livia, ?i sunt single..de ce?...asa a vrut viata!...sotul a ales sa mearga la cer....fi?oas??..îmi place s? cred c? nu..de ce?...pentru c? pur ?i simplu îmi place via?a: îmi place s? merg descul?? prin ploaie, prin iarb?(cineva îmi spunea s? am grij? la plo?ni?e..haa..s? aib? ele grij?!)...pentru c?, respectul se câ?tig? prin respect fa?? de tot ce ne înconjoar?...
Am aflat din intamplare despre acest site..aceasta comunitate...?i mai sper s? fie de bun augur
...?i aaa..am 56 de ani

Offline cretu carmen

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
EU
« Răspuns #2847 : Vineri, 26 August 2016, 12:11 »
 >:( :)SUNT PUTIN TIMIDA...HA,HA SI SUNT SINGURA PT,CA SUNT VADUVA...IAC.. SI SUN FOARTE COMPLICATA...OFFFFF„„„„ *|*
CAMI PLOIESTI
ADICAAAA,,,,NU NTeleg,,,,

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2848 : Vineri, 26 August 2016, 21:24 »
Salut, Carmen. Ai un  :flori:, de intampinare si 1 rand extras din Regulamentul forumului si comunitatii,
Citat

 Nu faceti abuz de scrierea cu majuscule, nu folositi limbajul tip “chat” (scrierea cu sh, tz, k sau alte prescurtari neuzuale/incorecte)
.
Gasesti Regulamentul, dar si alte recomandari tehnice, pentru postarea mesajelor, aici:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,20.0.html

PS: doar pentru ca nu avem voie sa punem acelasi mesaj in mai multe topicuri, nu pun comentariul meu la toate postarile tale de azi  :faint:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #2849 : Duminică, 28 August 2016, 09:18 »
Poate avem nevoie de flori si filtre...ca sa nu distrugem o temelie la care s-a muncit mult...