Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 973754 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3075 : Luni, 23 Ianuarie 2017, 14:36 »
bun venit Nina in randul nostru. Lasa timiditatea deoparte, aici suntem o mare , mare familie.  :)
Andreea

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3076 : Luni, 23 Ianuarie 2017, 19:35 »
eu sunt Nina, nou-nouta pe-aici! Sunt cam timida de fel dar cum se zice "sunt timid dar ma tratez"!


Salutare, Nina. Intamplarea face sa avem un articol chiar cu titlul asta "Sunt timid, cum ma tratez?". Te astept sa ne povestesti :)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2091.0.html

Sa nu uiti sa te prezinti si pe actiunile la care te-ai inscris. Cat despre Islanda, totul e sa fii pe faza si prompta cu rezervarea cand se lanseaza excursia.
In rest, numai bine si motive de bucurie in fiecare zi!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Nicol 2017

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3077 : Miercuri, 25 Ianuarie 2017, 10:49 »
La multi ani ! 2017

Sunt Nicoleta si ma bucur ca am descoperit acest grup/site. Am citit cateva mesaje si pot sa mentionez si eu ca am multi prieteni (asa cred si sper), multe activitati, pe langa serviciul obligatoriu, de unde sper sa capat si o pensie si cu toate acestea sunt singura.
Imi plac calatoriile, distractiile de calitate si nu gasesti prieteni dispusi sa-ti tina companie cand ai tu chef.
In tinerete imi placea tare mult muntele, si acum imi place, dar nu mai pot cutreiera zile intregi cu rucsacul in spate, sper sa particip la ascensiunile mai usoare. Am cutreierat ceva prin tarisoara asta care este tare frumoasa si sunt sigura ca nu am vazut toate locurile minunate.
Sper sa particip la cat mai multe actiuni si excursii organizate de grup, in functie de timp si buget, bineinteles.

Toate cele bune !!!

Offline Ionutc

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3078 : Marți, 07 Februarie 2017, 14:04 »
Salut,
Sunt Ionut, ma bucur ca cineva s-a gandit la acest proiect. Sunt convins ca alaturi de membrii comunitatii voi reusi sa petrec timp de calitate si sa leg noi prietenii. Avem nevoie in jurul nostru de oameni cu aceleasi valori si afinitati, iubitori de calitate pentru a ne valoriza pe noi insine.


Offline MihaelaAld

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3079 : Marți, 07 Februarie 2017, 19:02 »
Buna!
Sunt Mihaela si am descoperit Singlescamp anul trecut, insa abia acum m-am alaturat voua. Pe ultima suta de metri m-am inscris la excursia din Scotia si daca tot am prins ultimul loc, o iau ca pe un semn bun si o astept cu nerabdare.  :)
Pe curand!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3080 : Miercuri, 08 Februarie 2017, 08:34 »
Buna venit celor mai recent nou-inscrisi!

MihaelaAld, felicitari pentru minunata alegere facuta! :flori:
Nu uita sa intri si pe topicul excursiei din Scotia. Acolo vei putea sa afli informatiile legate de organizare si sa comunici cu cei cu care vei petrece zile de vis :)
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2353.msg123698.html#msg123698

PS - Pentru cei noi: Chiar daca la inceput pare complicat, nu e chiar asa. Gasiti excursiile la care v-ati inscris in doua modalitati foarte simple:
1) accesati link-ul de pe site catre forum, din descrierea excursiei, exact de acolo unde ati completat formularul de rezervare
2) daca intrati direct pe forum, dati click, pas cu pas: Pagina de Start - Excursii si Evenimete - Excursii si vacante Singles Camp&Travel 2017 , dupa care cautati cu atentie in lista, pagina cu pagina.

Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline danyella30

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3081 : Sâmbătă, 11 Februarie 2017, 19:22 »
Buna,

Sant Daniela, din Piatra Neamt si momentan sant o persoana singura, m-am alaturat si eu in speranta ca voi reusi cu ajutorul vostru sa depasesc acest moment din viata mea. Trec printr-o perioada dificila.

Multumesc,

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3082 : Sâmbătă, 11 Februarie 2017, 22:34 »
Bun venit Daniela, fii sigura ca vei intalni oameni minunati care iti vor deveni prieteni. Vor urma si clipe frumoase :)

Offline P.Liliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3083 : Marți, 14 Februarie 2017, 08:10 »
Salut. Ma bucur ca exista?i.  Astept cu nerabdare sa va cunosc si sa petrecem cele mai frumoase vacante .

Offline violet70

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3084 : Sâmbătă, 18 Februarie 2017, 11:52 »
GOOGLE - EXCURSII PT PERSOANE SINGURE si am dat de voi !.A trecut ceva timp, dar, in sfarsit sunt aici
Cu drag ,Violeta ,Tg Jiu !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3085 : Duminică, 19 Februarie 2017, 10:52 »
da, violet70, google e un prieten bun.  :giggle: Iar aici, cu siguranta ai sa-ti faci prieteni si mai buni!

Daniela, lasa tristetea sa se risipeasca. Viata are perioade si perioade. Important e sa mergem mai departe!
Bine ati venit!

Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline just_fun

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3086 : Duminică, 19 Februarie 2017, 20:57 »
Buna, sunt Ioana, sper sa ne cunoastem cat de curand!

Offline lochness

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3087 : Miercuri, 22 Februarie 2017, 11:39 »
Salut, eu sunt Catalin, si eu va stiu de anul trecut, insa incepand de anul acesta, sper sa ingros randurile celor (singuri   :) ) care reusesc sa se bucure de frumusetile vietii. Zi frumoasa tuturor ! :)

Offline CAMY15

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
  • NIHIL SINE DEO
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3088 : Miercuri, 22 Februarie 2017, 21:54 »
Buna!!
Sunt Camelia din judetul Iasi. Sunt singura pentru ca asa a decis soarta(vaduva) de 15 ani. Am 2 copii extraordinari. M-am inscris aici de prin 2012, dar abia acum cred ca am timpul necesar pentru a partcipa la o excursie.

Offline Elena33

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3089 : Joi, 23 Februarie 2017, 17:35 »
Hello everyone, sunt Elena, am 29 ani, din Iasi. Acestea fiind spuse, trecem la ce e mai important: ce idee buna cu singles camp!