Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 975079 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ValiF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3090 : Joi, 23 Februarie 2017, 20:31 »
Bine ati venit Catalin, Camelia si Elena!  :thumbup:
Este locul in care veti cunoaste oameni deosebiti, alaturi de care veti face excursii frumoase.  :)

Offline MariaMonica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3091 : Marți, 28 Februarie 2017, 21:50 »
Buna, ma numesc Monica, am 37 de ani si sunt din Focsani. Ma bucur ca v-am descoperit si sper voi petrece clipe frumoase alaturi de voi!

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3092 : Marți, 28 Februarie 2017, 22:11 »
Bun venit Monica, fii sigura ca vei petrece clipe minunate alaturi de oameni frumosi.

Offline ANAANA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3093 : Sâmbătă, 11 Martie 2017, 10:43 »
Nu demult m-am alaturat si eu acestor oameni minunati. Am participat doar la o excursie si am venit acasa incarcata pozitiv. Am petrecut cateva zile minunate. Aici se poate numi chiar "O mare familie"

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3094 : Duminică, 12 Martie 2017, 10:26 »
    Buna dimineata!
   Sunt Camelia din Miercurea Ciuc, am 56 de ani. Lucrez intr-o benzinarie. Stiu totul depre carburanti! ( ca sa o parafrazez pe Bunicuta care stia totul despre medicamente! ;D)  De loc sunt din Fagaras. Am facut multe drumetii in Muntii Fagarasului.  Odinioara am fost ghid turistic in Iasi, am calatorit in toata Moldova.
   Sunt multe locuri frumoase unde as vrea sa merg, poate apuc si in 2017, daca timpul liber o sa-mi permita.
   Din pacate nu pot sa-mi fac programul din martie pentru tot anul, asa ca obiectivul meu este o excursie, maxim doua.

  Astept sa ne cunoastem si sa calatorim impreuna!
   

Offline mirelami

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3095 : Duminică, 12 Martie 2017, 13:46 »
Buna. Si eu sunt nou intrata in grup si abia astept sa va intalnesc. Cu prietenie, Mirela.

Offline mihaela2017

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 34
Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3096 : Miercuri, 15 Martie 2017, 18:00 »
Buna seara!
Ma numesc Mihaela si sunt din judetul Vaslui. Sunt nou intrata in grup si abia astept sa cunosc persoane si locuri frumoase in concediu.  :)

Offline Andreea P.

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3097 : Vineri, 17 Martie 2017, 09:49 »
Buna ziua!Sunt Andreea,am 39 de ani (saptamana viitoare 40),sunt din Iasi ,iubesc muntele si abia astept sa calatoresc ,sa comunic, sa-mi largesc cercul de prieteni.

Offline OanaP

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3098 : Vineri, 17 Martie 2017, 13:19 »
Buna ziua tuturor! Eu sunt Oana, proaspat inscrisa in Singles Camp&Travel. Din Bucuresti. Bine v-am gasit!

Offline ValiF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 50
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3099 : Vineri, 17 Martie 2017, 21:21 »
Bine ati venit Camelia, Mirela, Mihaela, Andreea si Oana  :)
Sunt sigura ca alaturi de noi va veti bucura de locuri frumoase si petreceri de neuitat.  :thumbup:

Offline Pandora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3100 : Luni, 20 Martie 2017, 12:45 »
Buna! Bine v-am gasit si sper sa ne cunoastem cat de curand! Dupa lungi ezitari m-am inscris cu toate ca nu sunt adepta site-urilor de socializare. Insa imi place sa calatoresc si sa descopar locuri noi si oameni interesanti. Asa ca mi-am zis ca e momentul sa renunt la prejudecati ....

Offline alicedima

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3101 : Marți, 21 Martie 2017, 11:31 »
Bun gasit tuturor. Eu sint Alice. Am 42 ani, single, doi copii (o copila de 16 ani impliniti si un print ce va face luna viitoare 10 ani), doua job-uri si foarte putin timp pentru mine. Am aflat de foarte curind despre voi de la cineva care a mers la activitati de ale voastre si vorbea cu atita caldura si drag de aceasta comunitate incit mi-am facut curaj si m-am inscris. Sint un om foarte vesel si glumet, comunicativ drept urmare duc dorul unei vieti sociale in afara muncii si copiilor. Abia astept sa va cunosc!

Offline Simsim

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3102 : Joi, 23 Martie 2017, 22:33 »
Buna seara,tuturor.Simona este numele meu si nou inscrisa in grup.44 de ani. :thumbup:

Offline GabrielaIV

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 29
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3103 : Vineri, 24 Martie 2017, 20:59 »
Buna si bine ati venit!
Pandora , ma bucur ca ai renuntat la "prejudecati"
Alice , acestea au fost si  pentru mine motivele  care m-au facut sa intru in aceasta "familie " minunata.
Simona , bine ai venit.
Cu putin curaj, ve?i cunoaste oameni frumosi si veseli si veti vedea locuri foarte interesante.

Offline CrissCriss

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 73
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3104 : Vineri, 24 Martie 2017, 21:55 »
Bun venit Camelia, Mirela, Mihaela, Andreea si Oana, Simona Alice, Pandora si tuturor noilor membri SC. Veti intalni oameni minunati si veti vedea locuri deosebite alaturi de noi prieteni. Eu am intalnit prin intermediul SC prietene care mi-au devenit adevarat sprijin si care m-au ajutat sa vad viata cu alti ochi. Va doresc sa aveti acelasi noroc ca mine.