Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 976542 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline marius5

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3105 : Duminică, 26 Martie 2017, 13:51 »
Salut si bine v-am gasit  !
Sunt Marius din Bucuresti, proaspat inscris in Singles Camp&Travel . :thumbup:

Offline @Mihaela17

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3106 : Marți, 28 Martie 2017, 21:04 »
Buna ,sunt Mihaela si doresc sa-mi fac noi prieteni!

Offline ionmadalina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3107 : Marți, 28 Martie 2017, 21:58 »
Buna tuturor!
Eu sunt Mada din Bucuresti.
Va doresc o seara placuta si sper ca aici sa imi fac prieteni noi!
 :thumbup: :magic: :flori:
Mada

Offline Mellinda

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3108 : Joi, 30 Martie 2017, 09:13 »
Buna ziua , eu sunt Mirela din Bucuresti , e un pseudonim , laudabil acest proiect pe care l-am descoperit din intamplare , vad ca are oarece vechime, sunt interesata de excursii si cunostinte noi , intru-un cuvant , ma bucur sa va intalnesc !!! numai de bine tuturor !!!

Offline fotodigi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3109 : Joi, 30 Martie 2017, 18:36 »
Salutare tuturor! Sunt Adrian din Slobozia si ma bucur enorm sa va intalnesc ! :thumbup:

Offline Simsim

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3110 : Joi, 30 Martie 2017, 20:57 »
Buna seara,tuturor.sunt Simona si sunt nou inscrisa in grup. :thumbup:

Offline pop marta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3111 : Joi, 30 Martie 2017, 21:50 »
Buna seara !Ma numesc Marta...sunt din iasi si imi doresc sa imi fac prieteni noi!O seara placuta! :)

Offline Auras

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3112 : Duminică, 02 Aprilie 2017, 18:13 »
Buna, Sunt Aura si sunt noua in grup. Va doresc o  seara frumoasa si multe evenimente placute impreuna!

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3113 : Luni, 03 Aprilie 2017, 15:52 »
Buna tuturor si bine ati venit celor nou intrati in aceasta frumoasa comunitate!

Ma bucur ca ne-ati gasit si va asigur ca aici sunt oameni de calitate, seriosi in viata de zi cu zi, dar care stiu sa se si distreze in timpul liber.

Va asigur ca actiunile sunt pregatite cu mult in timp inainte si gandite in cel mai mic detaliu, ca hotelurile/pensiunile sunt testate la fata locului si pozele de pe forum sunt reale, ca traseele montane sunt verificate cu o zi inainte ghid, ... si multe alte detalii care fac ca fiecare actiune sa fie un sucess si o placere pentru participanti... singura voastra grija fiind sa cititi pe forum descrierea generala a actiuni si sa ajungeti la locul de incepere a actiunii (locul de plecare al microbuzului sau aeroport, etc)

Va mai invit cu drag sa cititi forumul ca lectura, nu numai la actiuni sau Feedback din excursiile noastre, ci si la subiecte generale, unde veti gasi cu siguranta oameni care va impartasesc pasiunile sau o recomandare de film bun sau o carte pentru seara/vacanta etc.

Imi place mult ca toti ati spus ca doriti sa va faceti prieteni noi si sunt sigura ca asa va fi!

Bun venit!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline fotodigi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3114 : Miercuri, 05 Aprilie 2017, 13:07 »
Nu stiu daca am postat unde trebuie ,fiind un incepator in Singlecamp . De Paste din pacate toti prietenii mei au planuri diferite ,asa ca as dori sa va intreb daca organizati vreo iesire in perioada 15-17 apr 2017 . Cu deosebita stima ,Adrian

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3115 : Miercuri, 05 Aprilie 2017, 13:58 »
Nu stiu daca am postat unde trebuie ,fiind un incepator in Singlecamp . De Paste din pacate toti prietenii mei au planuri diferite ,asa ca as dori sa va intreb daca organizati vreo iesire in perioada 15-17 apr 2017 . Cu deosebita stima ,Adrian


Bine ai venit Adrian in comunitatea SC!
Din pacate nu exista o actiune conceputa special pentru perioda Sarbatorilor de Paste, poate se va lua in considerare in viitor  :coolsmiley:.

La modul general, actiunile programate intr-o luna le gaseti pe site
http://www.singlescamp.ro/evenimente/?perioadaeveniment=53&page=0
si apoi trebuie sa intri pe forum la topic-ul actiunii ca sa vezi cui se adreseaza, cum se procedeaza cu transpoirtul, cu mesele, etc.

Daca ai mai mult timp liber de Paste, iti recomand sa citesti forumul  :food: in general care iti va forma o imagine a acestei frumoase comunitati.

Sau daca vrei sa mergi intr=o actiune cu noi (si eu asa iti recomand pt ca asta e scopul SC, sa interactionam, sa ne petrecem timpul impreuna), uita-te la feedback-ul dat in actiunile organizate in anii anteriori, adica aici
http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,21.0.html
Tot pe foru gasesti si recomandari de filme si de muzica si carti (tot pt timpul liber), dar pe-asta te las sa le gasesti singur (ca sa te acomodezi cu forumul  :applause:)


Daca mai alte intrebari, sunt sigura ca cineva de aici iti va da raspuns cat de repede

Inca o data Bine ai venit si hai in actiuni cu noi!
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline Sanda Cimpeanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 20
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3116 : Duminică, 09 Aprilie 2017, 17:06 »
Buna tuturor! Eu sunt Sanda, din Bucuresti, sunt nou inscrisa in aceasta comunitate si ma bucur foarte mult ca v-am gasit. Abia astept sa-mi fac si eu prieteni noi (nu doar fiul meu de ~ 13 ani)! :)
Toate cele bune si La multi ani de Florii!

Offline ancab

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 19
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3117 : Marți, 11 Aprilie 2017, 19:45 »
Buna seara,

Urez bun venit tuturor celor noi si va asigur ca sunteti intr-o comunitate cu oameni excelenti. O sa va simtiti ca in familie!

Offline aly_mary

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3118 : Miercuri, 12 Aprilie 2017, 20:35 »
Buna! Sunat Alina si abia astept sa va cunosc :)

Offline Miha-ella

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Bun gasit, tuturor!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3119 : Joi, 13 Aprilie 2017, 21:47 »
Buna seara, oameni frumosi!
Sunt Mihaela din Constanta si sper sa ne intelegem bine.

Imi plac calatoriile si ma plimb ori de cate ori am ocazia :)
Imi place dansul si dansez de 2 ori pe saptamana si o data pe weekend :))
Imi place zambetul si zambesc chiar si atunci cand n-am ocazia :)
Imi place sa iau oamenii asa cum sunt. Daca-mi plac, le caut compania. Daca nu, ma retrag.
Prefer sa fiu lasata asa cum sunt, imi place de mine :)) , intre timp invat si evoluez :)

Defecte? 1000! Dar incerc sa nu deranjez :)

Deci?
Ma acceptati in grup? :)
Oamenii trebuie iubiti si lucrurile folosite. Haosul lumii de astazi este pentru ca iubim lucrurile si folosim oamenii. - Dalai Lama