Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967145 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Laura#

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3210 : Luni, 24 Iulie 2017, 23:42 »
Salut! Sunt Laura din Targu-Mures, i-mi pace foarte mult sa calatoresc si astept cu nerabdare sa va cunosc si sa particip la excursile SC. 

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3211 : Marți, 25 Iulie 2017, 00:42 »
Buna Laura si bine ai venit in SCT :D
Ai spus ca iti place sa calatoresti!
Nu numai ca o sa calatoresti in locuri minunate din tara sau afara, dar o sa faci asta alaturi de niste oameni tare faini! O sa vezi!
Ai spus ca esti din Targu Mures! Pai, vezi ca vine tot SCT-ul peste tine, peste Targu Mures de Revelion :happy: :yeah:
Pana atunci ai timp sa participi la macar o actiune si asa poti fi unul din cei 150 de petrecareti care vor cucerii Targu Mures :magic:
Bine ai venit :flori:

Offline CarEle

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3212 : Marți, 25 Iulie 2017, 07:22 »
Buna dimineata :)

Am urmat sfaturile si azi o sa inchei contractul pentru prima excursie cu voi  :yeah: sunt foarte incantata si abia astept sa va intalnesc in septembrie :thumbup:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3213 : Marți, 25 Iulie 2017, 07:38 »
Felicitari!  :thumbup: Sa te bucuri de locuri si oameni!
Sa nu uiti sa faci anuntul si pe topicul excursiei. :) Evident, te asteptam cu impresii din calatorie. ;)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ina68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3214 : Miercuri, 26 Iulie 2017, 08:59 »
Ma bucur sa va spun "buna dimineata!" din interiorul grupului.
Am citit cate ceva scris pe aici si tind sa cred ca hotararea de a intra in acest grup este a doua buna decizie din ultimii 7-8 ani (prima a fost aceea de a iesi dintr-o relatie care-mi facea mai mult mai mult rau decat bine).
Presimt ca acest pas este primul important din noua mea viata.
Bine v-am gasit!

Offline ioanaa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3215 : Miercuri, 26 Iulie 2017, 15:02 »
Buna ziua. Ma numesc Ioana din Cluj si ma bucur sa va "intalnesc" .Abia astept experinta primei excurii SC din luna octombrie!  :D

Offline Mariana-Anisoara

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3216 : Miercuri, 26 Iulie 2017, 16:04 »
Buna ziua!

Ma numesc Maria si sunt din Bucuresti. Nu stiu ce sa spun sau cu ce sa incep :oops:....dar ma rog, emotiile isi spun cuvantul  :D....cu siguranta pe parcurs voi "scapa"de ele.... *|*

O zi frumoasa va doresc si sa auzim numai de bine! :applause:
Prietenia e un ocean pe care multi vor sa il strabata, dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca!

Offline Elena Voicu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3217 : Miercuri, 26 Iulie 2017, 21:27 »
Buna seara si bine v-am gasit, oameni frumosi!
Ma numesc Elena, sunt din Galati si sunt încântata sa ma alatur acestei comunitati. M-am înscris pentru excursia dinn17-20 august si sunt sigura ca nu voi fi dezamagita. Nu am calatorit foarte mult, dar am realizat ca vreau sa vad multe locuri, dar alaturi de oameni de calitate. Se pare ca am gasit ce cautam...

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3218 : Joi, 27 Iulie 2017, 08:45 »
uau! un nou val de intrari :) Bine ati venit, cu povestile voastre de viata cu tot! :)) Sa va bucurati de calatorii, dupa dorinta si setea voastra de noi experiente!
Nu uitati sa va anuntati prezenta si pe topicurile excursiilor in care v-ati inscris, daca n-ati facut-o deja!  :thumbup: :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Adina Grigoriu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3219 : Joi, 27 Iulie 2017, 12:04 »
Ziceam eu ca nu ar fi nevoie de prezentare. Ca pot sa stau deoparte si doar sa ma implic cand este ceva urgent.Ca de obicei logica mea merge prin aratura, asa ca azi m-am decis sa scriu despre mine.
Sunt din Galati, 53 de ani, singura de multa vreme, dornica de munte si drumetii. Chiar daca varsta este mai "coapta",sufletul este tot ca la douazeci de ani.Se zice ca...."Asteptarea unei bucurii este ea insasi o bucurie".... Eu astept cu toata inima intalnirea cu grupul care merge la Piatra Craiului 17-20 august, mai ales ca vad ca am intrat intr.-o comunitate croita dupa felul meu de a fi.
 Va multumesc ca existati. Sanatate si toate cele bune va doresc.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3220 : Joi, 27 Iulie 2017, 23:43 »
Adina, bine ai venit!

Sa ne spui impresiile din Piatra Craiului! Eu doar in noiembrie mai calatoresc, pana atunci visez!

Offline CristianaLang

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3221 : Duminică, 30 Iulie 2017, 07:56 »
Bun? diminea?a ?i bine v-am g?sit. Se pare ca sunt singura pe aici. E bine momentan pentru ca am timp sa vad cum func?ioneaz? totul pe aici. Va doresc o zi frumoasa tuturor.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3222 : Duminică, 30 Iulie 2017, 20:30 »
Cristiana, bine ai venit!

Sunt pe aproape!

Offline elena stuparu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3223 : Luni, 31 Iulie 2017, 14:13 »
Buna ziua! Ma numesc Elena Stuparu si sunt din Orsova , Mehedinti.
Am 51 de ani si este prima excursie cu voi (cea de la Azuga).

Offline baraclidia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
ezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3224 : Luni, 31 Iulie 2017, 14:35 »
Buna! Sunt Lidia Barac ! Iubesc c?l?toriile si îmi pun speran?e frumoase in leg cu aderarea mea la SC ! Conceptul mi s-a p?rut interesant ca si regulile de participare ,,,, pe curând !