Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967187 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline sica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3225 : Miercuri, 02 August 2017, 11:26 »
Buna ziua,prieteni

Sunt Sica,m-am inscris in grupul vostru la indemnul unei cunostinte.
Imi place sa calatoresc,dar nu prea am persoane disponibile sa ma insoteasca.
Sper sa ma integrez cat mai repede in acest grup si bineinteles contez pe sprijinul vostru.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3226 : Vineri, 04 August 2017, 00:52 »
Elena, Lidia si Sica, bine ati venit!

Ne vom vedea in excursii, eu o astept pe cea din noiembrie de la Hajduszoboszlo, nu stiu unde  mai sunt locuri pentru anul acesta!

Daca va pot ajuta cu ceva, spuneti! Si eu sunt incepatoare, dar avem colege si colegi "avansati"!

Offline Judit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3227 : Vineri, 04 August 2017, 23:40 »
Buna, sunt Judit Platon am 51 de ani si sunt din Oradea. M-am alaturat grupului  dupa ce i-am vazut conceptia si oferta bogata de excursii. In curand voi participa la excursia Bavaria-Tirol din 14-20 august. Astept cu nerabdare excursia si sa cunosc atmosfera Single Camp. :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3228 : Sâmbătă, 05 August 2017, 05:21 »
Buna, Judit! Daca ti-a placut ce ai intuit, cu siguranta te vei bucura de atmosfera pe care o vei cunoaste in curand.
Nu uita sa te prezinti si pe topicul excursiei Bavaria-Tirol, acolo unde se posteaza si informatiile organizatorice, dar si impresiile de dupa excursie :)
Stii unde, nu?
Pagina de Start - Excursiile noastre- Excursii si vacante Singles Camp & Travel 2017 - Natura si Castele, Bavaria-Tirol, 14-30 aug.
Calatorie frumoasa!

Bun venit si celorlalti!
Si, cred ca se cuvine o urare si pentru Matias Camelia : Bun venit in clubul celor care au grija sa-i intampine si sa-i orienteze pe cei nou-intrati!  :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline nana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3229 : Joi, 10 August 2017, 14:58 »
Buna ziua, eu m-am inscris pe site din 2011, dar nu am apucat niciodata sa vin cu voi. Sunt din Cluj; aici faceti ceva intalniri? Trebuie sa ma hotarasc sa ma alatur si eu.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3230 : Sâmbătă, 12 August 2017, 23:59 »

Si, cred ca se cuvine o urare si pentru Matias Camelia : Bun venit in clubul celor care au grija sa-i intampine si sa-i orienteze pe cei nou-intrati!  :thumbup:
Multumesc de urare, esti foarte amabila!

Da, m-am autoinvitat in Comitetul de Primire!  :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3231 : Duminică, 13 August 2017, 07:26 »
 :thumbup: Camelia, exact asa se intra, exclusiv pe baza de autoinvitatie! ai inteles asta foarte repede, si de aia meriti felicitari! :kissing:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Mony

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3232 : Luni, 14 August 2017, 12:40 »
Buna, comunitate!
Sunt nou intrata in Singlescamp si va salut pe toti!
Am fost in prima mea excursie cu voi la Varna.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3233 : Luni, 14 August 2017, 19:34 »
Buna, Mony! Te asteptam sa ne povestesti cum a fost in prima ta excursie.  Dar nu aici, ci pe topicul  excursiei la care ai participat, pentru ca cei care vor vrea sa participe anul viitor sa isi faca o idee despre impresiile voastre, despre  locurile prin care ati trecut, despre atomsfera in care ati petrecut timpul impreuna:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2438.15.html

 :thumbup:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Paul_Iancu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3234 : Miercuri, 16 August 2017, 09:49 »
Buna ziua si bine v-am gasit ! Planuiam  (inca ma gandesc la acest plan ) sa plec intr-o excursie de unul singur si cautand sfaturi pe net am dat de acest site .... poate o sa am noroc si gasesc ceva interesant aici . Concediul meu incepe din 28 august  si tine pana pe 10 septembrie (daca toate merg bine ) ...

Offline MAC

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 180
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3235 : Miercuri, 16 August 2017, 11:01 »
Paul,bine ai venit!Locul liber/barbati(daca mai este liber),din excursia "6zile pe insula Marilor Zei Samothraki 28august-2septembrie" s-ar potrivi cu perioada concediului tau. :)

Offline Paul_Iancu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3236 : Miercuri, 16 August 2017, 12:21 »
 :) Multumesc pentru sfat ...din pacate nu sunt 100% sigur ca o sa pot pleca pe 28 in concediu ....

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3237 : Miercuri, 16 August 2017, 23:43 »
Paul Iancu, bine ai venit!

Locurile la excursii se ocupa foarte repede, dar e posibil sa mai existe locuri.  Eu astept cea mai faina excursie- cea de la Hajduszoboszlo din noiembrie, cea mai faina in viziunea mea!

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3238 : Joi, 17 August 2017, 11:40 »
Buna,

Sunt Mihaela,din Constanta,m-am inscris ptr prima excursie cu voi ptr Weekend in delta Dunarii.
Mai e cineva din Constanta care merge?
Astept sa ne cunoastem.
Grupul single Constanta m-a adoptat deja.Multumesc.


Offline Rena

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Sufletul nu se cerceteaza, se simte !
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3239 : Joi, 17 August 2017, 22:54 »
Buna seara !
Ma bucur ca fac parte din acest proiect si pentru ca sunt  noua in acest grup , incep prin a ma prezenta : Gina din Targoviste. Bine v-am gasit!
G😊