Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968239 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline vizitiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3300 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 08:25 »
Am uitat sa adaug ca sunt din Iasi...in conditiile in care se organizeaza calatorii sau plecari din Iasi, sau este cineva care participa la aceste evnimente si este din Iasi

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3301 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 08:47 »
Da, sunt ceva persoane din Iasi. Se organizeaza si plecari din Iasi, cu maxim 6 locuri, daca nu se anunta altfel, la unele dintre excursiile la care insotitor de grup Lidia Mandache.
Bine ai venit!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline vizitiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3302 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 10:23 »
Multumesc de raspuns. Sa inteleg ca trebuie sa iau legatura cu Lidia Mandache?   :thumbup: :thumbup:

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3303 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 11:36 »
Nuu!!!!! Doar sa urm?re?ti pe forum!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline vizitiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3304 : Miercuri, 11 Octombrie 2017, 12:56 »
Ah..ok.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3305 : Joi, 12 Octombrie 2017, 08:10 »
Da, pentru ca, daca citesti cu atentie prezentarea oricarei excursii, gasesti informatiile necesare pentru a lua decizia de a te inscrie sau nu, ce optiuni de transport sunt etc etc etc. Una dintre recomandarile general valabile, indiferent de excursie, este sa comunicam pe forum.
Gasim aici informatiile de care avem nevoie, tot aici punem intrebari daca avem vreo nelamurire si tot asa...
Si, pe aici recomandarile sunt de fapt reguli :)
Ia-o usor, incepe cu..documentarea pe forum, te asteptam cu comentarii/postari la subiectele de discutii generale :)
Enjoy!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline vizitiu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3306 : Joi, 12 Octombrie 2017, 08:46 »
Buna. Multumesc de raspuns. Incerc sa imi dau seama de ce se intampla mai exact pe acest forum si pe site in general, pana acum sunt incantata. O zi faina  ::) ::)

Dinna

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3307 : Vineri, 13 Octombrie 2017, 10:19 »
  Buna , tuturor !

    Sunt nou intrata , in acest grup , de altfel este prima experienta de genul acesta ...
Am descoperit forumul intamplator si am ramas cu o impresie placuta . Mi-a placut ce am citit , imi plac excursiile propuse , imi plac conditiile de participare ...De fapt chiar ma gandesc serios sa particip in 17-19 niembrie !
    O singura intrebare : exista posibilitatea sa fiu preluata (contra cost ) din zona Metro Ploiesti ?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3308 : Vineri, 13 Octombrie 2017, 12:07 »
Bine ai venit, Dinna.

Intrebarile specifice, cu referire la o excursie sau alta,  se pun direct pe topicul respectiv.
Cred ca tu te referi la Cooking Camp la Bran, de aici ar fi bine sa adresezi intrebarea: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2526.0.html
Dar inainte, citeste cu mare atentie prezentarea excursiei - servicii incluse/care nu sunt incluse, programul, profilul participantilor.

(Recomandare generala pentru cei noi: alocati un pic de timp ca sa va obisnuiti cu modul de organizare a subiectelor de discutie)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline anca_b

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3309 : Vineri, 13 Octombrie 2017, 13:15 »
Salutare, tuturor

Dupa cautari de site-uri, pagini de internet, cluburi care sa reuneasca persoane singure dornice de a petrece timpul liber impreuna, placut, in excursii, la evenimente sau petreceri, iata-ma aici, tematoare si plina de speranta.
Iubesc alergatul, imi plac excursiile, ma dau in vant dupa dans si abia astept sa va cunosc pe toti.
Am uitat... sunt din Brasov.   :)

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3310 : Duminică, 15 Octombrie 2017, 08:24 »
De ce tematoare? Hai cu speranta!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3311 : Duminică, 15 Octombrie 2017, 09:08 »
E o alta dimineata frumoasa de toamna...acelasi minunat soare care-mi mangaie obrazul
la trezire,minunat joc al culorii,minunata simtire...
Stiu ca sunt multi cei care ne citesc,ne urmaresc in excursii si care asteapta acolo,in culise,
sa apara pe scena.
Pentru toti cei care va treziti singuri diminetile,dintr-un motiv sau altul,va asteptam aici !

Dinna

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3312 : Luni, 16 Octombrie 2017, 08:51 »
    Buna dimineata !

           De ce tematoare ???? Apare aceasta intrebare pe forum si nu stiu de ce , ma simt oarecum vizata ! ...Tine , probabil , de subconstient ...
Am ajuns pe acest forum fara sa-l caut , cred ca m-a gasit el pe mine ... Nu sunt tematoare din fire , dar intr-o lume nebuna , parca normalul a devenit de necrezut !
     Excursia de la Bran ma incanta ( e pe sufletul meu ) , vreau sa merg , singura necunoscuta , inainte de a plati avansul , ramane pentru mine transportul ...Am citit ceva vis-a-vis de ruta Bucuresti-Bran , eu urmand sa vin din Ploiesti sau Valenii de Munte ( daca se ia in calcul varianta Cheia) . Deci daca cineva poate sa ma lamureasca , maine voi plati avansul si voi participa cu mare drag !

  Tuturor , o zi fabuloasa !

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3313 : Luni, 16 Octombrie 2017, 09:31 »
De ce tematoare? era o intrebare pentru anca_b, dar daca s-a potrivit si la tne, asta e :) :)

Dinna, tie ti-am raspuns un pic mai sus, unde iti recomandam sa intri, sa citesti si sa pui intrebari specifice direct pe topicul excursiei la Bran. Asta, daca vrei sa si raspunda cineva.
Oricum, dupa ce citesti pe acolo, s-ar putea sa te lamuresti singura  ;)
Deci, click pe link:
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2526.0.html
Ca sa nu zici ca sunt rea de tot, am pus si intrebarea ta tot pe link-ul de mai sus.  :angel:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Dinna

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3314 : Luni, 16 Octombrie 2017, 10:10 »
 Multumesc mult !