Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968410 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3720 : Luni, 04 Iunie 2018, 00:59 »
aouleuuu ... mi-a scapat Cornelia? ... rusinica :worthy: :blush:
pai daca n-a spus cati anisori are ... costi se ocupa de misterioase :giggle:
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3721 : Luni, 04 Iunie 2018, 11:21 »
Buna ziua,

Se pare ca suntem tot mai multi din centrul tarii, Brasovul din cate observ este tot mai bine reprezentat aici, dar oricum bun venit tuturor.
 :)


Buna seara,

  Sunt Simona diin Brasov si am 37 de ani.
Sunt pasionata de calatorii si cu o sete de cunoastere peste medie:)
Sunt sociabila, glumeata cu spirit de initiativa, intr-un cuvant VIE si as spune prea vie pentru unele persoane care prefere confortul canapelei in locul momentelor in natura.
Cochetez de multa vreme sa ma inscriu pe acest site dar nu am avut curajul.
   Insa nimic nu e intamplator deci iata-ma :)
  Bine v-am gasit.
Andreea

Offline popescu culina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3722 : Luni, 04 Iunie 2018, 19:56 »
Buna  seara ! Bine v am gasit !

Numele meu este Culina Bocai si am 46 de ani  , ....si singura !
Intamplator am dat peste un clip video unde era prezentat acest grup . Ma bucur ca v am gasit si sper , de ce nu , in viitorul apropiat sa ne si intalnim !
                   Cu bucurie si respect , Culina !

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3723 : Luni, 04 Iunie 2018, 20:00 »
Nimic nu e intamplator Culina, daca acel video te-a gasit acum e pentru ca acum era momentul, te asteptam cat mai curand in excursii ca sa te lamuresti singura ca am dreptate  ;) :angel: :)
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline anaida

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3724 : Luni, 04 Iunie 2018, 22:41 »
Buna,

M-am bucurat sa va descopăr pe net. Sunt singura, îmi place sa călătoresc si sa socializez.

Offline ROXANA POPA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3725 : Joi, 07 Iunie 2018, 13:49 »
Bine ( ca ) v-am gasit !!!

Eu sunt Roxana. Sunt mama, bunica, tanara la spirit, activa. Imi place activitatea in aer liber, imi place sa calatoresc si sa cunosc oameni frumosi si sa vizitez taramuri noi, dar si sa revad locuri frumoase. Asa ca v-am ales pe voi !

Offline dr.pauceanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3726 : Joi, 07 Iunie 2018, 14:23 »
Bina v-am gasit. Sunt Alexandra Pauceanu si tocmai m-am alaturat grupului. Sunt profesor universitar si sper sa ne si intalnim.
Succes la toate si la toti!Sunt de loc din Bihor dar acum nu locuiesc in romania permanent. Revin frecvent  in special vara si iarna.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3727 : Joi, 07 Iunie 2018, 18:21 »
Bine ati venit !!!
 Anaida, frumos nume  :)
 Roxana Popa, spirit tanar  :yeah:
 Dr. Alexandra  Pauceanu, toata stima  :bow:
Multumim !!!  calatorii, descoperiri, revederi cat mai placute va dorim ! :flori:  :flori:  :flori:

Offline Fluturas88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3728 : Vineri, 08 Iunie 2018, 07:07 »
Buna ziua,sunt Lavinia din Vrancea si sunt noua in acest grup. De doi ani va urmaresc dar e pentru prima data cand am avut curajul sa ma inscriu si eu la una din excursiile dvs. In august urmeaza sa plec cu grupul Danielei Dimitrescu in Bulgaria. Abia ast sa plec in excursie,sper ca va fi frumos si va fi cu siguranta o experienta noua si sansa de a-mi face noi prieteni. Va salut pe toti cei vechi si noi si sper sa ne imprietenim.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3729 : Vineri, 08 Iunie 2018, 07:22 »
Fluturas88, nu ne-ai spus cati ani ai, (sau ne orientam dupa 88  ;) ) ca sa stie baietii responsabili cu intampinarea in sarcina cui esti.

E o gluma intre noi, trateaz-o ca atare. Daca citesti un pic mai in urma o sa intelegi pe cine vizeaza mica mea glumita)

Pana se dezmeticesc baietii, iti urez eu bun venit. Ma bucur ca ai gasit curaj. o sa vezi ca n-o sa regreti. Pana pleci, te asteptam la socializare aici, pe forum :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Ana_B

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3730 : Vineri, 08 Iunie 2018, 11:08 »
Bun gasit, tuturor!
Mi-ati iesit in cale la momentul potrivit. Vestea trista pentru voi este ca o sa "daram" media de varsta a comunitatii dar, sper eu, doar pe cea biologica. ;). Abia astept sa va cunosc si pentru asta am profitat de prima ocazie: Petrecere in Moldova.
Cu nerabdare, Ana! *|*

Offline Nina Petre

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3731 : Vineri, 08 Iunie 2018, 12:34 »
Bine-ai venit in comunitate, Ana!
Din experienta mea pe-aici iti pot spune ca se ia in calcul doar media de entuziasm a grupului, media de varsta e un calcul secundar, doar pe placul carcotasilor!

Offline mihaela77

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3732 : Vineri, 08 Iunie 2018, 13:25 »
Bine v-am gasit,

   Sunt Mihaela, am 40 de ani si sunt din Brasov.
   Intamplator am dat de acest grup intr-o prezentare pe facebook. Deoarece am ramas vaduva de aproape 3 ani, perceptia despre viata si ziua de maine s-au schimbat radical, asa ca impreuna cu fetita mea (are 14 ani  :)) profitam de fiecare ocazie pentru a calatori si de a descoperii noi locuri.  :)

Offline Criscont

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Carpe diem
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3733 : Vineri, 08 Iunie 2018, 14:00 »

 
Mesaje postate: 1

Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3730 : Azi la 11:08 »
Citat
Bun gasit, tuturor!
Mi-ati iesit in cale la momentul potrivit. Vestea trista pentru voi este ca o sa "daram" media de varsta a comunitatii dar, sper eu, doar pe cea biologica. ;). Abia astept sa va cunosc si pentru asta am profitat de prima ocazie: Petrecere in Moldova.
Cu nerabdare, Ana! *|*

Ana poti fi linistita cu media de varsta mai suntem si altii care ne-am nascut ....cu mult timp in urma  8)
Cristina

Offline Fluturas88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3734 : Vineri, 08 Iunie 2018, 22:26 »
Am 30 de ani,nu ma supar,stiu de gluma.Daca ma voi simti bine in excursie,cu siguranta voi mai participa si la altele. Ma bucur ca putem comunica aici,imi place sa imi fac prieteni.Poate o sa se poata intr-o zi sa ne vedem si in realitate noi cei care discutam pe forum,ca sa ma fac inteleasa mai bine,vreau sa spun daca ar fi posibil sa ne vedem si in afara excursiilor,adica sigur s-au legat prietenii si atunci ma gandeam daca se poate sa se organizeze mici iesiri pentru aceste grupuri de prieteni .