Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 976850 ori)

0 Membri şi 9 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline drlove

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
  • Sunt o persoana sociabila,comunicativa,educata.
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3885 : Duminică, 30 Septembrie 2018, 10:50 »
Salutare tuturor!Eu sunt Daniel si va spun bun gasit.Celor care maine incep facultatea, va urez un an plin de satisfactii.Celorlalti va doresc o saptamana fructuoasa si binecuvantata!Tuturor,o duminica placuta si multa,multa caldura in sufletele voastre.
:*

Offline Lila

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3886 : Luni, 01 Octombrie 2018, 18:33 »
Salutare, tuturor!

Eu sunt Laura si astept cu nerabdare sa ne cunoastem si sa petrecem zile faine in Madrid.
Pana atunci,ganduri bune !


PS. Cred ca varsta este un numar irelevant,conteaza ce simti si mai ales,ce simti ca poti face.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3887 : Marți, 02 Octombrie 2018, 07:02 »
Bun venit celor care ne-au descoperit in ultima vreme.
Sa aveti calatorii pe sufletul vostru! Mlady, nu uita sa dai un semn si pe topicul excursiei la care te-ai inscris.
Daniel, felicitari pentru rabdarea de a fi explorat forumul si pentru intrarea in dialog pe topicurile existente! La unele voi raspunde eu, pe masura ce gasesc un ragaz, dar sper sa mai fie si alti membri, vechi sau noi, care sa intervina.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Pisicuța

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 55
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3888 : Joi, 04 Octombrie 2018, 21:57 »
Buna, sunt Rodica :-*
Nu am putut sa ma inscriu cu numele meu pentru ca toate ideile pe care le-am avut si le-am incercat erau luate.
Asa ca, pentru ca am o pisicuta acasa, i-am imprumutat numele...

Dupa o perioada nu prea fericita, am reusit sa ma adun si ma bucur ca v-am descoperit!
Am mai fost in excursii in care m-am inscris singura, fara sa cunosc pe nimeni in acel autocar si nu m-a deranjat chiar deloc sa socializezi cu persoane pe care nu le-ai cunoscut pana atunci. Am descoperit ca poti avea concedii la superlativ fiind intr-un grup, dar...singur.

Apreciez foarte mult ce postezi, Wonderland, ma intreb care este pregatirea ta profesionala si din ce oras esti, sper ca te voi cunoaste intr-o zi.
Nu stiu de unde ai atat timp si rabdare...

Va imbratisez cu drag, imi place ce postati, simt ca sunteti ca o familie sau ca o gasca de prieteni mai bine zis, si sper din tot sufletul sa ma integrez in gasca voastra! Imi plac mult petrecerile si excursiile!

Offline Lasue Claudia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3889 : Miercuri, 10 Octombrie 2018, 18:54 »
Bine v-am gasit ! Eu sunt Claudia , de astazi in grupul vostru ! Cred ca nimic nu este intamplator si ca totul se intampla spre binele nostru ! Abia astept sa ne cunoastem in excursia din Istanbul din 1 Dec. la care m-am inscris si sunt sigura ca o sa fie minunat !
   Pana atunci, toate cele bune tuturor !

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3890 : Miercuri, 10 Octombrie 2018, 19:06 »
Bun venit Rodica si Claudia!
Multe excursii alaturi de grupul nostru de oameni faini! :)
Toate cele bune si voua!
"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman

Offline Mirela_16

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3891 : Miercuri, 10 Octombrie 2018, 19:39 »
Buna seara tuturor!

Offline Ionescu Petruta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3892 : Miercuri, 10 Octombrie 2018, 23:07 »
bun venit noilor veniti  :smitten: :smitten: *|*
Claudia, la excursia din 01 Decembrie, la Istanbul, m-am inscris si eu ,,, ne vom cunoaste atunci  :) :love:

Offline pauladrian

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3893 : Luni, 15 Octombrie 2018, 16:35 »
Buna tuturor,

Eu sunt Paul, bine v-am gasit si astept sa ne cunoastem in excursia catre Instanbul  :)

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3894 : Luni, 15 Octombrie 2018, 19:41 »
Bine ai venit Paul!  :) Distractie maxima in Istambul!  :thumbup:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Nnora

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3895 : Marți, 16 Octombrie 2018, 12:11 »
Buna ziua si bine v-am gasit  grup frumos ! Sunt din Bucuresti , 55 ani. M-am inscris la minivacanta de 1 decembrie din Tg Mures pe care o astept cu nerabdare !

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3896 : Marți, 16 Octombrie 2018, 22:28 »
Bine ai venit Nnora! Excursii multe si minunate! :thumbup:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3897 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 07:17 »
Super, Louie! Ce frumos și natural ai preluat tu rolul de membru în...Comitetul de întâmpinare!  :thumbup:
Acesta e un rol important în menținerea spiritului comunității. Și, așa cum tu ai înțeles, el se preia din mers, de către oricine dintre noi, nou sau vechi!

Ca să nu fiu offtopic, urez și eu excursii minunate, celor mai recenți intrați în comunitate.
Pentru Nnora: Nu uita să îți anunți participarea și pe topicul excursiei la care te-ai înscris! (dacă n-ai făcut-o deja. ::))


Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3898 : Miercuri, 17 Octombrie 2018, 19:10 »
Multumesc wonderland  :)
 
Cand am venit in SCT mi s-a spus si mie "Bine ai venit" si am fost foarte bucuroasa pentru primirea facuta.
Asa ca vreau sa aduc si eu celor nou intrati aceeasi bucurie pe care am simtit-o si eu.
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline mlady68

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3899 : Joi, 18 Octombrie 2018, 00:51 »
Buna seara,Lia Filip,prima iesire in aceasta formula la Madrid.Astept sa ne cunoastem cei din grup si sa petrecem clipe plcute si relaxante!
Tot binele