Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 972832 ori)

0 Membri şi 11 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3915 : Luni, 12 Noiembrie 2018, 23:44 »
 :thumbup: :applause: :strong:
Următorul pas ar fi să treci, până pleci și pe la topicul cu Bansko
http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2803.msg137282/topicseen.html#msg137282

Ti-am zis că-s cu ochii pe tine!  :2funny:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3916 : Marți, 13 Noiembrie 2018, 06:33 »
Ce inseamna sa o ai pe Wonderland cu tine.... ai feedback uri pe masura😊
Te imbratisez cu drag , femeie minunata! :smitten:

Offline cartex

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 152
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3917 : Marți, 13 Noiembrie 2018, 06:35 »
Aoleu!!!! Am gresit  |o.... Cum mut acum pe topicul cu Sighisoara??!!!

Offline Baste Mihai

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3918 : Marți, 13 Noiembrie 2018, 10:30 »
Buna ziua tuturor!
Sunt Mihai din Sibiu, am 44 de ani si vreau sa va salut pe toti cei din grup! Sunt farmacist, singur de un an si trei luni ani, am un baiat de 15 ani si nu am vrut sa "ratez ocazia" de a cunoaste oameni noi. Prima excursie pentru mine va fi la anul in Samothraki. Dar pana atunci o sa stau cu privirea la tot ce se posteaza pe forum!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3919 : Miercuri, 14 Noiembrie 2018, 04:14 »
Bun venit, Mihai. Dacă stai cu privirea pe  aici ”mă tem” că prima ta excursie va fi mai curând  :giggle: :whistle:
Cartex, nu mai poți muta. Multumesc, dar ai văzut, sunt mai multe feedback-uri.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Celestine

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3920 : Marți, 20 Noiembrie 2018, 13:10 »
Salutare si bine v-am gasit!
Am 34 de ani, sunt din Bucuresti, si ma alatur voua din dorinta de a-mi diversifica activitatile pe langa cele pe care toti le facem in singuratate. Nu sunt un fan al mediului virtual, motiv pentru care am si renuntat la Facebook de ceva timp, poate si datorita generatiei din care vin, cei de peste 30 de ani stiu despre ce vorbesc... Recunosc insa ca este din ce in ce mai greu sa cunosti oameni in afara acestui spatiu. Cam trist ce-i drept dar ne adaptam. Prin urmare, am poposit si eu intre voi unde sper sa gasesc nu lucruri mascate si senzationale, ci firescul.  :)

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3921 : Marți, 20 Noiembrie 2018, 23:24 »
Bine ai venit in grupul nostru Celestine! Si eu sunt tot din Bucuresti  :)
Ai facut o alegere foarte buna, nu vei regreta.
Nu numai ca excursiile sunt multe si foarte frumoase, dar si oamenii sunt deosebiti, vei vedea.
Deci, nu mai astepta, hai cu noi in excursii! Vei avea parte de zile minunate!  :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Celestine

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3922 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 08:29 »
Merci, Louie! M-ar interesa sa aflu mai multe despre excursii, numai ca-mi prind un pic urechile pe aici. Poate ma ajuti tu putin cu niste indicatii. Se discuta la general sau pe zone, orase? In ce rubrica mai exact va gasesc pe voi, cei din Buc? 

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3923 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 21:35 »
Nu sunt grupe nici pe zone si nici pe orase. Suntem toti la un loc, din toata tara.  :)
Excursiile de anul viitor le gasesti aici:  http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,54.0.html
Excursiile de anul acesta, nu stiu la care din ele mai poti gasi vreun loc liber, sunt aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,57.0.html
Daca te intereseaza o anumita excursie, deschizi pagina acelei excursii si poti intreba acolo ceea ce te intereseaza. Vei primi un raspuns cu siguranta.
Dar cel mai bine, poti citi "Regulament, comunicari, precizari, tutoriale...", aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,20.0.html
Nu este greu, pentru inceput poti pur si simplu "naviga" pe forum, postarile vor veni de la sine.  O0
Sunt sigura ca te vei descurca de minune!   :thumbup:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3924 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 21:57 »
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline AndreeaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3925 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 22:11 »
Buna seara,

Sunt Andreea, din Bucuresti. Am 40 de ani, sunt o persoana sociabila si comunicativa, imi place sa cunosc oameni si locuri noi si m-am inscris la recomandarea unei colege de serviciu care participa de cativa ani la excursiile organizate de SC.

Offline Celestine

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3926 : Miercuri, 21 Noiembrie 2018, 23:16 »
Multumesc frumos, Louie!  :) Imi prinde bine ce mi-ai spus.  :thumbup:


Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3927 : Joi, 22 Noiembrie 2018, 13:22 »
Buna dimineaaaataaaaa *|* *|* *|*
Ma bucur tare ca v-am gasit :dance:
Sunt Sunny, m-am inscris pentru petrecerea de revelion si abia astept sa va cunosc. :magic:
🌻

Offline mioara_mg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3928 : Vineri, 23 Noiembrie 2018, 07:33 »
Bună dimineața! Ma numesc Mioara, sunt din Iași, dar cea mai mare parte a timpului o petrec la București, alături de nepoatele. Sunt văduvă de 9 ani, și ma bucur nespus ca am aflat de existenta acestui grup, de faptul ca m-ați acceptat sa fac parte din el, și sper din tot sufletul sa ma bucur alături de voi de mult timp petrecut frumos.

Offline Dana Dany

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3929 : Vineri, 23 Noiembrie 2018, 12:12 »
Bună ziua! Mă numesc Dana, sunt din Constanța. M-am înscris de ceva timp pe acest site dar de-abia acum am putut să dau curs unui eveniment organizat de Singlescamp. Am spicuit printre mesajele postare aici încă din 2010, salut inițiativa organizatorilor și mă bucur să socializez, ca persoană singură cu viitori dragi prieteni. Eu așa vă consider. Ne vom întâlni de Revelion 2019 și sper să ne distrăm frumos împreună, să vă fac o impresie bună, să mă primiți în grupul vostru  și să mă păstrați. Până atunci, vă urez zile senine și să ne vedem cu bine!