Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968493 ori)

0 Membri şi 10 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline AdyNik

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3960 : Sâmbătă, 05 Ianuarie 2019, 12:33 »
Buna, ma numesc Adriana, am 51 ani si sunt din Bucuresti. Sper sa ajungem sa ne cunoastem si direct prin intermediul excursiilor organizate aici, pana atunci va urez un an nou fericit si prosper.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3961 : Sâmbătă, 05 Ianuarie 2019, 12:40 »
Adriana si Liliana, bine ati venit!  :flori:

Un an nou cu sanatate si excursii minunate!  :)
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline IgnatAndreea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3962 : Duminică, 06 Ianuarie 2019, 14:32 »
Bună, mă numesc Andreea, am 31 de ani, sunt din judetul Sibiu și mi'am făcut curaj sa intru în acest grup. Va doresc an nou fericit cu sănătate și bucurii! 😊🎉

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3963 : Duminică, 06 Ianuarie 2019, 15:20 »
Andreea, bine ai venit!  :flori:

Noul an sa-ti aduca excursii frumoase si prieteni minunati!  :)
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Roxana C

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3964 : Marți, 15 Ianuarie 2019, 23:05 »
Buna! Numele meu este Roxana si sunt din Bucuresti. Stiu ca in trecut se organizau intalniri tematice in Bucuresti si vroiam sa intreb daca exista ceva planificat pentru perioada urmatoare?

Multumesc si bine v-am gasit!

Offline Vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 31
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3965 : Vineri, 18 Ianuarie 2019, 14:05 »
Bună! Sunt Vistiana.  Ma simt entuziasmată că v-am găsit și mă bucură gândul că vom petrece timp împreună, sunt curioasă să vă cunosc!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3966 : Sâmbătă, 19 Ianuarie 2019, 04:48 »
Bine ne-ati gasit, Roxana C si Vis.
Chiar, cate Roxane sunt pe aici?
Vis - cel mai simplu, ca sa vezi ce excursii sunt planificate si la care mai gasesti locuri libere e sa intri pe site, unde ai "Calendarul excursiilor", pe luni.
https://www.singlescamp.ro/
Sau pe forum, la "Excursii si evenimente", "Excursii si evenimente 2019": http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,54.0.html
Succes in cautare si in alegeri!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Avram

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • Bine v-am gasit!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3967 : Marți, 22 Ianuarie 2019, 12:37 »
Buna ziua,

Ma numesc Teodora si sunt din Braila. Inscrierea mea este recenta in acest grup. Am inteles ca se fac foarte multe excursii, drumetii cu grupul. Mi-ar face mare placere sa va cunosc si  sa va pot insoti. Va doresc o zi buna!
,,Viaţa poate fi trăită oriunde. Decorul nu are nicio importanţă, esenţială este intensitatea.” — Cezar Petrescu

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3968 : Marți, 22 Ianuarie 2019, 21:01 »
Bine ai venit Teodora!  :flori:
Intr-adevar se fac foarte multe excursii, le poti gasi aici: http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,54.0.html
Vei vedea ca este printre ele si o excursie chiar la Braila. Pe mine ma bate serios gandul sa ma inscriu, plimbarea pe Dunare mi se pare irezistibila  :dance:
Toate excursiile si drumetiile sunt extraordinare, de asemenea si participantii  :) nu trebuie decat sa alegi ceva din lista, ceva care ti se potriveste dpdv al rezistentei fizice si te vei convinge singura.
Asadar... :)... sparge gheata si hai la drum!  :thumbup:


„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Mikela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3969 : Miercuri, 23 Ianuarie 2019, 16:12 »
Buna, sunt Mikela si abia m-am inregistrat. Foarte frumoase excursiile pe care le organizati......greu de decis unde sa merg.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3970 : Vineri, 25 Ianuarie 2019, 07:47 »
unde te duce gandul, spre ce te cheama inima,  dupa timp, dupa buget si... unde mai sunt locuri. ;D
Bine ai venit!  :magic:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Leia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 69
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3971 : Sâmbătă, 26 Ianuarie 2019, 19:21 »
Buna seara tuturor.
Sunt Gabriela, din Iasi. Ma bucur ca am aflat de grupul in care nu mai e o problema ca esti singur iar ceilalti cupluri. Excursiile cu grupuri frumoase sunt minunate. Amintirile sunt mereu cu noi.
Sa aveti pace, sanatate si numai bucurii anul acesta!
Suntem tot și nimic.

Offline spirit jucaus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • ”Cea mai frumoasa jucarie, este jucaria de vorbe”
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3972 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 10:48 »

Ziua bună  tuturor !  :)
Zi cu soare în 2.02.2019, la mal de mare, trimit si catre voi o rază!
Sunt Violeta ,din Constanța  :).Mă bucur că am gasit acest grup iubitor de natură, de drumeții .Multe excursii atractive, iar una dintre ele este ” Cheile Nerei – Beusnita ” din 16-19 mai, la care mă înscriu.
Am adresat întrebarea si pe link ul excursiei, dar mă adresez si celor care au mai fost...se organizeaza de regula doar o singura excursie in acea zona ori se mai repeta pe parcursul anului ?!(preferam cu natura mai bogata decat in mai , ex. august  ;))
Abia astept excursia ! Ne vedem atunci cu cei care vor fi !  :applause:

Offline Sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 79
  • Life is too short to be boring!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3973 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 10:56 »

Ziua bună  tuturor !  :)
Zi cu soare în 2.02.2019, la mal de mare, trimit si catre voi o rază!
Sunt Violeta ,din Constanța  :).Mă bucur că am gasit acest grup iubitor de natură, de drumeții .Multe excursii atractive, iar una dintre ele este ” Cheile Nerei – Beusnita ” din 16-19 mai, la care mă înscriu.
Am adresat întrebarea si pe link ul excursiei, dar mă adresez si celor care au mai fost...se organizeaza de regula doar o singura excursie in acea zona ori se mai repeta pe parcursul anului ?!(preferam cu natura mai bogata decat in mai , ex. august  ;))
Abia astept excursia ! Ne vedem atunci cu cei care vor fi !  :applause:

hey ce nick name dragut ti-ai pus :smitten: Bine ai venit! Si eu sunt destul de noua pe aici :dance: *|*
🌻

Offline spirit jucaus

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 24
  • ”Cea mai frumoasa jucarie, este jucaria de vorbe”
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3974 : Sâmbătă, 02 Februarie 2019, 12:51 »
Suntem deci din...noul val ! Sa ne fie cu folos toate excursiile ! :yeah: