Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967262 ori)

0 Membri şi 6 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Gcerchia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4185 : Luni, 14 Octombrie 2019, 08:23 »
Buna tuturor,

Eu sunt Gabriela, am auzit de site-ul asta de la o prietena.
Sunt tânăra”  ;) pensionara, din Bucuresti, sunt o persoana activa, amatoare de drumeții, excursii si evenimente culturale.

Aștept notificările evenimentelor viitoare.
Mulțumesc,
Gabriela

Offline sorinac

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  • Zambeste, nu costa!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4186 : Miercuri, 16 Octombrie 2019, 16:55 »
Buna ziua, oameni buni!

V-am vazut "singuri" si am venit sa fim "singuri" impreuna!  :D

M-am inscris, aici, fiindca a venit momentul sa mai fac si altceva cu viata mea, impreuna cu voi.

Sigur imi va placea sa am multi prieteni, cu care sa petrec crampeie de viata.

Numele meu este Sorina, am 56 ani, locuiesc in Bucuresti, dar ma simt bine oriunde, adica ma acomodez rapid.

Am facut rezervare pentru Revelion 2020 la Targul Mures (H Plaza). Sunt entuziasta si nerabdatoare sa va intalnesc, fireste, pe cei care ajungeti aici.

Pentru azi, atat! Va imbatisez cu drag! :love:

Offline d_alex

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4187 : Miercuri, 16 Octombrie 2019, 20:29 »
salut tuturor, ma numesc Alexandra si m-am inscris aici de curand, sper sa gasesc un grup minunat cu care petrec momente minunate. Am facut rezervare pentru revelion 2020 si abia astept sa ne cunoastem.

Offline Toma Mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4188 : Duminică, 20 Octombrie 2019, 20:47 »
Bună! Mă bucur să vă  cunosc. Pare tentant acest club. Persoane din zone diferite, care deși nu se cunosc pot gasi preocupări comune. Nu stiu cum, pentru că timpul e putin cam limitat, dar voi incerca să mă alătur si eu vouă pentru a participa împreună la cât mai multe activități.  E ceva nou pentru mine, însă interesant. Vă  transmit salutări.Ne vedem în curând.  :bow:

Offline ungcor

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4189 : Marți, 22 Octombrie 2019, 11:32 »
Buna tuturor si bine v-am gasit, foarte incantata sa va descopar! Sunt Corina din Iasi, 52 ani, abia astept sa aflu mai multe despre voi si sa particip la actiunile organizate, tinem legatura!
Arareori ajung unde am vrut, dar ajung aproape întotdeauna acolo unde trebuie să fiu

Offline Marci

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4190 : Duminică, 27 Octombrie 2019, 19:35 »
Buna tuturor ,ma numesc Marci si m-am alăturat de curind grupului.Desi locuiesc departe de Ro ,sper sa va simt aproape .

Offline camelia fey

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4191 : Luni, 28 Octombrie 2019, 11:10 »
Buna tuturor! ... sunt din Rm.Valcea si am reusit sa ma inscriu pt Revelion 2020, desi as fi dorit si la unele evenimente din oct si nov 2019, dar se pare ca rezervarile trebuiesc facute din timp, fiindca se ocupa f repede locurile... abia astept sa va cunosc, bineinteles pe cei care participa la evenimentul dintre ani.... daca este cineva din zona mea si doreste sa ajunga de revelion la Tg.Mures, eu am masina si nu vreau sa conduc tot drumul singura... astept cereri pt transport ... cu drag Camelia!

...

Offline Alice LaLaLand

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4192 : Luni, 28 Octombrie 2019, 18:52 »
Sunt nouă pe aici,sunt nerăbdătoare să cunosc oameni frumoși,să petrecem împreună clipe de neuitat. Sunt singură dar nu singuratică,iubesc viața si bucuria mea vreau să o împart cu cei optimiști,veseli si cu experiențe frumoase,să socializăm si petrecem vacanțe nebune :)))

Offline Laura P

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • ;)
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4193 : Marți, 29 Octombrie 2019, 11:12 »
Buna, sunt Laura si sunt din Bucuresti. M am familiarizat in mare cu tot ce presupune acest site dar am o intrebare . Nu exista un grupulet facut cu fete de varsta mea care sa iasa in oras, la un restaurant, la un film etc? M am despartit recent de prietenul meu dupa 4 ani si nu am cu cine iesi in oras. Toate prietenele mele sunt casatorite, au copii si prefera sa iasa in cuplu .
:)

Offline Cristian Silviu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4194 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 09:32 »
Felicitari initiatorilor ptr acest proiect interesant de care am aflat de curand datorita situatiei in care sunt...Ma numesc Cristian,am 44 de ani,divortat si singur.Am incercat sa merg si eu in aceasta perioada cu voi dar din pacate nu mai sunt locuri.Voi astepta cu drag si nerabdare urmatoarele ocazii... :giggle:

Offline Alice LaLaLand

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4195 : Miercuri, 30 Octombrie 2019, 11:26 »
M-am înscris la Revelion 2020! Vine cineva cu mașina  din București? Drumul in doi e mult mai interesant si timpul trece mai repede😀

Offline laura_irina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4196 : Vineri, 01 Noiembrie 2019, 12:59 »
Buna, sunt Laura si sunt din Bucuresti. M am familiarizat in mare cu tot ce presupune acest site dar am o intrebare . Nu exista un grupulet facut cu fete de varsta mea care sa iasa in oras, la un restaurant, la un film etc? M am despartit recent de prietenul meu dupa 4 ani si nu am cu cine iesi in oras. Toate prietenele mele sunt casatorite, au copii si prefera sa iasa in cuplu .

Te salut cu drag! eu am fost incantata de colegele si colegii de excursie, am fost doar  la Omu' cu grupul format aici pe site. Si am ramas in legatura cu cineva din Bucuresti, pt eventuale iesiri de week-end, atunci cand nu merg in excursii. Iti doresc multe vacante si iesiri frumoase! Laura ,45 de ani , tot din Bucuresti
 

Offline CARMEN ERICA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
  • prezentare
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4197 : Duminică, 03 Noiembrie 2019, 15:41 »
Te salut cu drag! eu am fost incantata de colegele si colegii de excursie, am fost doar  la Omu' cu grupul format aici pe site. Si am ramas in legatura cu cineva din Bucuresti, pt eventuale iesiri de week-end, atunci cand nu merg in excursii. Iti doresc multe vacante si iesiri frumoase! Laura ,45 de ani , tot din Bucuresti
 
Buna ziua,
va salut cu interes pe toti membrii al acestui grup.
Ma numesc Carmen, locuiesc in Targu Mures din luna mai, sunt maramuresanca de loc.
Lucrez aici de o luna, sunt noua in acest oras si destul de necunoscuta.
Am 55 de ani, sunt in cautare de persoane care doresc amicitie ca si mine

Offline Imra

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4198 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 06:37 »
Bună dimineața!
Eu am aflat de voi de la o colega de birou.
Va mulțumesc pentru acceptare alături de voi.
Îmi doresc sa dobândim împreună multe amintiri frumoase.  :)

Offline roxanap61

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4199 : Miercuri, 06 Noiembrie 2019, 09:54 »
Buna ziua tuturor. Numele meu este Roxana, sunt noua in acest grup si ma bucur ca am aflat de voi.
Ce caut? Sa socializez, sa particip la diversele actiuni organizate si sa cunosc oameni noi. Sunt singura, am 47 de ani si sunt o iubitoare a drumetiilor montane, a calatoriilor.  M-am inscris la 'Pasi in zapada si traditia saseasca- Fuga Lolelor" din 24 - 26 ianuarie 2020. Abia astept sa va cunosc.