Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967235 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #255 : Vineri, 27 August 2010, 20:52 »
Buna seara Singlescamp,
Ma numesc Maria si sunt din Bucuresti.
Pe la sfarsitul lunii iulie cautam pe intrenet, fara prea mari sperante, o agentie de turism care sa organizeze vacante pentru cei singuri.  Nu am gasit, dar am descoperit comunitatea Singlescamp. M-am bucurat sa vad ca cineva se gandeste si la cei singuri.
Dupa ce am rasfoit paginile site-ului si ale forumului mi-am dat seama ca am gasit ceea ce cautam de mult.
Fara ezitare si pe ultima suta de metri m-am inscris la excursia din Bulgaria. Vacanta a fost o reusita, a depasit cu mult asteptarile mele. Am fost primita cu caldura si prietenie de intiatorul acestui proiect si de cei din grup. Azi mi-am propus sa-i dau vacanta timiditati si sa-i salut forumisti. Imi plac subiectele alese si comentariile voastre. Va admir pentru ca ati reusit sa organizati intalniri si in afara spatiului virtual. Acum ca v-am descoperit  am sentimental ca doamna “Singuratate” ma va ocoli.
Initiatorului acestui proiect pe langa sanatate ii doresc sa  fie inconjurat mereu de prieteni si sa nu cunoasca niciodata sentimental devastator al singuratatii.


Saturnianul

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #256 : Vineri, 27 August 2010, 21:00 »
Buna seara Maria si bine ai venit printre noi! Ma bucur ca i-ai dat vacanta timiditatii si ai inceput sa vorbesti cu noi aici. Poate, la un moment dat, o vei concedia pe doamna Timiditate :) Sunt sigur ca te vei simti bine si aici, mai ales ca ai cunoscut deja in realitate o parte dintre noi.

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #257 : Vineri, 27 August 2010, 22:46 »
@maria! bine ai venit printre noi, acum si in mod oficial.  eu te cunosc personal si pot sa afirm ca aceasta comunitate s-a imobogatit enorm prin prezenta ta calda, armonioasa, echilibrul, blandetea si bunatatea ta.
te asteptam la cat mai multe actiuni SC!  :)
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline krissunu

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 445
  • ...credinta face totul posibil ...
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #258 : Sâmbătă, 28 August 2010, 01:58 »
Bine  ai  venit  @Maria    :)

pe_jumate

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #259 : Sâmbătă, 28 August 2010, 03:09 »
@maria: bra-vo mi-a! bra-vo mi-a! :D bine ca ai venit odata si aici! :-* :-* :-*

Offline Maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #260 : Sâmbătă, 28 August 2010, 09:57 »
Buna dimineata oameni bun!
Multumesc pentru cuvintele frumoase si incurajatoare cu care m-ati intampinat.
Alaturi de voi si invaluita de aburul parfumat al revigorantei cafelute simt ca aceasta dimineata este speciala.
pe_jumate, Ayouni imi este dor de voi. :-*
krissunu, saturnianul sper sa ne cunoastem curand si live.
Va doresc tuturor un week-end placut.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #261 : Sâmbătă, 28 August 2010, 10:09 »
Buna dimineata Maria si multumesc pentru pozele din Bulgaria! Mai trebuie sa primesc de la Simona, de la Lumi si de la Nicko, le asez pe toate intr-un folder si am sa le trimit fiecaruia. Privind pozele postate de pe_jumatate aseara, cred ca va trebui sa ne intoarcem insa in Bulgaria pt un shooting. O sedinta foto si inapoi! Avem acum profesionisti si este pacat sa nu fie totul perfect. Asa cum a fost vacanta noastra acolo!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #262 : Sâmbătă, 28 August 2010, 15:24 »
Buna seara Singlescamp,
Ma numesc Maria si sunt din Bucuresti.
Pe la sfarsitul lunii iulie cautam pe intrenet, fara prea mari sperante, o agentie de turism care sa organizeze vacante pentru cei singuri.  Nu am gasit, dar am descoperit comunitatea Singlescamp. M-am bucurat sa vad ca cineva se gandeste si la cei singuri.
Dupa ce am rasfoit paginile site-ului si ale forumului mi-am dat seama ca am gasit ceea ce cautam de mult.
Fara ezitare si pe ultima suta de metri m-am inscris la excursia din Bulgaria. Vacanta a fost o reusita, a depasit cu mult asteptarile mele. Am fost primita cu caldura si prietenie de intiatorul acestui proiect si de cei din grup. Azi mi-am propus sa-i dau vacanta timiditati si sa-i salut forumisti. Imi plac subiectele alese si comentariile voastre. Va admir pentru ca ati reusit sa organizati intalniri si in afara spatiului virtual. Acum ca v-am descoperit  am sentimental ca doamna “Singuratate” ma va ocoli.
Initiatorului acestui proiect pe langa sanatate ii doresc sa  fie inconjurat mereu de prieteni si sa nu cunoasca niciodata sentimental devastator al singuratatii.


Bine ai venit, Maria!

Offline urasc singuratatea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #263 : Sâmbătă, 28 August 2010, 22:04 »
Buna seara la toata lumea! Am citit si recitit multe de pe acest forum,ceea ce m a convins ca sunteti niste persoane deschise,sociabile.
Eu ma numesc Bety,am 47 de ani,sunt o persoana dinamica,sociabila si demult am fost in cautarea unui club ca cesta. Sper ca o sa ne cunoastem intr o zii si in realitate,dar pana atunci bine v am gasit. Multa veselie si voie buna si de aici incolo,le urez tuturor.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #264 : Sâmbătă, 28 August 2010, 22:14 »
Buna seara la toata lumea! Am citit si recitit multe de pe acest forum,ceea ce m a convins ca sunteti niste persoane deschise,sociabile.
Eu ma numesc Bety,am 47 de ani,sunt o persoana dinamica,sociabila si demult am fost in cautarea unui club ca cesta. Sper ca o sa ne cunoastem intr o zii si in realitate,dar pana atunci bine v am gasit. Multa veselie si voie buna si de aici incolo,le urez tuturor.
Buna, Bety! Iti urez un sincer bine ai venit si sa fie de bun augur inscrierea ta pe acest forum! Multumesc pentru frumoasele urari. Pupici

Offline urasc singuratatea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #265 : Duminică, 29 August 2010, 12:20 »
Buna Lucia si o zii frumoasa la toata lumea. Lucia draga, inainte de toate,iti multumesc pentru urare de bun venit,am cam tot citit pe acest forum,dupa cum am observat ,tu si inca cateva persoane tineti discutiile in toi pe aici. Bravo voua va felicit si sper ca ma voi alatura si eu voua in limita timpului meu,ca imi santeti dragi. O duminica frumoasa pentru fiecare!!

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #266 : Duminică, 29 August 2010, 13:46 »
urasc singuratatea, serene si Maria , va fac si eu urari de bun venit pe forum ; eu sunt doar forumista inca nu am participat la intalniri dar sigur ma bucur mult pt. cei care au reusit sa se cunoasca si sa petreaca impreuna zile de relaxare ; cei care participa la intalniri sa nu uite forumul  :) si aici se petrec clipe frumoase  :)

Offline urasc singuratatea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #267 : Duminică, 29 August 2010, 13:52 »
Buna Catherine,eu sunt Bety si iti multumesc pentru urare de bun venit. Ai dreptate,chiar daca noi inca nu am participat la intalnirile fata in fata,forumul este un loc frumos unde putem sa schimbam gandurile noastre ,pentru inceput.
Iti doresc o duminica minunata!

Offline urasc singuratatea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #268 : Duminică, 29 August 2010, 13:54 »
Scuze Catherinna,ti am gresit numele,sper ca nu te superi? :)

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #269 : Duminică, 29 August 2010, 14:00 »
Scuze Catherinna,ti am gresit numele,sper ca nu te superi? :)

Nu se pune problema sa ma supar pt. atat; o duminica frumoasa sa ai si tu ; sufletele singure se intalnesc oriunde  :)