Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967736 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline crira

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #270 : Duminică, 29 August 2010, 20:19 »
Vreau sa va salut si eu si sa imi exprim marea bucurie ca am intalnit aceasta comunitate, in incercarea de a gasi pe net posibilitati de petrecere a timpului liber pentru cei singuri. Numele meu este Cristina, am 36 ani (peste cateva zile), sunt divortata de aprox. 5 ani si nu am copii. Am dat o raita pe site si pe forum si pot spune ca sunt foarte incantata de ceea ce am vazut, de ideea de Singles Camp si de modul in care aceasta a fost transformata in realitate, dar mai ales de oamenii minunati si deschisi care fac parte deja din aceasta comunitate. Trebuie felicitat si administratorul, care merita din plin numai cuvinte de lauda. Sper ca imediat ce imi permite timpul, sa va intalnesc si in realitate pe unii dintre voi, in una din excursiile organizate prin SC. De abia astept!

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #271 : Duminică, 29 August 2010, 20:47 »
bine ai venit crira! ne bucuram mult sa te avem printre noi; asa cum spui si tu, sper sa ne vedem intr-una din actiunile SC cat de curand.  numai bine!
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #272 : Duminică, 29 August 2010, 21:05 »
serene, urasc_singuratatea, bine ati venit pe forum! va asteptam alaturi de noi la multe actiuni.
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline krissunu

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 445
  • ...credinta face totul posibil ...
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #273 : Luni, 30 August 2010, 01:12 »
Bine  ai venit  @crira    :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #274 : Luni, 30 August 2010, 11:34 »
Vreau sa va salut si eu si sa imi exprim marea bucurie ca am intalnit aceasta comunitate, in incercarea de a gasi pe net posibilitati de petrecere a timpului liber pentru cei singuri. Numele meu este Cristina, am 36 ani (peste cateva zile), sunt divortata de aprox. 5 ani si nu am copii. Am dat o raita pe site si pe forum si pot spune ca sunt foarte incantata de ceea ce am vazut, de ideea de Singles Camp si de modul in care aceasta a fost transformata in realitate, dar mai ales de oamenii minunati si deschisi care fac parte deja din aceasta comunitate. Trebuie felicitat si administratorul, care merita din plin numai cuvinte de lauda. Sper ca imediat ce imi permite timpul, sa va intalnesc si in realitate pe unii dintre voi, in una din excursiile organizate prin SC. De abia astept!
Iti uerz din suflet, bine ai venit Cristina!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #275 : Luni, 30 August 2010, 12:28 »
Celor care au sosit in comunitate le urez sa armonizeze repede si usor cu cei vechi, sa se bucure de momente placute si vesele, sa uite cand sunt cu noi de toate celelalte! Sunteti pe maini bune, cei mai vechi in comunitate va vor conduce, sunt convins imediat, pe cararile pe care le-au facut deja!
Imi doresc mult ca cei vechi sa fie gazde bune si ospitaliere, sa reuseasca sa va faca sa participati la actiunile pe care le organizeaza. De acum proiectul Singles Camp incepe sa fie si in mainile lor. Atunci cand intrebam ce puteti face pt SC, si la asta ma refeream, la ajutorul pe care-l puteti da actiunii prin primirea, gazduirea si relationarea imediata cu cei noi. La fel sper sa o faca si ei la randul lor cu urmatorii sositi. Aduceti-va aminte cum a facut Capsuna cu voi, apoi Marcutza, Awana, pe_jumatate, Adria, Ayouni, Catherinna, Eugenia110, Luciamanta, Krissunu, Bogdan si multii altii, care sper ca nu se supara ca nu-i mentionez in aceasta insiruire, dar fac totul ca de obicei intre doua actiuni la Sibiel.  

Offline urasc singuratatea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #276 : Luni, 30 August 2010, 14:26 »
Multumim Ayouni de mesajul de bun venit in comunitate,si sper sa fim cat mai multi oameni deschisi pe aici,pe zi ce trece.
O zii minunata tuturor forumistilor.

Offline Maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #277 : Luni, 30 August 2010, 14:58 »
Buna ziua admin! De cand am cunoscut CS sambata, duminica nu prea mai daschid calculatorul asadar, te rog scuza-ma ca-ti raspund cu intarziere. Eu si Mariana ne-am alaturat clubului din Bucuresti. Am fost primite cu prietenie de acesti oameni de toata isprava, activi, veseli dornici de distractii si de petrecerea sfarsitului de saptamna in aer liber.
Spun adevarul! am dovezi niste poze minunate, NOILA Mogosoaia, NOILA Busteni. Daca nu anul acesta, urmatorul an ma voi inscrie si eu la cursul de foto. Tineri profesionisti sunt incantati de cunostintele acumulate si mi-au starnit si mie curiozitatea si dorinta.
Iti doresc o saptamna frumoasa.

Se intampla ceva ciudat cu mesajele. Am mai trimis un mesaj, asemenea acestuia, dar care nu apare la raspunsuri.

Offline Maria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #278 : Luni, 30 August 2010, 15:03 »
luciamanta, Cathrina va multumesc pentru intampinare.
Sa aveti parte de o saptamna placuta!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #279 : Luni, 30 August 2010, 15:17 »
Maria, iti doresc o saptamana f.buna, ma bucur ca te-ai inscris in comunitatea Singles Camp. Este un pas important. Maria, ai studiat programul SC (Delta Dunarii, Budapesta, Sibiel, Craciun, etc.)?

Offline crira

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #280 : Luni, 30 August 2010, 15:49 »
Ayouni, Krissunu, Luciamanta va multumesc mult pentru urarile de bun venit! Am crezut ca o sa primesc o alerta pe mail atunci cand se raspunde la un subiect unde am scris si eu, dar nu am primit. Noroc ca am intrat pe forum de curiozitate :).
Eu voi fi plecata exact cand va fi excursia in Delta, dar sper sa pot veni la Budapesta si chiar la Sibiel. De Craciun nu stiu, dar de Revelion mai mult ca sigur voi dori sa il fac alaturi de voi.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #281 : Luni, 30 August 2010, 16:12 »
Cristina, ma bucur ca ai scris pe forum. O sa te integrezi tu in program in functie de posibilitati. Este bine sa fii deschisa, activa si sociabila. Daca vrei sa primesti pe mail raspunsurile la postarile tale, atunci cand scrii postarea ta pe forum, sa fii atenta ca în stanga ferestrei în care scrii postarea exista o menţiune, si anume: "Opţiuni aditionale" , dai click  pe acea menţiune, şi apoi bifezi "Anunta-mă la raspunsuri", iar apoi dai click pe mesaj sau tastezi alt+s si gata mesajul tau este trimis si ori de cate ori cineva scrie un raspuns la subiectul postat de tine, vei fi anuntata prin e-mail! Te pup, numai bine

Offline crira

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #282 : Luni, 30 August 2010, 16:34 »
Esti tare draguta, Lucia, iti multumesc frumos! In conditii normale sunt foarte deschisa si sociabila. Timp sa am si bani pentru programe SC. Se intampla de multe ori sa nu le am pe amandoua odata :). Gata am bifat si sa ma anunte la raspunsuri. Te pupic si numai bine si tie!

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #283 : Luni, 30 August 2010, 16:37 »
Cristina, ma bucur pentru ceea ce mi-ai scris. O dupa-amiaza placuta!

adria

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #284 : Luni, 30 August 2010, 19:42 »
bine ati venit, bobocutilor!
eu sunt convinsa ca o sa va simtiti nu bine, ci foarte bine printre oameni ca si voi