Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967186 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline crira

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #285 : Luni, 30 August 2010, 19:53 »
 :D multumesc frumos, Adria! Asa este, e asa bine sa fii printre astfel de oameni... :)

Offline FIF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • cine urca mai sus?
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #286 : Joi, 02 Septembrie 2010, 19:17 »
Bine v-am RE_gasit !

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #287 : Joi, 02 Septembrie 2010, 19:18 »
Bine te-am gasit @FIF. Ca pe vremea cind am intrat eu in forum nu mai activai :)

Offline FIF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • cine urca mai sus?
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #288 : Joi, 02 Septembrie 2010, 19:27 »
multam ... am fost mult mai mult inactiv decat activ! =))

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #289 : Joi, 02 Septembrie 2010, 20:49 »
multam ... am fost mult mai mult inactiv decat activ! =))
Bine ai revenit, FIF si sper sa fii pe faza la capitolul forum SC!

Offline FIF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • cine urca mai sus?
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #290 : Joi, 02 Septembrie 2010, 20:53 »
multam, dar nu pot promite nic

Offline moriko27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #291 : Joi, 02 Septembrie 2010, 21:16 »
As vrea sa salut si eu toti membri acestui club minunat care mi-au dat ocazia sa-mi alung singuratatea ce ma acaparase de ceva timp.Aceste doua iesiri pe care le-am avut inpreuna au insemnat foarte mult pentru mine .Am revenit la viata (cum s-ar spune)si ma bucur nespus de mult ca mi-ati fost alaturi .Deja ma simt ca intr-o familie.Felicitari organizatorilor si s-o tinem tot asa  :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #292 : Joi, 02 Septembrie 2010, 21:19 »
As vrea sa salut si eu toti membri acestui club minunat care mi-au dat ocazia sa-mi alung singuratatea ce ma acaparase de ceva timp.Aceste doua iesiri pe care le-am avut inpreuna au insemnat foarte mult pentru mine .Am revenit la viata (cum s-ar spune)si ma bucur nespus de mult ca mi-ati fost alaturi .Deja ma simt ca intr-o familie.Felicitari organizatorilor si s-o tinem tot asa  :)
Bine ai venit pe forum, Moriko27. Deja ai participat la 2 intalniri? Ma uimesti si iti transmit felicitari! Imi pare rau ca nu ne-am cunoscut!

Offline moriko27

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #293 : Joi, 02 Septembrie 2010, 21:35 »
Merci mult cu siguranta ne vom intalni cat de curand :)

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #294 : Joi, 02 Septembrie 2010, 21:37 »
Merci mult cu siguranta ne vom intalni cat de curand :)
Moriko, la ce intalniri ai participat, daca nu sunt prea indicreta?

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #295 : Joi, 02 Septembrie 2010, 22:21 »
Bine v-am RE_gasit !

bine ai re-venit, FIF! imi amintesc de tine, tu esti din vechea garda, cand am intrat eu pe forum prin martie, tu deja dezbateai in stanga si dreapta.  sper ca ai avut o vara fierbinte si buna! admin iti poate spune daca se face un nucleu la constanta si poate chiar te intereseaza pe tine sa deschizi clubul marii negre :) din cate am vazut exista "miscare la bucatarie", in sensul ca se pregateste o iesire sambata seara si probabil si duminica.  a se vedea pe ayouni business class. asa ca poti sa-ti amani zborul pana duminica daca doresti.  o seara buna.
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline Ayouni

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1918
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #296 : Joi, 02 Septembrie 2010, 22:23 »
As vrea sa salut si eu toti membri acestui club minunat care mi-au dat ocazia sa-mi alung singuratatea ce ma acaparase de ceva timp.Aceste doua iesiri pe care le-am avut inpreuna au insemnat foarte mult pentru mine .Am revenit la viata (cum s-ar spune)si ma bucur nespus de mult ca mi-ati fost alaturi .Deja ma simt ca intr-o familie.Felicitari organizatorilor si s-o tinem tot asa  :)

moriko, bine ai venit pe forum! ca in real deja ne cunoastem si stim ce femeie exceptionala esti! frumoase sunt cuvintele tale despre intalnirile noastre de pana acum, de fapt au fost trei: bulgaria, mogosoaia si busteni!  :)
"Stay hungry, stay foolish!" (Steve Jobs)

Offline FIF

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • cine urca mai sus?
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #297 : Joi, 02 Septembrie 2010, 23:34 »
Bine v-am RE_gasit !

bine ai re-venit, FIF! imi amintesc de tine, tu esti din vechea garda, cand am intrat eu pe forum prin martie, tu deja dezbateai in stanga si dreapta.  sper ca ai avut o vara fierbinte si buna! admin iti poate spune daca se face un nucleu la constanta si poate chiar te intereseaza pe tine sa deschizi clubul marii negre :) din cate am vazut exista "miscare la bucatarie", in sensul ca se pregateste o iesire sambata seara si probabil si duminica.  a se vedea pe ayouni business class. asa ca poti sa-ti amani zborul pana duminica daca doresti.  o seara buna.
da... dezbateam p'aci cand amu un veac! vara a fost pre afierbinte din pacate!
si si mai rau imi pare ca nu pot ramane peste week-end, dar am deja programul stabilit, cu intalniri pana duminica dim!

poate data viitoare si poate reusim sa adunam si constantenii!
nb @ll

camym

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #298 : Miercuri, 08 Septembrie 2010, 13:02 »
Buna ziua, sunt noua pe forum si sunt interesata de actiunile acestei comunitati.Tot din Constanta sunt si eu.Daca se misca ceva legat de un club la Marea Neagra, doresc sa fiu si eu cooptata.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #299 : Miercuri, 08 Septembrie 2010, 13:30 »
Bine ai venit camym! Speram sa finalizam totul inainte de plecarea in Delta, dar din pacate, nu am resuit. Daca ai sa urmaresti forumul, o sa gasesti in curand toate informatiile. Oricum sunt destul de multi inscrisi din Constanta.