Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967024 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

varsator38

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #840 : Duminică, 04 Martie 2012, 14:31 »
Buna Tina si bine ai nimerit :)
sigur te vei simti bine in aceasta comunitate,daca iti doresti sa te simti bine!

Offline Cristina M

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #841 : Duminică, 04 Martie 2012, 14:36 »
Multumesc!

llum71

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #842 : Duminică, 04 Martie 2012, 20:55 »
Bun venit Tina si Sorin!!

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #843 : Duminică, 04 Martie 2012, 21:01 »
 bun venit celor noi.
sorin, zici ca esti tragator cu arcul? hm. Vara trecuta l-am rugat pe un domn, dintr-o curte vecina, sa nu-si mai indrepte arma lui Robin Hood (un arc de imense dimensiuni :)) spre casa mea, ca erau copiii prin curte.... sa fi fost tu acela?  :D

silviu

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #844 : Duminică, 04 Martie 2012, 21:35 »
o fi fost eros :-\

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #845 : Duminică, 04 Martie 2012, 21:51 »
cred ca eros presteaza cu instrumente mai fine decat ustensila aceea enorma.

Offline mornelush

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #846 : Marți, 06 Martie 2012, 22:42 »
Buna seara,

Sunt noua pe aici. Weekendul acesta am fost in Sibiu.Acolo am aflat despre Singlescamp, ieri am citit cate ceva  si azi va scriu. E frumos ce se intampla si e minunat ca cineva a avut aceasta initiativa.   :applause: Sunt din Bucuresti si as fi vrut ceva detalii despre ce se intampla pe aici.Sigur ca Sibiul e un oras superb, dar pentru ca tocmai m-am intors de acolo, o sa mai aman putin  participarea la Tabara New Entry.
Salut cu drag pe toata lumea  :)

Cornelia

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #847 : Miercuri, 07 Martie 2012, 00:03 »
Bun venit, tiza mea! (Nickname-ul meu este o anagrama  ;) ) Cu tine, suntem, din cate stiu eu, cel putin 5 cu acest nume.  :thumbup:
Cred ca eu sunt "de vina" pentru ceea ce-ai aflat despre Singles Camp...  :dance:
Pana la o prima tabara New Entry, poti sa intri si pe topicul "Singles Camp in zona". La Bucuresti exista deja un grup care, spre deosebire de cei din zona mea - Sibiu, mai ies si asa, spontan, impreuna, la o cafea sau la teatru, fara sa fie nevoie neaparat de organizarea unei tabere nationale... Iti doresc sa te simti bine cu noi si noi cu tine, si pe forum, si life, in tabere!  :pleasantry:

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #848 : Miercuri, 07 Martie 2012, 02:39 »
Bun venit printre noi celor mai noi inscrisi. Sunt convins ca va veti simti bine aici  O0 Daca veti vrea, desigur!
Chiar, voi cei din Sibiu de ce nu faceti si intilniri intre voi, dincolo de excursiile organizate? Pare ca sunteti destul de multi pentru asta, aveti si topic pe forum :) Sa nu aiba nimeni initiativa pe acolo?

silviu

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #849 : Miercuri, 07 Martie 2012, 09:59 »
cred ca eros presteaza cu instrumente mai fine decat ustensila aceea enorma.
ustensila aia enorma e pentru misandre ;D

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #850 : Joi, 08 Martie 2012, 18:38 »
bun venit tuturor proaspetilor prieteni. :flori:
voua celor timizi si firavi (ca incepatori), sa nu va fie teama de lejeritatea si nonsalanta celor cu vechime.
dupa un new entry ca al meu, unde-i veti cunoaste pe predecesori, credeti-ma ca va veti transforma in adevarati profesionisti. :whistle:
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Offline mornelush

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #851 : Luni, 12 Martie 2012, 13:38 »
Multumesc foarte mult pentru mesaj, pentru precizarile facute, pentru indrumari si pentru timpul alocat. In mare ma lamurisem cam despre ce e vorba, cred ca poate fi si placut si interesant sa-ti petreci timpul cu Oameni asemeni tie. E o initiativa minunata si cred ca ati primit deja suficiente felicitari pentru a va rasplati eforturile si a va determina sa continuati.

Eu sunt o persoana single, dar nu ma incadrez nici la "nu am pe nimeni" (am doi copii minunati care inca sunt cu mine), nici la "foarte putin sociabila", nici la  "foarte pretentiosi sau sofisticati". Ideal ar fi fost sa aman putin inscrierea pana o sa-mi rezolv niste probleme personale in curs de derulare, dar am vazut persoane atat de entuziasmate ca am fost chiar curioasa. In orice caz, pentru ca acum nu pot participa la o tabara de new entry, ma gandesc ca poate vor fi alte evenimente pe zona Bucuresti, la care as participa bucuroasa daca as fi invitata.

Am o singura intrebare pentru dvs sau pentru cineva care stie mai multe despre aceasta comunitate: inteleg ca participarea la evenimentele organizate nu are drept criteriu varsta participantului. Daca grupul este mic si se intampla ca cei care participa sa fie cu totii de o varsta diferita mult de a ta...cam cum merge socializarea???  Eu nu cred nimic pentru ca nu am participat la evenimente similare, e doar o intrebare. No offense!

Multumesc dvs. si tuturor celor care ne-au facut urari de bun venit si va doresc tuturor sanatate maxima si buna dispozitie pe masura!

Cornelia

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #852 : Luni, 12 Martie 2012, 14:11 »
In orice caz, pentru ca acum nu pot participa la o tabara de new entry, ma gandesc ca poate vor fi alte evenimente pe zona Bucuresti, la care as participa bucuroasa daca as fi invitata.

Am o singura intrebare pentru dvs sau pentru cineva care stie mai multe despre aceasta comunitate: inteleg ca participarea la evenimentele organizate nu are drept criteriu varsta participantului. Daca grupul este mic si se intampla ca cei care participa sa fie cu totii de o varsta diferita mult de a ta...cam cum merge socializarea???  Eu nu cred nimic pentru ca nu am participat la evenimente similare, e doar o intrebare. No offense!

...


intalnirile din Bucuresti le gasesti aici, daca vreuna din intalniri iti face cu ochiul, esti asteptata cu drag, cat despre varste, sunt destul de diferite dar asta nu a fost niciodata un impediment in a ne simti bine unii in compania celorlalti  :)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #853 : Luni, 12 Martie 2012, 17:31 »
ustensila aia enorma e pentru misandre ;D

pentru misandre tre' spargator de pietre.  ;D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #854 : Luni, 12 Martie 2012, 18:27 »
 :offtopic: