Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967228 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1005 : Miercuri, 16 Mai 2012, 10:15 »
Bine ati venit cu totii!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1006 : Miercuri, 16 Mai 2012, 15:43 »
Ei, sunt si pe lista. Uite, aici, în expresia ”cu toții”  :happy:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline iana

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 177
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1007 : Miercuri, 16 Mai 2012, 23:15 »
Seara buna tuturor (sau mai bine noapte buna)  :)
Sunt din Bucuresti si singura de aproape un an (divortata proaspat dupa 25 de ani de casnicie). Nu-mi este usor, dar sunt o fire sociabila, imi place literatura, imi place sa calatoresc si intotdeauna spatiile deschise mi-au hranit sufletul. Imi place sa fiu intre oameni si ma bucur de existenta acestui site.

Saturnianul

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1008 : Joi, 17 Mai 2012, 03:08 »
Bun venit Corika, Ludmila, Sophi, Iana si wonderland! (ie-te ca nu mai esti la gramada te-am specificat IO :))

Iana am inteles ca tie iti place sa fii printre oameni. Dar trebuie sa precizez io nu sunt om. Sunt extraterestru. Un extraterestru ratacit pe Terra. M-au exilat acilea. Intre timp am capatat apucaturi umane dar originile nu s-au pierdut. Era doar o informare. Valabila pentru toti, de altfel. Sa stiti ca printre atitia oameni e si un neom  :whistle:

Offline Littlelight

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Valorezi atat cat valoreaza inima ta!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1009 : Joi, 17 Mai 2012, 06:50 »
Buna dimineata!

Sunt o noua membra a comunitatii "Singles camp" si va salut cu drag pe toti, chiar daca inca nu ne cunoastem. Sper ca acest lucru sa se intample curand si sa avem multe ocazii sa ne intalnim si sa ne petrecem timpul impreuna.

Imi doresc foarte mult sa-mi fac prieteni noi cu care sa impartasesc si bune si rele si alaturi de care sa petrec clipe frumoase!

Va doresc o zi minunata.

Luminita

Offline Monique

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 274
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1010 : Joi, 17 Mai 2012, 06:54 »
Bine ai venit !

Offline Littlelight

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
  • Valorezi atat cat valoreaza inima ta!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1011 : Joi, 17 Mai 2012, 07:25 »
Multumesc, Monique! E minunat sa te trezesti dimineata si sa descoperi ca ai noi prieteni!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1012 : Joi, 17 Mai 2012, 08:01 »
Bun venit Corika, Ludmila, Sophi, Iana si wonderland! (ie-te ca nu mai esti la gramada te-am specificat IO :))

Multumesc, Saturnianule! De unde concluzia că....mă văd din spațiu! *|*
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ludmila

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 59
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1013 : Joi, 17 Mai 2012, 23:09 »
Seara buna oamenii buni, respectiv"extraterestri"(Saturnianul)! Ma bucur sa va cunosc, online deocamdata...,   *|* Le multumesc celor care mi-au urat bun venit si le doresc toate cele bune,iar tie Gigi, drumuri bune si timp pe placul tau.... Calatorie placuta!  :worship:

Offline angelica6767

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1014 : Joi, 24 Mai 2012, 19:31 »
Sunt Angi si ii salut pe toti cei care fac parte din Single Camp!Mi se pare o idee minunata! M-am inscris mai de multa vreme,dar nu am vorbit si nu am scris ceva pana acum.In momentul de fata sunt fara partener,dar nu consider ca sunt singura pentru ca va am pe voi! Si singuratatea este benefica,in felul ei.Ma bucur ca va scriu,chiar daca nu va cunosc sunt convinsa ca sunteti niste oameni minunati,dornici de a comunica, dornici de a face lucruri frumoase.Pentru inceput m-am inscris in excursia la Cheile Turzii,de pe 15 iunie.Sunt din Bucuresti,cartier Berceni.Nu am masina.Intentionez sa merg cu o masina de la autogara Militari,pana la Sibiu.Daca mai are cineva aceasta intentie,fiind din Bucuresti,si daca doreste,putem merge impreuna. Va imbratisez pe toti cu mult drag.

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1015 : Joi, 24 Mai 2012, 19:38 »
Bun venit printre noi, Angi  :)  :flori:
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Offline angelica6767

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1016 : Joi, 24 Mai 2012, 20:14 »
Multumesc! Bun gasit, Guesswho! :thumbup:

Offline vgaby

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1017 : Sâmbătă, 26 Mai 2012, 21:41 »
Sunt Gabi, am 44 ani , locuiesc in Cluj si sunt divortat de un an.  Hobbyul meu este sa calatoresc si  imi place  sa socializez, iar aceasta comunitate imbina in mod fericit aceste 2 pasiuni.M-am inscris in excursia din Cheile Nerei, un loc pe care visam de mult sa il explorez.Sunt convins ca si compania va spori farmecul locurilor.Singurele emotii se datoreaza faptului    caci 18  din cei 20 de participanti inscrisi sunt de  genul feminin... :yeah: .Deci se pare ca intr-adevar destinatia este un colt al paradisului : :dance:

Offline Guesswho

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1907
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1018 : Sâmbătă, 26 Mai 2012, 21:47 »
bine ai venit vgabi, iti doresc sa te simti bine in comunitatea SC  :)
daca te vei simti la Cheile Nerei ca intr-un colt de paradis sa ne povestesti si noua  ^-^
Toata lumea iti vrea binele. Nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!

Caroline

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1019 : Duminică, 27 Mai 2012, 19:14 »
daca te vei simti la Cheile Nerei ca intr-un colt de paradis sa ne povestesti si noua  ^-^

Eu nu mai pun daca inainte, sunt sigura de asta. Si sigur vreau povesti, fiindca mi-e ciuda pe mine ca eu n-o sa pot fi acolo.  *|*