Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967648 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1110 : Vineri, 29 Iunie 2012, 14:43 »
oau...ti-am starnit curiozitatea?!...cred ca sunt batranul satului(sitului):)...pai am 55 de rotatii in jurul soarelui si jumatate
La mulţi si fericiţi ani! Frumoasă vârstă!  :)

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1111 : Vineri, 29 Iunie 2012, 14:57 »
1-mrrrrrr...:)))...almi_gabi...dadadada...de fapt sunt rupt din soare si am dat si eu o raita pe pamant:)))
2-luciamanta...adevarul este ca si eu vreau sa scot capul din mina...ajunge cat am stat,mi-am facut norma ...chiar imi doream sa gasesc un grup dispus ptr a merge in  excursii si alte activitati interesante...e necesar sa cooptam  membrii noi...sa insufleteasca viata sitului,dar mai ales viata reala...ptr ca ,banuiesc,au plecat f multi din diverse motive

Offline Veronica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1112 : Sâmbătă, 30 Iunie 2012, 18:20 »
Bine v-am gasit!
Sunt noua pe aici si putin...stinghera. Vrea cineva sa ma "ghideze" putin pentru inceput?? :-[  :help:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1113 : Sâmbătă, 30 Iunie 2012, 19:27 »
Bine v-am gasit!
Sunt noua pe aici si putin...stinghera. Vrea cineva sa ma "ghideze" putin pentru inceput?? :-[  :help:

Bine ai venit Veronica!
ne pricepem de minune la  "ghidusiii"    :magic:

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1114 : Sâmbătă, 30 Iunie 2012, 19:47 »
buna seara pe canicula!...
buna ,Veronica!...
singuraticilor,eu plec la VIVA...unde este muzica,este si voie buna...iar luni,ma plimb prin centrul istoric,poate dau de voi :)))...

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1115 : Duminică, 01 Iulie 2012, 05:55 »
Bine v-am gasit!
Sunt noua pe aici si putin...stinghera. Vrea cineva sa ma "ghideze" putin pentru inceput?? :-[  :help:
Bine ai venit, Veronica! Sa nu te simti stinghera, rostul acestui Singles Camp este acela de a ne bucura pe fiecare, de a ne umple viata de frumos si prieteni! Daca esti din Bucuresti, ne putem intalni azi in centrul vechi, dupa care am putea descinde si in alta parte (vor fi prezenti si alti membri ai Singles Camp). Ar fi bine sa urmaresti subtopicul "Bucuresti" din cadrul topicului "Singles Camp in zona". Pe curand, Veronica! :) :giggle:

Offline Veronica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1116 : Duminică, 01 Iulie 2012, 21:44 »
Multumesc frumos pentru primire si pentru incurajari! Din pacate nu sunt din Bucuresti si imi pare rau ca nu ne putem vedea inca.

Offline Veronica

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 13
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1117 : Duminică, 01 Iulie 2012, 21:45 »
Bine ai venit, Veronica! Sa nu te simti stinghera, rostul acestui Singles Camp este acela de a ne bucura pe fiecare, de a ne umple viata de frumos si prieteni! Daca esti din Bucuresti, ne putem intalni azi in centrul vechi, dupa care am putea descinde si in alta parte (vor fi prezenti si alti membri ai Singles Camp). Ar fi bine sa urmaresti subtopicul "Bucuresti" din cadrul topicului "Singles Camp in zona". Pe curand, Veronica! :) :giggle:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1118 : Luni, 02 Iulie 2012, 00:42 »
Multumesc frumos pentru primire si pentru incurajari! Din pacate nu sunt din Bucuresti si imi pare rau ca nu ne putem vedea inca.

draghe , dar exista taberele nationale unde se mai vede om cu persoana  oO
si apoi mai sunt si alte zone deschise in acea sectiune ; nu esti apropape de nici una ?  :)

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1119 : Luni, 02 Iulie 2012, 09:32 »
almi_gabi...tradatoareo:):P...stai ascunsa...numai virtual stii sa dansezi!...noi am dansat real la VIVA:)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1120 : Luni, 02 Iulie 2012, 14:09 »
almi_gabi...tradatoareo:):P...stai ascunsa...numai virtual stii sa dansezi!...noi am dansat real la VIVA:)

draghe, la viva trebuie sa consum prea multa energie si eu sunt prin natura mea o pisica lenesa, comoda si cu o multime de nazuri asa cum sta bine unei feline get beget  oO

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1121 : Luni, 02 Iulie 2012, 15:28 »
almi_gabi...miorlau!...la taste vad ca esti energica,miaunici!...aham...tu tre sa fii luata in carca ca sa danseze motanu cu tine:)...iar pe munte,bagata in rucsac...

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1122 : Marți, 03 Iulie 2012, 10:32 »
mda...pe canicula asta vi s-au topit si tastele:)...si tacerea spune multe:))

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1123 : Marți, 03 Iulie 2012, 15:33 »
Neo, daca urmaresti si alte topicuri, ai sa poti constata ca sunt destui vorbareti pe forum.  :)

Offline neo

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 60
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1124 : Marți, 03 Iulie 2012, 16:04 »
dadadada...am observat asta...scrisul te scapa de timiditate:)))...vineri dupa-amiaza plec la Mangalia,impins de apusul de soare...pana duminica in noapte,sa ma insoteasca luna descrescatoare ...acum este luna plina...