Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967689 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline ingrid

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1425 : Duminică, 09 Decembrie 2012, 19:35 »
Buna tuturor! Cautam o vacanta de vara pentru persoane singure, sunt si eu in acest grup, si v-am descoperit pe voi. Imi doresc sa particip la actiunile voastre si sa va cunosc. Ganduri bune initiatorilor si celor care fac sa mearga mai departe acest proiect.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1426 : Luni, 10 Decembrie 2012, 00:44 »
BUna Ingrid! Sunt pe aici destule vacante de vara. Singurul dezavantaj este ca pana la vara mai sunt cateva luni bune , dar avantajul este ca pana atunci ai tot timpul sa iti alegi ce iti place de la sectiunea de tabere.  :)

Offline ingrid

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1427 : Marți, 11 Decembrie 2012, 09:42 »
Buna Almi_Gabi! Am vazut ca pentru excursiile in Europa se fac rezervari inca de pe acum. M-ar tenta cea in Venetia si Adriatica, am citit cateva impresii din anii trecuti, sunt foarte bune.

Offline Luca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1428 : Joi, 13 Decembrie 2012, 23:44 »
#Invalid YouTube Link#Buna seara , sunt Gabriela din Constanța si mă bucur sa va cunosc.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1429 : Vineri, 14 Decembrie 2012, 07:18 »
Bine ai venit Luca! Ai ajuns aici intr-o perioada in care nu se organizeaza actiuni. In afara de Revelion evident si pentru care nu mai sunt locuri disponibile. Primul eveniment la care o sa ne intalnim, o parte, este Carnavalul de la Sibiel, o traditie deja. Dupa care este o tabara pentru cei nou intrati, la Sighisoara. Deci cel putin pentru inceput n-o sa ne poti cunoaste decat virtual...

Pentru postarea youtube, nu trebuie decat sa iei cu copy ceea ce apare in browser pentru clipul pe care vrei sa-l postezi si apoi "paste" aici. Atat si dupa ce dai "post" mesajului tau, apare.

Offline Luca

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1430 : Sâmbătă, 15 Decembrie 2012, 18:06 »
Buna seara din nou. Am văzut ca nu sunt acțiuni in aceasta perioada dar am completat un formular in care va ziceam ca asi dori sa particip la week-endul de la Sighisoara si la excursia din Septembrie din Spania. Ați primit acel formular ? 
Cât despre mentionarea unui link YouTube nu știu de ce a apărut. Nu sunt foarte familiarizata cu Internetul dar mai lucrez la acest lucru. O seara plăcută !

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1431 : Duminică, 16 Decembrie 2012, 14:45 »
Am primit formularul cu inscrierea in cele doua excursii, Luca. O sa fi contactata de Samiza, din agentie.
Orice tine de partea tehnica si de folosire a forumului, nu ezita sa ma intrebi daca ai probleme.

Offline Aurora

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1432 : Duminică, 16 Decembrie 2012, 23:24 »
Buna sa va fie mereu , inima !
Ma numesc Aurora si am 48 ani; divortata ,nu am copii.Locuiesc si lucrez de doi ani in Medias...si merg aproape in fiecare week-end "acasa' la Sibiu.
 Ma bucur mult ca existati...nu numai virtual...Vad ca activitatea prioritara a Comunitatii este chiar intalnirea si trairea laolalta .
Sper sa reusesc  sa ma alatur grupului si sa va cunosc cat mai curand!
S-auzim de bine!
Sa ne vedem cu bine !

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1433 : Luni, 17 Decembrie 2012, 08:58 »
Buna sa va fie mereu , inima !
.....

Bine ai venit Aurora!  :)

Offline otiliamano

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • eu ... cu bune si rele ....
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1434 : Luni, 17 Decembrie 2012, 14:52 »
Buna ziua va spun si eu! si Bine v-am gasit!
Imi pare doar rau ca v-am gasit asa tarziu si nu pot participa la Revelion
Dar cu siguranta voi participa la alte actiuni in 2013

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1435 : Luni, 17 Decembrie 2012, 15:18 »
Bine ai venit, Otilia!

Offline otiliamano

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
  • eu ... cu bune si rele ....
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1436 : Luni, 17 Decembrie 2012, 15:20 »
Multumesc!! si Bine v-am gasit!! :)

Offline lecs

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1437 : Marți, 18 Decembrie 2012, 12:26 »
Salutari tuturor
Ma primiti si pe mine? :-\.Ma numesc Alex si is din Bucuresti.Momentan is student la Litere si Limbi Straine.Principala mea pasiune este calatoritul.Asta a inceput din 2009, reusind sa strang pana acum peste 60 orase/sate vizitate din tara si vreo 4 din afara.De fiecare data am calatorit singur(cu trenul in 99% din cazuri), negasind un partener potrivit de calatorie.Dar pot spune ca mi-o prins bine, caci am invatat sa ma descurc in foarte multe imprejurari.Intr-unele din cele peste 60 de orase am revenit cu drag(chiar de peste 10 ori in fiecare)...Sper ca si aici sa fiu bine primit si sa pot participa in excursiile voastre si nu in ultimul rand sa putem socializa:D
                                                                                 Va imbratisez cu drag>:D<

Offline Karola

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1438 : Marți, 18 Decembrie 2012, 12:34 »
Bine ai venit! Si noi te imbratisam cu drag!! :kissing:

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1439 : Marți, 18 Decembrie 2012, 12:36 »
Salutari tuturor
Ma primiti si pe mine? :-\.Ma numesc Alex si is din Bucuresti.Momentan is student la Litere si Limbi Straine.Principala mea pasiune este calatoritul.Asta a inceput din 2009, reusind sa strang pana acum peste 60 orase/sate vizitate din tara si vreo 4 din afara.De fiecare data am calatorit singur(cu trenul in 99% din cazuri), negasind un partener potrivit de calatorie.Dar pot spune ca mi-o prins bine, caci am invatat sa ma descurc in foarte multe imprejurari.Intr-unele din cele peste 60 de orase am revenit cu drag(chiar de peste 10 ori in fiecare)...Sper ca si aici sa fiu bine primit si sa pot participa in excursiile voastre si nu in ultimul rand sa putem socializa:D
                                                                                 Va imbratisez cu drag>:D<
Aici vei trai momente frumoase. Vei intalni oameni veseli care stiu sa se bucure de viata. :)