Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967068 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline netgamero

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 83
  • Vali (Sibiu)
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1470 : Joi, 10 Ianuarie 2013, 19:03 »
Multumesc, Caroline. M-am inscris, am platit, sper sa ne vedem la carnaval. Poate ne grupam pentru transport daca suntem mai multi din Sibiu, dar mai vorbim pana atunci. Tu de unde iti faci rost de costum, ai vreo idee? Eu am printre prietenii de pe facebook un profil din sibiu, care se numeste chiar asa: costume carnaval.  :thumbup:

Offline AncaBristan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1471 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 16:19 »
Buna tuturor, e prima data cand scriu pe un forum...imi place ideea despre aceste calatorii, mi-ar face placere sa particip in masura in care imi voi permite, poate impreuna cu cele doua fetite ale mele...

Offline paulette

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 89
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1472 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 16:23 »
Bine ai venit, Anca!

Offline AncaBristan

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1473 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 16:35 »
Acest Sibiel imi starneste curiozitatea, asa ca imi propun sa ajung acolo. E ca si cum ai spune "dumbrava minunata"  :flori:

Offline Gabriela S

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
  • Bine v-am gasit!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1474 : Sâmbătă, 12 Ianuarie 2013, 23:59 »
Bine v-am gasit!!!! Ma bucur ca voi fi cu voi in urmatoarele mele vacante.Sint din Bucuresti, am 57 ani(sper ca nu sint prea batrina....), si asta vara am fost singura plecata 10 zile pe Valea Prahovei, fiindca nu am avut cu cine sa merg...si mi-am promis ca nu voi mai face asta niciodata.
Acum voi merge cu voi, si ma bucur daca ma veti integra in grupul vostru.
Va pup pe toti!!! :)
E atita rutina si atit de putin adevar, dar pt. adevarul acesta putin si rar ,merita sa traim!

Offline radi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
  • show must go on
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1475 : Duminică, 13 Ianuarie 2013, 13:35 »
buna comunitate de singles :) nu-mi vine sa cred ca am gasit asa ceva si felicit ideea si oamenii care au creat si mentin frumoasa comunitatea asta. deja am si gasit cateva locuri virtuale pe unde sa bantui (topic cu muzica, fotografii si carti) si poate o sa ajung si in cateva locuri mai reale pentru ca am gasit excursii foarte frumoase pe aici :).
ce ar fi de zis despre mine? sunt singura cam de 2 ani, am divortat dupa vreo 15 ani de relatie. singuratatea a fost o spaima cumplita pentru mine pentru ca nu fusesem niciodata singura. dar s-a dovedit a fi o excursie frumoasa in a ma descoperi si cateodata nu-mi vine sa cred cate lucruri am facut in acesti 2 ani. nu zic ca a fost usor ci doar ca a meritat efortul. acum traiesc cu spaima ca nu m-as mai putea adapta la o viata in doi :))).

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1476 : Duminică, 13 Ianuarie 2013, 14:08 »
Bine ati venit, Gabriela si Radi! Cu siguranta o sa ne intalnim intr-una dintre actiunile nationale, afara sau in tara, aveti amandoua profile foarte compatibile cu adresabilitatea acestui proiect.

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1477 : Duminică, 13 Ianuarie 2013, 15:27 »
acum traiesc cu spaima ca nu m-as mai putea adapta la o viata in doi :))).
[/quot
Ai venit exact unde trebuie.  :flori: Singles camp iti va schimba viata in bine.
Eu sunt singura de 5 ani si drumetiile mele cu Singles Camp m-au readus la viata. Multumesc lui Gigi care mi-a transmis involuntar sentimentul ca pot sa merg mai departe cu viata si sa sper ca va veni o zi cand mi se vor indeplini dorintele. Depinde numai de noi.

Offline deli_a

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 185
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1478 : Luni, 14 Ianuarie 2013, 13:38 »
Bine ati venit !
Anul trecut, exact la inceput de ianuarie, descopeream si eu acest forum.... si, iata, am petrecut impreuna cu prietenii din SC un an incredibil de frumos si de plin de evenimente  :thumbup:
Astept sa ne cunoastem si in real, nu doar in lumea virtuala...  :)
"Viseaza ca si cand ai trai vesnic si traieste ca si cand ai muri azi, caci nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai."

Offline Ela Adela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1479 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 19:54 »
Salutare tuturor, ma bucur ca v-am gasit si sper sa petrecem cat mai multe clipe frumoase impreuna.Eu sunt din Bucuresti,am 40 de ani si sunt divortata de 3ani.

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1480 : Miercuri, 16 Ianuarie 2013, 21:21 »
Salutare tuturor, ma bucur ca v-am gasit si sper sa petrecem cat mai multe clipe frumoase impreuna.Eu sunt din Bucuresti,am 40 de ani si sunt divortata de 3ani.
bine ai venit in grupul nostru. Viata merge mai departe.  :flori:

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1481 : Joi, 17 Ianuarie 2013, 08:48 »
Salutare tuturor, ma bucur ca v-am gasit si sper sa petrecem cat mai multe clipe frumoase impreuna.Eu sunt din Bucuresti,am 40 de ani si sunt divortata de 3ani.

Bine ai venit Ela Adela!  :) Si eu sunt din Bucuresti.
Am vazut ca intrebai pe un topic daca exista locatii unde se fac intalniri ale membrilor SC. Nu exista o locatie fixa. Ne mai intalnim pe la un club, pe la o ceainarie, pe la un fim, vara dam cate o raita printr-un parc si apoi "adastam" la o terasa.
Ca sa vezi partea Singles Camp Zonal trebuie sa ai un numar de 50 de postari. 

Offline Carmen30

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1482 : Vineri, 18 Ianuarie 2013, 19:37 »
Buna seara! Am intrat din intamplare pe acest site si mi s-a parut foarte serios... ce pot spune despre mine? Sunt Carmen, am 30 de ani si visez sa ma indragostesc de un om autentic cu mult bun-simt si dornic sa ofere.
O seara frumoasa!
Spre tine...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1483 : Vineri, 18 Ianuarie 2013, 19:42 »
Bine ai venit Carmen!
O seara placuta si tie!  :)

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1484 : Vineri, 18 Ianuarie 2013, 20:28 »
Buna seara! Am intrat din intamplare pe acest site si mi s-a parut foarte serios... ce pot spune despre mine? Sunt Carmen, am 30 de ani si visez sa ma indragostesc de un om autentic cu mult bun-simt si dornic sa ofere.
O seara frumoasa!
Eu iti doresc sa te indragostesti de barbatul potrivit pentru tine.  :flori: