Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967537 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline maria MARIA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1575 : Miercuri, 20 Februarie 2013, 15:51 »
Bun venit, Maria ! Ai nimerit bine ! Mai citeste prin forum in sus si in jos si vei vedea ca suntem la fel ca tine, oameni "single" dornici de comunicare si de actiuni de mare calitate petrecute impreuna.
Multumesc, Deli_a! Abia astept sa ne cunoastem mai bine!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1576 : Miercuri, 20 Februarie 2013, 16:31 »
Bun venit Maria
Acum parca ma simt si eu mai vechi ;) si sa stii ca de acum inainte nu mai conteaza zona, conteaza doar forumul si taberele :D

Faină și prietenoasă perspectivă! Are dreptate mvjhon. Pentru vacanțele dorite nu contează nici zona, nici distanța. Iar forumul te ajută să îi cunoști sau sa menții legătura cu ceilalți.

Bun venit, Maria.
Și eu una nouă-veche :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline jason

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1577 : Joi, 21 Februarie 2013, 00:40 »
Salutare, sunt din Ploiesti, numele meu de "scena" este Jason..despre mine, mai multe..poate pe parcurs.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1578 : Joi, 21 Februarie 2013, 05:24 »
Salutare, bine ai intrat în scenă. Așteptăm...reprezentația  :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ceccyll

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 42
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1579 : Joi, 21 Februarie 2013, 11:49 »
Buna Maria si Jason :) Suntem ceva "noi" in ultimele zile:) Jason, pe Freddy il lasi acasa, da ? :D

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1580 : Joi, 21 Februarie 2013, 14:18 »
salut

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1581 : Joi, 21 Februarie 2013, 14:53 »
salut

Mari_a

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1582 : Joi, 21 Februarie 2013, 14:59 »
salut   :)

Jason, pe Freddy il lasi acasa, da ? :D
:2funny:  Mie mi-a venit in minte Jason...Donovan! Ala cu "Too many broken hearts ♫♪ ♪♪♪"!

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1583 : Joi, 21 Februarie 2013, 15:01 »
e cine din cj pe aici?

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1584 : Joi, 21 Februarie 2013, 15:02 »
cineva..uff ce greu merge..

Mari_a

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1585 : Joi, 21 Februarie 2013, 15:07 »
lory, "Bine ai venit in grupul nostru!"  :)
Dupa ce scrii un mesaj, ai 15 min.la dispozitie daca vrei sa-l modifici. E un buton sus, in dreapta mesajului, cu "Modify"...

Din cate stiu eu, sunt si persoane din Cluj, din Dej... Suntem de peste tot!  :)

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1586 : Joi, 21 Februarie 2013, 15:11 »
multumesc pt. ajutor...

lory

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1587 : Joi, 21 Februarie 2013, 20:09 »
.....sunt noua.....astept sa fiu contactata de singles, mai ales clujeni..sa aflu mai multe despre acest proiect..despre forum...nu prea ma descurc...cine se ofera??

Offline ceccyll

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 42
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1588 : Joi, 21 Februarie 2013, 21:31 »
salut   :)
 :2funny:  Mie mi-a venit in minte Jason...Donovan! Ala cu "Too many broken hearts ♫♪ ♪♪♪"!

 Nu-l stiu pe ala, dar urmatorul care mi-ar fi venit in minte e Statham :D

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #1589 : Joi, 21 Februarie 2013, 21:49 »
.....sunt noua.....astept sa fiu contactata de singles, mai ales clujeni..sa aflu mai multe despre acest proiect..despre forum...nu prea ma descurc...cine se ofera??


Nici eu nu sunt prea veche, dar pot să îți spun că nu e bine să aștepti să te contacteze cineva. Aici e cu...initiativă.
Ia-o usor, citește sectiunea cu regulamentele,   parcurge topicurile, articolele,  ca să simți pulsul forumului.
Sigur vei găsi ceva sa te intereseze, prezintă-te,  comentează acolo unde simti nevoia.

Urmărește topicul cu actiunile/excursiile  care te interesează - acolo vei afla cine pentru ce plecare e interesat, de unde este.
Pentru Sighișoara, de exemplu, am văzut că s-a anunțat deja Diana, din Cluj, chiar a spus că e disponibilă sa mai ia si pe altii cu masina. După ce te inscrii (vezi că programul fiecărei excursii e prezentat în detaliu - găsești toate amănuntele), poti să o anunti pe Diana că vrei să mergi cu ea. Citește si recomandările pentru excursii - http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,585.0.html = sunt si niste reguli despre cum se impart cheltuielile când cineva te ia cu masina....

Pe scurt, ai rabdare. Intre timp citește ce e pe aici.
Dar nu aștepta - fii activă, cu initiativă, cere ajutor concret, pune întrebări la fel de concrete. Sunt suficienti forumisti mai vechi pe aici, care au și experiența mersului în excursie. Cu siguranta te îți vor răspunde.

Succes! :flori:
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.