Autor Subiect: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010  (Citit de 70524 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« : Luni, 19 Aprilie 2010, 12:48 »
Incepand de duminica, pana marti, se va desfasura a doua tabara Singles Camp, locatia fiind aceiasi, Pensiunea Sibiel.
Programul incepe la ora 18.00 cu prezentarea fiecaruia in sala de conferinte. Am rugamintea sa ajungeti pt check in cu cel putin 2 ore inainte, astfel incat sa nu lipseasca nimeni de la prezentare.
Ca si necesar vestimentar, sa revedeti ce am postat la 9 - 11 aprilie, insist pe echipament urcare: bocanc, pelerina de ploaie, un rucsac mic. Programul va cuprinde:
- prima seara foc de tabara, program karaoke
- a doua seara Forever Dance - reprezentatie si lectii de dans latino&standard
In cursul zilei de luni: dimineata, urcam pe Valea Cetatii, dupa amiaza - pictura pe sticla
In dimineata zilei de marti: cafeneaua sibiana, facem un tur al centrului medieval Sibiu, vizitam Bruckenthal-ul si apoi o cafea pe cunoscutele terase din Piata Mica.
Lista cu participantii inca nu este finalizata, o parte a achitat, alta este in curs. Va prezint mai jos lista si daca este cineva omis, sau mai sunt doritori, ma pot contacta.
Incepeti discutiile intre voi, pe acest topic, pt a va putea grupa la transport. Cine vine cu trenul, trebuie sa-mi comunice cand soseste, pentru a putea fi preluati din gara.
Participa:
francesca777
flori
cenoa
adria
dorina
krissunu
Doru
rox2na
bety
adrianab
marina
saturnianu
marlen_13
eli
Eugenia
roxana




Offline francesca777

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 793
  • after all...tomorrow is another day..:)
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #1 : Marți, 20 Aprilie 2010, 19:10 »
Buna seara,
eu am sa vin sigur cu autocarul  care pleaca din bucuresti la ora 12 si ajunge in Sibiu undeva pe la 16.30(opreste langa gara).Te contactez pe tine @admin? sau..cum se procedeaza? multumesc..seara buna

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #2 : Marți, 20 Aprilie 2010, 19:51 »
Da, cu 3 ore inainte de sosire, te rog un tf sa stabilim de unde te iau. Poate sa opreasca in diferite locuri din Sibiu, asa ca te rog intreaba unde are are sa stationeze.

Offline francesca777

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 793
  • after all...tomorrow is another day..:)
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #3 : Marți, 20 Aprilie 2010, 19:53 »
ok..am sa intreb zilele astea, sa pot da informatia exacta.Unde ar fi mai simplu sa-i spun sa ma lase? pentru ca a fost o perioada in care calatoream in fiecare weekend la sibiu si ma lasa unde il rugam.Multumesc :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #4 : Marți, 20 Aprilie 2010, 19:57 »
Daca te lasa la Ibis (fostul Continental) ar fi perfect. Am vazut ca acolo a lasat-o si pe mihaela_m, la tabara trecuta.

Offline francesca777

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 793
  • after all...tomorrow is another day..:)
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #5 : Marți, 20 Aprilie 2010, 20:02 »
Am inteles....in caz ca nu, ajung eu acolo cu un taxi.fara probleme.Multam fain.probabil voi veni impreuna cu @ saturnianul(ma intreba zilele trecute cum ajung).

luciamanta

  • Vizitator
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #6 : Marți, 20 Aprilie 2010, 22:26 »
Gigi, am si eu o intrebare scurta: cine este Doru? Am vazut ca va fi la Sibiel in perioada 25-27.04.2010, dar nu l-am gasit in lista membrilor pe forum? Astept cu nerabdare un raspuns. Va rog.

adria

  • Vizitator
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #7 : Marți, 20 Aprilie 2010, 22:32 »
buna seara tuturor
se "aude" nerabdarea din cuvintele voastre
eu vin cu masina, daca vreti, poftiti cu mine, francesca si saturniene
si ar mai ramane un loc disponibil

luciamanta

  • Vizitator
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #8 : Marți, 20 Aprilie 2010, 22:40 »
Petrecere frumoasa celor ce merg la Sibiel! Poate imi spune si mie cineva cine este Doru?

adria

  • Vizitator
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #9 : Marți, 20 Aprilie 2010, 22:42 »
multumim frumos, luciamanta
nu stiu cine este doru
poate ne spune gigi

Offline capsuna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 724
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #10 : Marți, 20 Aprilie 2010, 22:58 »
Nu toti membrii comunitatii Singles Camp sunt inregistrati si activi si pe forum. Deci un bob zabava si il veti cunoaste pe Doru.
P.S. Si eu astept sa-mi spune-ti cine este Doru!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13250
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #11 : Miercuri, 21 Aprilie 2010, 05:41 »
Sunt persoane, inregistrate in comunitate, care nu sunt inscrise pe forum, asa cum spunea Capsuna. Pe langa solicitarile de pe forum, sau Email, am primit si primesc si multe telefoane. Cu Doru s-a corespondat in acelasi fel. Are sa se prezinte in prima seara, la coctailul din sala de conferinte. Mai este atat de putin...deja incep sa am emotii!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #12 : Miercuri, 21 Aprilie 2010, 09:36 »
Va doresc tuturor celor care mergeti le Sibiel pe 25 aprilie distractie placuta si sa va simtitit minunat.

Imprejurimile sunt linistite. Pensiunea este dotata cu facilitati moderne si un stil placut. Mi-a placut foarte mult mobila - deosebita.
Iar pentru amatorii de adrenalina in zona exista o tiroliana. Cine vrea sa incerce, va indruma Gigi.

Succes si vreme frumoasa!


Offline steliana

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 5133
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #13 : Miercuri, 21 Aprilie 2010, 09:37 »
Admin.... dacă-mi simţi lipsa, dai un semnal telepatic.. şi următoarea secundă auzi râsul meu... cristalin .. de viaţă plin ;)
nihil sine deo

marcutza

  • Vizitator
Re: Tabara Sibiel 25 - 27 aprilie 2010
« Răspuns #14 : Miercuri, 21 Aprilie 2010, 10:11 »
distractie maxima va doresc si eu !!!
 nu-mi fac griji in privinta antrenului si a surprizelor placute, a programului inedit pt ca organizatorii sunt la superlativ restul depinde de voi, participantii  :)