Autor Subiect: Unde mergem in vacanta Singles Camp?  (Citit de 279858 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #795 : Miercuri, 02 Octombrie 2019, 22:39 »
Buna seara,
 
Exista posibilitatea organizarii unei excursii la Viena anul viitor?  :)

Sau anul acesta? Prin decembrie? ....  :whistle:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #796 : Joi, 03 Octombrie 2019, 07:52 »
Am in plan Viena, dar o altfel de Viena decat cea pe care de regula o fac agentiile. Doar ca trebuie sa vad cum o strecor. Sunt cateva lucruri foarte intresante, de care lumea nu stie. Unora mai vechi am reusit sa le arat, dar de vreo 3 ani n-am mai ajuns acolo.

Pt anul acesta in decembrie, cu siguranta nu...

Offline ligia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 45
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #797 : Duminică, 06 Octombrie 2019, 07:58 »
Eu imi doresc Israel , dar nu acela "bisericesc"  .

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #798 : Duminică, 06 Octombrie 2019, 09:27 »
Am in plan Viena, dar o altfel de Viena decat cea pe care de regula o fac agentiile. Doar ca trebuie sa vad cum o strecor. Sunt cateva lucruri foarte intresante, de care lumea nu stie. Unora mai vechi am reusit sa le arat, dar de vreo 3 ani n-am mai ajuns acolo.

Pt anul acesta in decembrie, cu siguranta nu...
Am reusit sa vad Viena, Bratislava, Budapesta in 2015 prin excursia  organizata de Gigi si Samiza , a fost atunci prima mea iesire cu SC , a fost exceptionala, ca deobicei, 
Andreea

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #799 : Vineri, 11 Octombrie 2019, 22:29 »
Buna seara tuturor!
Acum o saptamana, am descoperit Iasiul, alaturi de Lidia!  :bow: :flori:
In martie, am descoperit Bucurestiul, alaturi de Daniela!  :bow: :flori:
In aprilie, am descoperit Brasovul, alaturi de Diana!  :bow: :flori:
In iunie, am descoperit Braila, alaturi de Gabi!  :bow: :flori:
A fost tare, tare fain,  peste tot :applause: :flori:
Vreau sa mai descopar, alaturi de voi, si alte orase...
Stiu ca ai spus Gigi, ca, ai in plan, ca, in viitor, sa putem vizita si alte orase, in varianta asta... :yeah:
Te rog, si, mulțumesc mult  :bow:
Noapte buna tuturor  :angel:

Offline Ela58

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #800 : Marți, 15 Octombrie 2019, 11:23 »
Îmi plac inițiativele voastre.
Întrucât sunt foarte ocupată, mă interesează mai ales activități de week-end, precum și cele din lunile iulie sau august, când pot avea concediu. Urmăresc discuțiile celor cu mai multă vechime în acest grup. Eu sunt nouă și încă nu intervin și cu opinii, dar mă interesează dacă sunt mai mulți membri și din zona Moldova. Pentru mine, distanța e destul de mare pentru locații din Ardeal. Îmi place nespus zona și oamenii din Ardeal, în general, de aceea m-am și înscris la revelion în Tg. Mureș, dar ca să ajung acolo, voi avea nevoie de minim 6 ore. Așa încât, :) mă rog să nu ningă din abundență, deși de obicei ne dorim sărbători de iarnă cu zăpadă.

Offline estera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 37
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #801 : Marți, 15 Octombrie 2019, 17:02 »
Buna, dragilor!!!
Sunt de acord cu tine, Rami  :smitten:, am gasit Singles Camp de un an si  trei luni, am fost doar in 4 excursii interne, dar in fiecare am descoperit un oras pe care probabil de una singura nu l-as fi vizitat: Odorheiu Secuiesc, Tulcea, Vatra Dornei, Bucuresti...
Imi doresc si eu  la primavara iesiri in weekenduri cu descoperiri de orase .
Va pup pe toti si va multumesc inca o data ca existati!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #802 : Miercuri, 16 Octombrie 2019, 19:22 »
O sa lansam mai multe excursii de week-end incercand sa acoperim aproape toata tara. Pana in luna decembrie o sa apara cele de iarna-primavara, apoi dupa 10 ianuarie cele de vara. Nu lansam mai repede pt ca apar foarte multe razagandiri, probabil datorita inscrierilor de impuls. Asta da de lucru inutil in agentie si incerc sa evit pe cat se poate asta, pentru ca stiu ce volum de lucru e acolo...

Mai avem de lucru destul de mult si la externe, o sa continui insa doar cand vin din Japonia, dupa 19 noiembrie. Probabil ca saptamana aceasta mai lansam China, Portugalia, Kopaonik, Coasta de Azur, Maroc. Nu cred sa reusesc mai mult...At fi grozav sa pot si pe acestea...

Pt anul viitor am in pregatire la extern doua destinatii in premiera: Tarile Baltice in croaziera si Madrid + Dominicana. In schimb fata de ce am promis, a trebuit sa renunt la Seychelles (nu se mai fac croaziere in Indian), croaziera in fiorduri (poate insa sa o fac in locul Irlandei, pt ca acolo Brexit-ul nu este clar...) si la excursia in Germania-Austria, asta pt ca in august trebuie sa ma dedic mai mult nepotelului, care va fi atunci in vacanta.

Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #803 : Luni, 25 Noiembrie 2019, 11:45 »
Buna,
Am vazut evenimentele propuse pentru la anul.
Deocamdata, pentru intern, cam ..."subtire". Astept cu nerabdaresa mai treaca ceva timp, sa vad ce ne propune Admin Gigi.
Pana atunci, va salut cu drag!
👵

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #804 : Luni, 25 Noiembrie 2019, 16:52 »
La intern apar cele mai multe in Ianuarie.
Ai echipamentul pregatit si portofelul plin?  :giggle:

Offline Rami

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 213
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #805 : Luni, 25 Noiembrie 2019, 16:59 »
Adevarat ai grait Lau-Rentzi  :blush:  :giggle: :dance: *|*

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #806 : Marți, 26 Noiembrie 2019, 12:06 »
GIGI, E O PROBLEMA PENTRU CA NI SE CER LUNILE DE CONCEDIU PT 2020 PANA LA 1 IANUARIE.
DACA NU AM LISTA ACTIUNILOR SI LUNA, NU AM CUM MA CONECTA :( LA FEL AM PATIT SI ANUL ACESTA.
ASTA E!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #807 : Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 06:09 »
Imi pare rau Gabriela, dar excursiile interne o sa le lansam la fel ca in ceilalti ani doar in ianuarie. Doar cele apropiate au fost lansate. La celelalte se lucreaza, asteptam raspunsuri de la gazde, de la colaboratori si dupa ce avem tot incepem lansarile.

Offline RaduM

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #808 : Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 11:36 »
   Gigi , daca si altii se descurca mai usor cu plata cu cardul pe internet dar nu au internet banking,  in timp poate atasati si aceasta posibilitate cu introducerea si a CWC -ului , deoarece la ghiseu nu sunt fericiti sa platesc prin transfer bancar in ultima luna si descurajeaza acesta plata

Offline gvbarbu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 26
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #809 : Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 17:39 »
Multumesc pentru lamuriri...se cunoaste ca sunt newbie, dar nu ma rusinez cu asta, sunt fericita ca fac parte dintre voi, ca m am bucurat si o sa ma mai bucur de momente speciale alaturi de grup.
Zile frumoase si linistite!!!
👵