Autor Subiect: Unde mergem in vacanta Singles Camp?  (Citit de 279671 ori)

0 Membri şi 5 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #570 : Vineri, 28 Octombrie 2016, 19:15 »
Ok ... astept si eu. Va trebui sa dau programarea de Co pe 2017. Macar sa nu se mute treaba in octombrie, ca in luna septembrie, mai manevrez eu cu colegele de birou. Multumesc pentru raspuns.

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #571 : Sâmbătă, 29 Octombrie 2016, 10:17 »
Se pot organiza excursii in Republica Moldova?

Offline PGabriela

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 273
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #572 : Sâmbătă, 29 Octombrie 2016, 11:31 »
Florin, la intentii am citit ca exista si o iesire la Chisinau.
Asteptam oricum sa se afiseze toate actiunile, deocamdata sunt afisate cele care deja au data, Sa urmaresti pe forum. Toti asteptam cu nerabdare sa ne alegem vacanta 2017 :)

Offline Florin1968

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 261
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #573 : Sâmbătă, 29 Octombrie 2016, 15:25 »
Interesant! Si, cam cind se intentioneaza vizitarea Republicii ?

Offline crystyna2000

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 103
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #574 : Duminică, 30 Octombrie 2016, 20:23 »
Buna Gigi,

Multumesc pentru raspuns.
Sper din suflet sa merg in anul viitor intr-un program gen circuit( extern, de vara,cu mare , prefer).Si sper ca cele enumerate de tine sa fie cazuri izolate; ar fi pacat sa se renunte la anumite programe (interne si externe) datorita unor astfel de intamplari neplacute.Ma gandesc la posibilitatea ca, celelalte persoana implicate intr-o actiune in care apar astfel de situatii sa sustina organizatorii si insotitorul pentru a asigura reusita actiunii.
Existenta unei baze de date a persoanelor care genereaza astfel de situatii ar ajuta la acceptarea sau nu pe viitor in actiuni similare.
Am 2 propuneri pentru 2017 :1)vacanta de vara- mare la 1 Mai sau Vama Veche(sejur 4-5 zile) : 2) Budapesta cu o oprire la Szeget ( o plimbare + un pranz sau o cina pe malul Tisei)
O saptamana frumoasa!

Offline pinkpanthere

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 161
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #575 : Duminică, 06 Noiembrie 2016, 17:08 »
Seara buna, Gigi. Tot nu vrea IslandAir-ul sa dea confirmarea de zbor?  :worthy: Miercuri, dau programarea de CO, ma trec din 15 septembrie, sper ca e bine.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #576 : Duminică, 06 Noiembrie 2016, 19:56 »
Am tot cautat un loc potrivit unde sa pun link-ul asta. m-am gandit ca aici e cel mai bine. Prin unele locuri, SC-ul a trecut deja...
31 de lacuri din Romania - va invit sa va desfatati cu aceste superbe imagini!

http://dezvaluitorul.ro/romania-taram-de-basm/
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #577 : Duminică, 06 Noiembrie 2016, 20:32 »
Te poti trece fara probleme. Sapatamana asta 100% actiunea va fi lansata. Eu acum am ajuns din Ungaria...

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #578 : Miercuri, 09 Noiembrie 2016, 08:58 »
Buna dimineata tuturor!

Va propun o iesire la dans :bow:  *|* :dance:  petrecere   :D si voie buna intr-unul din weekendurile ramase anul acesta in Bucuresti. E cineva interesat?

De abia va astept, deci, pe curand!  :thumbup:
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #579 : Miercuri, 09 Noiembrie 2016, 18:44 »
Asa cum am anuntat, in 2017 vom avea in jur de 55 actiuni. Va oferim mai multe posibilitati de calatorie decat in 2016, ocazia de a vizita noi si noi locuri. Am selectionat din propunerile voastre si am finalizat azi cu Lidia, colaboratoarea noastra din Iasi pe care multi ati cunoscut-o deja in cursul acestui an, calendarul ei de excursii pe 2017.

Aceste actiuni, cu exceptia sejurului din Andaluzia si a excursiei Amsterdam - Giethorn, pe care o sa le lansam foarte curand, vor aparea cu detalii si informatii pana la data de 1 ianuarie 2017. Le prezint insa, pentru a stii cam ce o sa organizam in 2017, impreuna cu Lidia Mandache:

In tara:

1.Tara lui Decebal si a Corvinilor    23 - 26 martie

2. Apuseni. Tara Motilor    29 aprilie - 2 mai

3. Cozia   11 - 14 mai

4. Maramuresul traditional   31 mai - 4 iunie

5. Iasi si Republica Moldova    16 - 19 iunie

6. Canionul 7 scari si Ciucas    23 - 25 iunie

7. Cheile Nerei    6 - 9 iulie

8. Muntii Fagaras   4 - 6 august

9. Piatra Craiului si Bucegi   18 - 20 august

10. Calimanii. Drumetii, echitatie si stana    24 - 27 august

11. Ceahlau    15 - 17 septembrie

12. Tara Luanei    29 septembrie - 1 octombrie

In strainatate:

1. Amsterdam si Giethorn   19 - 23 iulie

2. Andaluzia&Gibraltar   4 - 11 septembrie

Urmeaza sa va prezint curand ceea ce o sa organizam impreuna cu ceilalti colaboratori ai nostri.

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #580 : Miercuri, 09 Noiembrie 2016, 19:38 »
Gigi, Cheile Nerei nu sunt in iulie ?! (sper ca la anul sa ajung si eu sa le vad ....)
"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #581 : Miercuri, 09 Noiembrie 2016, 19:40 »
Ba da, multumesc, era iulie, am corectat. Cheile Nerei in pasi de tango Gabi?  :)

Offline Del

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 48
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #582 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 00:13 »
Interesati suntem, nu se pune problema, depinde cand. Eu propun dupa data de 27 nov. Noi ne-am intalnit deja saptamana trecuta, noi, adica o parte din cei care am fost in excursie in Dobrogea. A fost o zi minunata, incheiata intr-o atmosfera calduroasa la o seara de dansuri grecesti.

Offline Gabi p

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 232
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #583 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 08:22 »
in pasi vioi si cu buna dispozitie la purtator .... :)
"MUNTELE ne ofera tot ceea ce putem cere vietii: spatiu, maretie, liniste, asprime, frumusete, prietenie." Ionel Coman

Offline Misona

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 290
Re: Unde mergem in vacanta Singles Camp?
« Răspuns #584 : Joi, 10 Noiembrie 2016, 10:18 »
Interesati suntem, nu se pune problema, depinde cand. Eu propun dupa data de 27 nov. Noi ne-am intalnit deja saptamana trecuta, noi, adica o parte din cei care am fost in excursie in Dobrogea. A fost o zi minunata, incheiata intr-o atmosfera calduroasa la o seara de dansuri grecesti.


Buna Del!

Ma bucur ca s-au legat prietenii si in Dobrogea si ca ati pastrat legatura in timp. Asta este spiritul si scopul SC, de a cunoaste lume si de a socializa. Totusi, eu nu ma refeream la cateva persoane sau numai dintr-o actiune anume, ci la un grup mai mare. Noroc ca a preluat initiativa Gigi, detalii gasesti aici:

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,2373.0.html
 
Viata e ca o piesa de teatru - nu conteaza cat de mult dureaza, ci cum se desfasoara. (Seneca)