Autor Subiect: Initiere cluburi Singles Camp  (Citit de 32713 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Initiere cluburi Singles Camp
« : Miercuri, 07 Iulie 2010, 00:17 »
Aici puteti sa-mi lasati mesajele voastre in conditiile in care doriti sa initiati un club Singles Camp, pentru regiunea, judetul, sau localitatea dorita.

pe_jumate

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #1 : Miercuri, 07 Iulie 2010, 00:21 »
ce implica din punctul tau de vedere "initierea unui club SC"? :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #2 : Miercuri, 07 Iulie 2010, 00:33 »
Are sa apara un regulament de functionare a cluburilor. Acestea vor putea sa aiba intre 10 - 35 membrii activi si vor fi coordonate de cate o persoana din comunitate. Aceasta va deveni admin pe platforma regionala si va organiza actiunile locale. Va initia si organiza. Va superviza si verifica fiecare cerere de afiliere la clubul pe care-l coordoneaza.
Vor exista actiuni nationale si locale. Am sa revin cu amanunte in zilelele urnatoare. Bogdan lucreaza la partea tehnica, la asigurarea platformelor.
Deocamdata, ceea ce doresc sa aflu si sa evaluez, este numarul de cluburi, aceasta ca urmare a intentiilor de initiere.

Offline licya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 39
  • Think outside the box
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #3 : Miercuri, 07 Iulie 2010, 18:56 »
Astept regulamentul cu pricina, dar in principiu ma declar "interested".

emanuellen

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #4 : Joi, 08 Iulie 2010, 20:15 »
Ma bucur ca incet dar sigur ca in Ardeal familia Singles Camp se mareste...

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #5 : Vineri, 09 Iulie 2010, 08:56 »
Gigi din cate am mai vorbit noi am inteles ca initierea cluburilor Singles Camp este o alta etapa a acestui proiect initiat de tine. Deja in Bucuresti (de unde sunt eu  ;D) au fost organizate intalniri si iesiri in diverse locuri - parcuri, terase, filme etc. 
Povesteam in seara aceea la Budapesta si iti spuneam cat de atasata sunt de orasul in care m-am nascut cu toate cele bune si rele ale lui. Aglomeratia, strazile inguste, blocajele din trafic, praful - parca toate dispar cand vad o intersectie sau un parculet amenajate cu iarba, ronduri de flori, arbusti decorativi.

Clubul Singles Camp din Bucuresti il vad ca un club cu mai multe sectiuni de varsta, preferinte, afinitati intre membrii acestei comunitati - in continua crestere de altfel. :D.

Sunt interesata de initierea un club Singles Camp in Bucuresti din care as vrea sa fac parte, sa contribui la bunul mers al lui.
 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #6 : Vineri, 09 Iulie 2010, 10:18 »
Super Awana, ma bucur ca doresti sa iti iei responsabilitatea coordonarii unui club! Te cunosc foarte bine si stiu cat de mult tii la comunitate, esti recunoscuta ca un om de echilibru aici, ceea ce este foarte important.
Cluburile au sa tina cont de criteriul de varsta, evident. Fiind o comunitate mica este absolut nevoie de compatibilitate intre membrii. Si de o acceptabilitate aprope unanima a programelor. Astept deja de la tine sa te gandesti la o lista de membrii ai clubului si a unui nume pentru acesta.

pe_jumate

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #7 : Vineri, 09 Iulie 2010, 11:16 »
si eu vreau! si eu vreau!
la mine clubul se va chema "la creme de la creme" si va atrage pe toata lumea care doreste sa rada cel putin o data pe zi :D
au eu ceva in cap cu privire la initiative, dar mai am nevoie de multa inspiratie de la toti cei care pot sa imi dea cate o particica.. :-* :-* :-*

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #8 : Vineri, 09 Iulie 2010, 11:35 »
Astept deja de la tine sa te gandesti la o lista de membrii ai clubului si a unui nume pentru acesta.

Se poate sa fie toti din Bucuresti - cateva mii de singles?  ;D la o populatie de aproximativ 2 milioane de locuitori ai Bucurestiului.  ;D ;D

si eu vreau! si eu vreau!
la mine clubul se va chema "la creme de la creme" si va atrage pe toata lumea care doreste sa rada cel putin o data pe zi :D
au eu ceva in cap cu privire la initiative, dar mai am nevoie de multa inspiratie de la toti cei care pot sa imi dea cate o particica.. :-* :-* :-*

Infratim cluburile pe-jumate?  ;D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13227
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #9 : Vineri, 09 Iulie 2010, 11:43 »
Jumatate tu ai trecut deja prin 4 actiuni, Nicko si Awana prin 3 tabere, aveti toate, multa experienta in ceea ce priveste proiectul. Ma bucur cand cineva poate sa-si ia o responsabilitate si sa-si dedice din timpul lui si pentru altii. Creme de la creme, iti deschid topic de Club,asa cum fac acum si Awanei. Astept de la voi propuneri de membrii pentru cluburi. Awana, pana gasesti un nume clubului, am sa-i spun simplu, Awana. Tot acolo puteti sa va definiti si profilul mediu de grup adica:
- interval de varsta
- profil fizic (activ / mai putin dinamic)
- hobby-uri
- posibile trasaturi de compatibilitate
etc
Jumatate, tu poti incepe, esti chiar in domeniu...
Functie de profilul pe care-l afisati, userii isi pot deja manifesta intentia de a a participa

pe_jumate

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #10 : Vineri, 09 Iulie 2010, 12:06 »
multumeeeeeeeeeesc, draga @admin! :-*

ma duc imediat la clubul creme de la creme sa definesc profilul celor carora le place viata .. cu sare, piper si .. frisca !  :-*

Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #11 : Vineri, 09 Iulie 2010, 12:17 »
Felicitări @pe_jumate şi @awana pentru iniţiativă. Uite că lucrurile încep deja să se mişte relativ la noua formulă gîndită. Asta nu poate decît să mă bucure. Bine că se întîmplă lucruri frumoase care mă mai scot din ale mele :)

Acu' aştept regulamentele să văz unde mă încadrez şi să depun cere de admitere la şefe  ;D

Offline EUGENIA110

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #12 : Vineri, 09 Iulie 2010, 12:26 »
   Dar poti sa initiezi si tu un club, Bogdan, cu baieti, ca sa avem ce admira si noi... ;D

Saturnianul

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #13 : Vineri, 09 Iulie 2010, 12:31 »
   Dar poti sa initiezi si tu un club, Bogdan, cu baieti, ca sa avem ce admira si noi... ;D

În care să fiu singurul băiat, nu?  :D Eventual şi Silviu (sper că revine la sentimente mai bune). A, mai e şi @robbye79. Hai că ne înmulţim  :D :D

carmentoma

  • Vizitator
Răspuns: Initiere cluburi Singles Camp
« Răspuns #14 : Vineri, 09 Iulie 2010, 18:09 »
    Mi-ar placea sa deschid si la Ploiesti un Club Singles Camp! Mi-as dori sa se numeasca: "Singles Camp Ploiesti - Club pentru Prieteni Singuri si Optimisti"! Mai am doua zile pana la examenul de licenta, deci inca nu pot aprofunda propunerea de mai sus, dar promit sa fie un Club dinamic, cu spirite tinere, indiferent de varsta si mai ales cu un chef nebun de plimbare si petrecere a timpului liber impreuna! Astept un raspuns, sa stiu daca pot spera ca initiativa mea sa prinda viata!