Autor Subiect: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010  (Citit de 9580 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline just.me

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #15 : Miercuri, 15 Decembrie 2010, 19:41 »
Un week-end minunat, menit sa ne ofere gura de aer atat de necesara dupa toata nebunia si agitatia din Micul Paris.

Multumim Marcutza si Admin-ul ptr organizare si pentru daruirea cu care va implicati in astfel de evenimente!

Multumim de asemenea lui Catalin pentru amabilitatea de  a-si dedica din timpul sau noua, tuturor, celor prezenti la

Sinaia, pentru atitidinea pozitiva si profesionalismul cu care ne-a indrumat "pasii" catre lumea noastra interioara,

oarecum ascunsa si invelita in temeri si intrebari care ne framanta.


 Pentru mine a fost o experienta mai mult decat interesanta si sper ca acesta sa fie doar inceputul unor  frumoase si

prolifice prietenii si colaborari.

Am cunoscut oameni minunati, deschisi, prietenosi si interesanti care stiu sa faca din prezenta lor un motiv pentru

care sa iti fie dor de ei si sa-ti  doresti  repetarea  experientei.

Celor care inca nu au indraznit  sa participe la o intalnire in real, ii incurajez sa o faca pentru ca au numai lucruri bune

de castigat.

Marcutza, am scris mai tarziu...dar tot am scris :P Si nu doar pentru ca am promis, ci si pentru ca am simtit nevoia sa

 impartasesc putin din gandurile mele vis-a-vis de acest eveniment.

Abia astept sa ne revedem! si...I still hate my job!  ;) (prietenii stiu de ce)

Toate bune va doresc si ... la o noua si apropiata revedere! :)

Offline da_vis

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #16 : Miercuri, 15 Decembrie 2010, 22:59 »
ma bucur tare mult ca ati avut un weekend minunat. Sper ca data viitoare sa fiu si eu cu voi

Felicitari tuturor pentru participare (ma bucur ca o mare parte ati scris aici si impresiile)

incepe sa mi se faca dor de voi :)   abia astept sa va revad!

Va imbratisez cu drag!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #17 : Joi, 16 Decembrie 2010, 07:56 »
Da_vis, credeam si speram sa te intalnesc la Sinaia! Mai sunt ocazii, vad ca Young Club devine foarte activ si atunci cu siguranta! Iti doresc sarbatori fericite acolo unde esti si transmite-i te rog reginei sa nu-l mai traga atat de des pe Charles de urechi...ca si asa le are parca un pic cam mari. Sunt un pic rau cu el, avand in vedere ca Printesa Diana a fost una dintre personajele mele favorite.

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #18 : Joi, 16 Decembrie 2010, 09:07 »
Multumesc tuturor pt aprecierile si cuvintele frumoase !!!   :)

Vreau sa felicit YCB-ul pt curajul si increderea de care a dat dovada la Sinaia apoi aici, pe forum !  :)
Ma bucur sa vad ca exista si aici un feed-back pozitiv, fara voi si fara admin n-am fi reusit toate astea !

Visule, Cerculetz sper sa va avem alaturi data viitoare !  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #19 : Joi, 16 Decembrie 2010, 17:54 »
Just_me, in actiunea din Sinaia nu am nici cel mai mic merit, nu am fost decat un participant. Unul foarte bucuros sa va cunoasca, sa petreaca cu voi doua zile excelente. Poate cand veti ajunge la varsta mea veti intelege cat de important este sa iei o gura de tinerete. Si daca aceasta este si una de calitate atunci cu atat mai mult...
Deci eu sunt acela care trebuie sa multumeasca!

Magdalena_`

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #20 : Joi, 16 Decembrie 2010, 20:29 »
permite-mi Gigi sa-ti spun ca nu ai dreptate, si ca inaite de toate, esti un model pe care din fericire tinerii il urmeaza. Daca cu succes, cu atat mai fericit trebuie sa fii. ( cu precizarea ca nu am fost personal prezenta la aceasta actiune a tinerilor, sunt convinsa ca totul a fost cum ti-ai dorit )

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #21 : Joi, 16 Decembrie 2010, 20:58 »
Gigi, modest ca-ntotdeauna, nu realizezi ca esti un model pentru tinerii din tara asta si ca, fara tine, planeta s-ar opri la un moment dat :( desi nu mai sunt tanar, in rezonanta cu marcutza, magdalena, just.me si ceilalti, iti multumesc ca existi.
sa ne traiesti!

Magdalena_`

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #22 : Joi, 16 Decembrie 2010, 21:09 »
sa stii silviu, ca nici eu nu ma mai pot numara printre cei tineri ca varsta, dar spiritul imi este inca copil ;D. ma iau la intrecere in nazdravanii cu baietii mei.

Magdalena_`

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #23 : Joi, 16 Decembrie 2010, 21:12 »
si castig mereu :D

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #24 : Joi, 16 Decembrie 2010, 21:23 »
sa stii silviu, ca nici eu nu ma mai pot numara printre cei tineri ca varsta, dar spiritul imi este inca copil ;D. ma iau la intrecere in nazdravanii cu baietii mei.
poate te dezamagesc, dar vorba cantecului... am strans toamna dupa toamna :( rodul lor de frumusete dau pe-un ceas de tinerete. ce zici, ai semna pactul, la o adica? ???

Magdalena_`

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #25 : Vineri, 17 Decembrie 2010, 07:32 »
 ,,rodul lor de frumusete dau pe-un ceas de tinerete. ce zici, ai semna pactul, la o adica?''

eu ma simt bine in pielea mea, la varsta mea. nu am probleme, am multe de facut si acum.totul este genetic ;)

dian

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #26 : Vineri, 17 Decembrie 2010, 13:18 »
  Silviu, cred ca si fara tine ""planeta s-ar opri"", iti multumim si tie ca existi, fiindca prin interventiile tale ne descretesti fruntile ,umorul tau nativ te plaseaza in zona de agreati, chiar daca vrei sa pari altfel cateodata. Anii trecuti nu-i mai recapeti oricat ai regreta, deci reconsidera-ti existenta. Sarbatori fericite!

silviu

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #27 : Vineri, 17 Decembrie 2010, 17:52 »
senzational! ai reusit sa ma copiezi cu "planeta s-ar opri" si cu "multumim ca existi" :D da' mai cazneste-te! altminteri devii anosta :(

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #28 : Vineri, 17 Decembrie 2010, 19:46 »
@silviu, @dian va multumim pt aprecieri si interventii restul e poveste  ;)


marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Workshop dezvoltare personala Sinaia 11/12.12.2010
« Răspuns #29 : Luni, 17 Ianuarie 2011, 12:25 »
urmeaza partea a II-a a worshop-ului Dezvoltare personala, la Brasov, 29-30 ian.

multumim catalin coach.