Autor Subiect: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic  (Citit de 519856 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
 Am deschis acest topic pentru cei care doresc sa converseze on line, pe alte subiecte decat cele deschise. Daca simtiti ca trebuie sa povestiti cu cineva in cadrul intim al Singles Camp, puteti s-o faceti aici.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #1 : Vineri, 05 Martie 2010, 15:10 »
Impreuna cu Arif am finalizat seria de fotografii "Ultima baricada". O gasiti pe site la rubrica "Fotografiile lui Iulmas Arif". Sper sa va placa!

raskolnikov

  • Vizitator
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #2 : Sâmbătă, 06 Martie 2010, 21:55 »
Am gresit cu ceva sau ai facut tu vreo setare specifica de nu-ti pot eu vorbi pe privat de cateva zile incoa. Nu'i bai, nu am secrete, dar ma gandeam ca anumite  subiecte nu intereseaza chiar pe toti

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #3 : Sâmbătă, 06 Martie 2010, 22:22 »
Nu, am verificat acum si nu este nimic schimbat la setarile pt mesaje personale. Chiar am primit astazi, de la altcineva, deci probabil ca la tine este ceva. Imi amintesc ca si acum vreo 3 saptamani mi-ai spus ca ai intampinat o problema similara in a-mi trimite un MP. Daca doresti o corespondenta privata poti folosi si adresa de Email office@singlescamp.ro.
Bine ai revenit pe forum, uitasem sa-ti spun! Sunt tare curios cu ce subiect o sa revii!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #4 : Duminică, 07 Martie 2010, 07:40 »
Este duminica 7.37.Te vad in fiecare dis de dimineata ca citesti forumul. Cred ca esti printre cei mai fideli din acest punct de vedere. Atata doar ca apari doar ca vizitator. Fa-ti curaj, inregistreaza-te ca membru, nu este neaparat nevoie sa si scrii. Sau daca ti-e teama de spatiul public, scrie-mi ca multii altii in mesaje personale. O duminca frumoasa!

Saiuz

  • Vizitator
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #5 : Duminică, 07 Martie 2010, 15:12 »
   As dori sa stiu daca poate sa ma ajute cineva cu un sfat : Care sunt modalitatile de a gasi o persoana dintr-un oras ?

Offline Faust

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #6 : Duminică, 07 Martie 2010, 18:43 »
Daca stii numele incearca aceste site-uri :
www.carte-telefoane.info
www.abonat.ro
www.paginialbe.ro

Dorin

  • Vizitator
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #7 : Duminică, 07 Martie 2010, 18:45 »
Cauta cu www.123people.com sau www.google.com
Ar mai fi cateva : www.yoname.com
                        www.wink.com
                        www.mylife.com

Offline Amelia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #8 : Duminică, 07 Martie 2010, 18:49 »
Poate are cont pe site-uri de socializare precum facebook.com sau twitter.com etc ...

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #9 : Duminică, 07 Martie 2010, 19:14 »
Daca este primarul acelui oras este destul de usor de gasit...

Offline Amelia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #10 : Marți, 09 Martie 2010, 14:50 »
                                 Povesti turistice reale si amuzante

   In general poveştile adevarate sunt mai amuzante si mai savuroase in realitate decat atunci cand sunt doar povestite. Am gasit si am strans de pe net câteva poveşti hazlii; sper ca va vor face placere, sau macar o sa zambiti:

   Un ghid de la Castelul Windsor se tot lupta sa se faca auzit peste zgomotul produs de avioanele care aterizau pe un mic aeroport din apropierea Heathrow-ului. A fost insa întrerupt de un turist care se adresa critic la adresa servciului de sistematizare a orasului: „Cum de s-a aprobat construirea unui castel atat de aproape de un aeroport?”

   Punctul terminus dintr-o croaziera era portul Valdez din Alaska. Practic turul parcurgea intreaga lungime de 800 mile, a conductei petroliere ce uneste Prudoe Bay cu nordul continentului american. Ghidul explica faptul ca zilnic 1,3 milioane de barili tranziteaza aceasta distanta zilnic, la fel ca ei, cand foarte senin un excursionist intreaba: „Cum o sa putem lua inapoi la Prudoe Bay, toate butoaiele goale?”

   Un grup de turisti japonezi condusi de un ghid fac turul  Casei Parlamentului Britanic. Dintr-o dată s-au vazut in fata Lordului Cancelar, Sir Hailsham. In spatele grupului, seful serviciului de paza, Neil Marten, se grabeste sa-l salute pe cancelar. Acesta, ii raspunde inclinand usor capul, „Neil”. Iar toti japonezii ii raspund in cor cancelarului: „Neil!”

   În 1981, un grup de cincizeci nudişti din San Francisco, a sosit la Miami pentru o convenţie naţională. Insa compania aeriana care le asigurase zborul, le-a ratacit bagajele si odata cu ele si hainele.

   In 1982 Asociaţia britanica a agentiilor de turism organizeaza o conferinta in Phoenix, Arizona. Insa a trebuit sa contramandeze totul in ultimul moment dintr-un motiv foarte simplu: hotelul fusese dublu rezervat.

Offline deleanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Chat - aici putem discuta orice (aproape orice...) fara sa fim off topic
« Răspuns #11 : Marți, 09 Martie 2010, 19:48 »
Am descoperit si eu ceva asemanator ... un anunt matrimonial vesel

AndreiD

  • Vizitator
    Vreun microbist pe aici?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Daca spui microbist, ma gandesc ca de fotbal nu? Am constat ca in alte sporturi, cel putin la noi, nu este folosit termenul de microbist.

AndreiD

  • Vizitator
   De fapt as dori sa ma refer mai mult la alte sporturi decat la fotbal . Prea mult se pune accentul pe fotbal in ziua de astazi  , si mai ales pe scandalurile din fotbal . Cand personaje utopice gen Becali sau Borcea apar pe GSP TV toate celalalte posturi sportive asteapta publicitatea de pe GSP doar doar vor prinde cativai telespectatori ....