Autor Subiect: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?  (Citit de 40258 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« : Miercuri, 10 Martie 2010, 13:15 »
Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?

-   inregistreaza-te ca utilizator al forumului si participa la subiectele lansate, posteaza materiale care ar putea ajuta si interesa persoanele singure
-   viziteaza cat mai des forumul, transmite adresa de website tuturor prietenilor sau cunostiintelor care pot fi interesate de proiect
-   cand primesti Email newsletter-ul forward-eaza-l prietenilor pe care-i ai pe lista, cu rugamintea sa o transmita si ei mai departe
-   vino cu propuneri, cu sfaturi si daca ti se pare ca ceva este gresit, asteptam observatia
-   daca ai idei de colaborare, indiferent cat de utopice ti se par, transmite-le public sau prin mesaj personal. Din orice idee cat de excentrica sau fantezista este poate fi extras ceva folositor
-   participa la evenimentele care se organizeaza. Gandeste-te si alte persoane singure care ar putea fi interesate

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #1 : Marți, 16 Martie 2010, 09:47 »
Am făcut primul pas, m-am înregistrat pe forum. Îl voi vizita ori de câte ori am timp şi voi încerca să vin cu idei noi. O zi bună tuturor! ;D

Offline Arpagic

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #2 : Vineri, 19 Martie 2010, 19:39 »
salut!
si eu m-am inregistrat pe forum si astept sa intilnesc oameni interesanti!

marcutza

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #3 : Vineri, 19 Martie 2010, 19:41 »
Bine ai venit @Arpagic !!!

Vezi Jurnal de incepator :) Scrie si aici :)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #4 : Vineri, 19 Martie 2010, 21:16 »
Bravo  marcutza ca ai deschis topicuri noi.

Spune-mi si mie cum faci ca sa apara direct link catre topicul tau.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #5 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:16 »
Hop si eu cu o mana de ajutor:)
Ma intrebam daca e cineva on prin zona....sau am putea face o tema cu o ora de intalnire...zic si eu ...asa sa nu vb singuri pe aici :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #6 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:18 »
Nu esti singura, iti urez ca gazda, bine ai venit!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #7 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:19 »
Hop si eu cu o mana de ajutor:)
Ma intrebam daca e cineva on prin zona....sau am putea face o tema cu o ora de intalnire...zic si eu ...asa sa nu vb singuri pe aici :)


Bine ai venit si cum spune Admin nu esti singura.
Ca sa vezi cine e prin zona acceseaza lista membrilor si o sa vezi ca cei care sunt pe forum au in dreptul nick-ului un buton care este aprins verde.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #8 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:30 »
Va multumesc!..da cum sunt destul de "bagareata" deja am vazut toate astea:).
Interesant proiectul ...eu am aflat la Tv acum o ora si am dat un google :)...un gen de actiune asemanatoare mai mult sau mai putin cu aceata ma tot indeamna si pe mine de ceva timp sa fac la mine in oras....deci se pare ca nimic nu e intamplator.

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #9 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:34 »
Va multumesc!..da cum sunt destul de "bagareata" deja am vazut toate astea:).
Interesant proiectul ...eu am aflat la Tv acum o ora si am dat un google :)...un gen de actiune asemanatoare mai mult sau mai putin cu aceata ma tot indeamna si pe mine de ceva timp sa fac la mine in oras....deci se pare ca nimic nu e intamplator.


Atunci se pare ca avem un membru de baza pe aici. Poate colaborezi cu Admin si orasul tau va avea o comunitate Singles Camp.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #10 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:37 »
Da , pot fi un membru de baza si imi doresc asta, dar sunt adepta faptelor si nu a vorbelor:)

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #11 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:43 »
Da , pot fi un membru de baza si imi doresc asta, dar sunt adepta faptelor si nu a vorbelor:)

Eu iti doresc succes si cand pui bazele in Constanta la proiectul tau. Vin si eu pe acolo. Soarele, plaja si marea sunt locatia ideala pentru mine.

Lunaintrestele

  • Vizitator
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #12 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 20:45 »
E o idee sa imbinam Marea cu Muntele, nu?

Offline mihaela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #13 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:00 »
Buna! Imediat ce am vazut stirea la TV am dato cautare pe google si am sunat o prietena. Bravo pentru initiativa!!! Ideea o aveam si eu de foarte mult timp, dar nu am avut resursele necesare ca sa o pun in practica. Dar, promit sa fiu o participanta activa pe forum si poate chiar prezenta in tabara din aprilie :-)

Mult succes!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Răspuns: Cum poti ajuta proiectul Singles Camp?
« Răspuns #14 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 23:21 »
Depinde de voi cum veti putea sa organizati si sa mentineti in orasele in care locuiti, cluburile. Incepand din mai o sa ne intalnim la voi acasa si o sa incepem sa construim. Nucleul este foarte important, in jurul lui se poate realiza totul. Dar sunt atat de multe de povestit despre cum se organizeaza un club incat nu-mi ajunge noaptea asta. Incep doar cu cateva din ceea ce presupune: un grup leader, un numar suficient de membrii, o relatie buna cu 2-3 proprietari de sali de diferite marimi, functie de evenimentul care se organizeaza, petrecere, conferinta, intalnire cu personalitati, workshop etc, comunicare permanenta, initiativa...