Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 145315 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Nicoleta Bucuresti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 127
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #105 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 06:39 »
 Salutare tuturor,

vreau si eu in tabara noilor intrati !
 :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #106 : Vineri, 12 Octombrie 2012, 12:15 »
Saptamana viitoare am sa ma ocup de tabara new entry. Va fi anuntata prin newsletter si aici pe forum. Deci pt cei noi: "pe curand!" si astept sa va cunosc si sa petrecem un week-end placut!

Offline MAN_SUA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #107 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2012, 07:55 »
Hello!
Ma alatur si eu voua de peste mari si tari.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #108 : Sâmbătă, 13 Octombrie 2012, 08:30 »
Hy Man! Bine ai venit aici! Deocamdata doar virtual, dar cine stie - cand ti se pare oceanul mai mic - poate si in real  :thumbup:

Offline nae7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #109 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 16:43 »
Salut GIGI!Asteptam cu nerabdare unde ,cand ....si ce va fi, pentru New Entry?Sunt sigur ca va fi la fel de" tare" ca la "ziua recoltei de la Sibiel"?Pana atunci NOROC SI SANATATE!!!

Offline nae7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #110 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 16:59 »
A,era sa uit !Te rog,vreau si eu pozele de la Ziua recoltei.

anyasolo

  • Vizitator
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #111 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 17:02 »
salut nae7!...eu ti-am trimis si tie, ca si altor prieteni ai nostrii, poze de la Sibiel, cu wetransfer....parca nu le-ai descarcat...te mai intereseaza?apari si tu in cateva instantanee ;)

Offline nae7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #112 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 17:12 »
Te salut  cu multa bucurie,Ani.Normal ca ma intereseaza pozele,dar nu am primit nimic de la nimeni.Te rog mult sa le mai trimeti odata!Salutari cu bucurie!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #113 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 17:20 »
Servus Nae! Uite acum iti transmit un link catre wetransfer, acolo unde sunt pozele. Sper sa mai fie valabil, daca nu poti spune-mi si am sa incerc altceva.

Offline ioanam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 40
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #114 : Duminică, 14 Octombrie 2012, 21:54 »
as dori si eu sa vad pozele :magic:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #115 : Luni, 15 Octombrie 2012, 06:58 »
Transmis.

Offline Maria57

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #116 : Luni, 15 Octombrie 2012, 09:59 »
 Buna ziua!Am ajuns si eu in grupul dumneavoastra si sper sa ma acceptati cu ciudateniile varstei mele:). Sunt din Galati,mutata recent in Bucuresti,nu am prieteni in Bucuresti si nu am nici rude in tara.sunt pensionara si ...ffff singura.Pana acum am mers singura in excursii prin diverse agentii.si a fost destul de incomod.va urez o zi buna si abia astept sa merg cu dv.in excursii.
O zi frumoasa!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #117 : Vineri, 19 Octombrie 2012, 11:59 »
Asa cum va comunicam, urmatoarea tabara new entry va fi la sfarsitul lunii noiembrie. Din mai multe destinatii posibile, care se incadrau in ceea ce doream: sa fie relativ aproape de Bucuresti, sa fie usor accesibila si chiar daca nu o sa mai fie vara, aproape nici toamna - sa ofere un cadru natural placut, am selectat trei.

Suntem in discutii cu 4 locatii(cate una pt doua dintre destinatii si doua pt cealalta aleasa), in scurt timp o sa avem un raspuns la cererile de oferta transmise catre acestea, asa ca o sa vi le pot transmite in timp util pentru a va putea decide asupra participarii. Am cautat ceva intim cu 7-8 camere, m-am decis a un maxim de 16 participanti. Doresc sa existe posibilitatea unei interactiuni intre toti cei care vor fi acolo - valabil si pt mine, vreau sa va cunosc personal si mai apropiat pe fiecare. De aceea am limitat numarul de participanti pentru aceasta tabara.

Saptamana viitoare am sa transmit un newsletter catre toti cei din comunitate, nu am posibilitatea tehnica de a-i separa pe cei noi de cei vechi. Adresabilitatea tinta este catre cei noi.

La actiune au sa participe si 3-4 vechi, tin mult la transmiterea unor detalii, unor informatii, nu doar dinspre mine. Este mult mai simplu si mai direct sa le primiti de la cei mai vechi, care deja au trecut prin cateva actiuni. Asa ca lista o sa fie deschisa si pt cei vechi, dar asa cum precizam, in limita a 4 locuri. Deci 12 pt cei noi, 4 pt cei vechi.

Programul o sa fie ceva potrivit profilului de grup, o sa vad care este cel mediu si am sa-l adaptez pt acesta. Nu o sa lipseasca o excursie in natura (asta chiar daca va fi mai rece - ne imbracam sport si un pic mai gros), un gatit impreuna, ceva grill, salate etc, seara ne miscam un pic (sau mai mult,  :dance: *|*).

Ati intrat in comunitate in ultima perioada destul de multi, asa ca este o buna oportunitate de a va cunoaste si de a forma noi nuclee in interiorul Singles Camp. Asa cum cei din 2010, 2011 si de la inceputul lui 2012 au facut-o.

Am lista cu cei care si-au manifestat intentia de a participa, am sa incep cu ei. O sa deschid ca deobicei un topic special pt aceasta actiune, dar asta in momentul in care va fi stabilita locatia.

Offline Diana G

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #118 : Vineri, 19 Octombrie 2012, 18:27 »
buna seara, as fi si eu interesata de tabara New Entry, sunt evident prima data aici  :)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #119 : Vineri, 19 Octombrie 2012, 21:46 »
In primul rand bine ai venit Diana! Am primit si pe Email inscrierea ta, o sa apari pe lista pt tabara new entry noiembrie, iar Samiza o sa ia legatura cu tine pt partea de rezervare efectiva. O sa-ti explice cum se procedeaza. Prima oara este mai greu, pana ce parcurgi etapele astea, apoi o sa vezi este mult mai simplu.