Autor Subiect: Iesiri si intalniri pentru cei nou intrati in Singles Camp  (Citit de 147522 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline amaria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #120 : Sâmbătă, 20 Octombrie 2012, 17:55 »
Si eu vreau in tabara  ;)

Offline Geta D

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 331
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #121 : Sâmbătă, 20 Octombrie 2012, 18:05 »
Buna Gigi!
Si eu imi doresc sa merg in  aceasta tabara, dar astept perioada in care se va desfasura ca sa stiu exact daca voi putea lipsi de la birou sau nu.
Sanatate si sa ne auzim cu bine, Geta  :kissing:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #122 : Duminică, 21 Octombrie 2012, 09:19 »
Ok, sunteti pe lista!
Proprietarul locatiei la care ne-am oprit este plecat la Viena, am discutat in mare si ne-a placut prezentarea si modul in care a facut-o. Asteptam 2 zile pana se intaorce pt a definitiva discutiile si apoi comunic rezultatele.

Offline cocolino

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 64
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #123 : Luni, 22 Octombrie 2012, 10:32 »
Neatza la toata lumea.
Nou prin zona, dar ma intereseaza cam cum ce se mananca chestiunea :), de fapt imi place ideea in sine asa ca, da, mi-ar placea sa merg in excursia / tabara ce se anunta :) in caz afirmativ, astept semn cu data si locatia pentru a vedea ce si cum.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #124 : Luni, 22 Octombrie 2012, 11:04 »
Da, asa cum intuiam pe topicul de prezentare a celor noi, ne vom intalni...curand, Cocolino!

Si pt ca sunt la capitolul tabere new entry: rezultatul raspunsurilor voastre la chestionar, mi-a aratat ca este buna o profilare a grupurilor, cel putin pe anumite actiuni. De aceea, am tinut in "maneca" doua excursii facute anul acesta, pe care nu le-am propus pt anul viitor ca actiuni: Cozia, Sighisoara si Turda. Cozia este o actiune dinamica, si asta va genera din start participarea unui anume profil, Sighisoara este una care se adreseaza unui alt segment de membri, Turda la altul. Adaugand Branul. o sa avem anul viitor 4 tabere New Entry, pe care le-am intercalat in calendarul de evenimente, deci vor fi cunoscute ca si program. Mai este posibil sa fie si Rasnov-ul, dar deocamdata nu este fixat.

Offline Danniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #125 : Miercuri, 24 Octombrie 2012, 13:17 »
Buna, Gigi,

Si eu imi doresc sa particip daca actiunea este la sfarsit de noiembrie! Multumesc!!!  :applause:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #126 : Miercuri, 24 Octombrie 2012, 13:52 »
Daniella, te trec pe lista pe care am deschis-a pt tabara din noiembrie.(vezi topicul)

Offline Danniela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #127 : Joi, 25 Octombrie 2012, 11:09 »
Salut, Gigi!
Multumesc frumos! Astazi am primit toate datele despre locatie si perioada...imi doresc foarte mult sa particip dar nu pot da raspunsul acum ... asadar, trece-ma pe lista rezervelor, te rog, ca sa nu incurc pe nimeni!!! Un weekend cu soare, va doresc!!!  :)

Offline xdianax

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #128 : Vineri, 04 Ianuarie 2013, 12:37 »
Interesante aceste tabere, abia astept sa particip.

Offline floaredecolt

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #129 : Joi, 10 Ianuarie 2013, 23:59 »
buna,e prima oara cand ma inscriu in vreun forum sau o comunitate in general.sunt din Reghin si as vrea sa stiu cum ajung la locatiile evenimentelor?va multumesc!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #130 : Vineri, 11 Ianuarie 2013, 10:29 »
Bine ai venit floaredecolt!
La evenimente si actiuni, ma refer la locul de desfasurare in situatia unora si la cel de plecare in cazul altora, se ajunge in mod individual sau in grupaj cu cei din zona din care urmeaza sa se vina. In situatia ta de exemplu este posibil sa vi impreuna cu cineva din Tg Mures sau ceva apropiat. Dar cu organizarea personala a transportului pana la locul de desfasurare sau plecare. Un grupaj colector national ar fi imposibil de facut dpdv logistic. Voi veniti din toata tara, ori un mojloc de transport care sa va ia pe fiecare de unde plecati ar fi tehnic de nerealizat.

Offline floaredecolt

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #131 : Vineri, 18 Ianuarie 2013, 14:04 »
 MULTUMESC,e o initiativa foarte buna,pot ajunge singura oriunde,pt ca e nevoie de vointa doar.astept noi evenimente in primavara aceasta. :)

Offline TORICOSU

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 47
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #132 : Sâmbătă, 09 Februarie 2013, 16:47 »
Sant intr-o dilema, acum mi-am dat seama, la excursiile in tara nu ma atrage decat .....delta.
 Imi place mult marea , plaja iar  la munte am copilarit in casa lasata de bunici la Covasna (chiar 2 case in aceeasi curte),fratele meu are casa de vacanta in Sinaia, o casa primitoare la o matusa si 2 veri  primari cu alte 2 case primitoare la Predeal dar .....nici macar o garsioniera comfort 3 pe litoral.
Am fost de multe ori (cu serviciul) la Bran-Moeciu si in vestul tarii (Oradea,Satu Mare,Baia Mare,Alba Iulia,etc ) asa ca trebuie sa ma ocup de treaba asta (cu litoralu), cat inca mai pot.
Apropo cine e din Constanta, Mamaia, sudul litoralului poate facem un schimb (chiar temporar pe timpul verii) ?

Offline come undone

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 30
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #133 : Luni, 01 Iulie 2013, 22:41 »
Se mai organizeaza tabere new entry?  :flori:

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13265
Re: Tabere New Entry
« Răspuns #134 : Marți, 02 Iulie 2013, 07:11 »
De au sa se mai organizeze anul acesta minim doua. Am sa comunic prin newsletter.